Харків

Тема у розділі 'Харківський форум', створена користувачем Jiliana, 25 лип 2009.

  1. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Я не прочитал. Занят был на огороде. Что там интересного?
     
  2. hrim

    hrim Well-Known Member

    Для інформації.
    Один знайомий львівянин кільканадцять років тому виїхав працювати зі Львова до Харкова.
    Недавно йому там поставили прижиттєвий памятник в повний зріст.
     
  3. Saggittarius

    Saggittarius Вільний стрілець

    "Харків – це Росія": у місті розгорівся новий мовний скандал
    Касир одного з харківських супермаркетів заявила військовому, який нещодавно повернувся з зони АТО, що чекає на російські танки.
    Про це у Facebook написав активіст Станіслав Федорчук.

    Він пояснив, що військовий спитав, чи може касирка обслуговувати клієнтів українською мовою, а натомість отримав агресивну проросійську відповідь.
    Спокійно запитує, російською, між іншим. Касирка почала розказувати, що вона визнає одну державну мову – російську, чекає на російські танки, які скоро приїдуть і відпаде будь-яка потреба в українській. Бо Харків – це ж Росія, якщо хто не в курсі,
    – написав він.

    https://24tv.ua/harkiv__tse_rosiya_u_misti_rozgorivsya_noviy_movniy_skandal_n885333?f
     
  4. hrim

    hrim Well-Known Member

    Касира звільнять, менеджеру догана.
    Новости дня: Стала известно, как наказали кассиршу харьковского АТБ, попытавшуюся отправить ветерана АТО “к бандерам во Львов” - 03.11.2017 - сегодня | Диалог.UA
     
  5. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Цього мало! Треба ще й фото з її пикою розповсюдити, щоб більше ніде їй роботу не дали.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  6. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Треба робити окремі каси обслуговування різними мовами, бо людям хочеться довести одне іншого до крайнощів, щоб задовільнити свою підлу натуру. А дехто буде шипіти і підзуживати до агресії через заклики до патріотичної справедливості. Колись вирветься у них те жало і розплющено буде їх как камбалу кит розплющив.
    У тому Харкові по дві душі мають - одну зовні, іншу всередині. Тільки немає у них чистої і світлої душі.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Тупо Тупо x 1
  7. manur

    manur Well-Known Member

    А де візьмете касирів із знанням табасаранської чи ескімоської мов?
     
  8. hrim

    hrim Well-Known Member

    Ви тому харківян обмовляєте, що харківські дівчата вас ганяють на ЛФ за ваші маніпуляції.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Ну, ганяють мене за правду, як Путін за інакомислення. Але нащо то мені. Без них вистачає там тих, хто ще хоче танків ВВП. А справжніх людей, які шанують заповіти Господа дуже мало. А тих впертих, ненавидящих за іншомовність, "чужаків" будь-якого коліру - "пруд пруді". Вчора я побачив, хто є хто. А ще, дехто...
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  10. hrim

    hrim Well-Known Member

    Вас ганяють за вашу підлість.
    Один конфліктний епізод (яких ще буде і буде) ви використали для розпалювання негативізму до усіх харківян.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    На себе дивися.
    Ну чого один епізод ... Котів катують, людей збивають насмерть, стріляють по людях, медики б'ють лежачих людей в підземних переходах. Як поводяться - така і слава. Як нелюди...
    Слава Україні!
     
    Останнє редагування: 4 лис 2017
    • Тупо Тупо x 1
  12. hrim

    hrim Well-Known Member

    Позитивна динаміка суджень.
    А ще недавно ви створювали спамерські теми у розділі "Війна", постили там погоду, буряни... Все не так погано.
     
    • ... ... x 1
  13. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Намагаюся...
    То, так би мовити, була зав'язка... Я ж вам не якесь чувирло невиховане і неграмотне, яке втікло до Америки і звідти харкає, гадаючи, що його я не дістану. Курси закінчував сценаристів по спецпідготовці ). А ви як те ...ло - дай тільки пожрати та побитися. Буде вам все. А поки що лікбез по літературній класичній формі.


    Отже... "тиха украинская ночь..." (с)
     
    • Тупо Тупо x 1
  14. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Не можна неудачнику показувати, що Ви знаєте про те. Для нього цей факт болючий, який він намагається приховати. За викриття Ви можете поплатитися, отримавши порцію жовчі, підлості, навіть переслідування з наклепами.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • ... ... x 1
  15. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    @hrim не переживайте. Якщо ви не іуда, то вам не загрожує гилляка осинова. Але не суйте пальці куди не попадя.
     
    Останнє редагування: 4 лис 2017
    • Тупо Тупо x 1
  16. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    В Харькове вандалы разрушили крест на могиле святого: опубликованы фото
    [​IMG]
     
  17. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Сьогодні по радіо "П'ятниця" (не знаю до чого, хоча сьогодні субота) поздоровляють з днем залізничника. Приєднуюся.
    Тут підключається Харків.
    "Поздравляю наших мужчин с праздником! Поставьте там песню ... во все года.... чеивертый тост за мужика!"
    Гадаю, що ж то за свято таке, що я не знаю?
    Википедия
    Всесвітній день чоловіків!
    Хто що святкує...
    Завтра покажуть по ТВ, як Україна святкує російську військову славу. )))) День чоловіків наче ще зарано - 19 листопада?
     
    • Тупо Тупо x 1
  18. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Цей епізод зовсім не про мову, друзі!
    Це скрита вражина сидить на касі, мову не знати не може, але вона її так ненавидить, що йде на скандал і ризик з такими заявами.
    Якщо б не ця ненависть, що спепеляє її російське нутро, вона б посміхнулася та сказала " аякже, знаю мову, можу з вами спілкуватися".І все. Полізла ж в пузирь.
    Ну хай тепер сьорбає неприємності лаптем....
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Хочу сказати, що не тільки в Харкові є антиукраїнські виродки. Треба ще знати, що сюди понаїхало більш ніж 150 тис переселенців з Донбасу.
    Це люди ментально інші, як не крути, бо вони добре оброблялись проросійськими ідеями і пропагандою: партія одного регіону завжди лізла у владу на тлі гасел "дрюжби з Росією".
    Що не виключає наявності там справжніх патріотів, що воювали і гинули з початку війни в українських добровольчих загонах.
    Проросійські суки є і в Києві, і на Западній. Хто був в свій час за Януковича - автоматично проти Майдану і за "рузьке мир".
    Так що Комунарець, що викопує погане про харків'ян, не знає ще, хто ті всі паскудства робить.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Не подобається Не подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Підтверджую. У нас велика мережа у сфері торгівлі і обслуговування. Чию картку не відкрий - кожен третій звідти. :facepalm:Але доки це громадяни України, їх не можна не приймати на роботу.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
а де твій аватар? :)