Харків

Тема у розділі 'Харківський форум', створена користувачем Jiliana, 25 лип 2009.

  1. KernesS

    KernesS New Member

    На ближайшей сессии горсовета планируют утвердить Стратегию развития Харькова

    http://vecherniy.kharkov.ua/news/127176
     
  2. GR_

    GR_ Дуже важлива персона

    А где там про лавочки?Нет там лавочек.И как мы жить будем?:)))
     
  3. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Как мы будем жить? "Заплатим налоги и штрафы, повышенную минималку и будем жить на лавочке" - так шутят предприниматели .Так что лавочки пригодятся, да.
     
  4. agenyk

    agenyk Member

    Ох уж эти барыги,вечно ноют, а у самих запасов на несколько поколений. Ублюдки любящие халяву.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Харків’яни розповіли, чию діяльність вважають найкориснішою для міста
     
  6. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    От ніколи мене не опитували. Чому? Не знаю. Живу в центрі, на роботу йду пішки.
    Про Кернеса навіть тошнить згадувати.
    Може то старих людей два десятка опитали, і з них 60% хвалять Кернеса?
    Я вже писала, як один бізнесмен пропонував харківську побиту вулицю біля центрального ринку відремонтувати пополам з містом - так Кернес категорично відмовив. Це ж будуть знати скільки коштують дороги. А мо відкат малий.

    Але не можу не згадати корисний проект харків'янина Фельдмана - це чудовий Екопарк (зоопарк), який харків'яни відвідують бескоштовно і возять їх туди автобусами бескоштовно.
    Як Олександр Фельдман прожив - не знаю, в чому був грішним, але поважаю його за те, що кілька років назад написав на дошці:"Кожна людина повинна віддати в мир те, що взяла з миру" - і зробив цей чудовий, доглянутий, з сотнями тварин - великих і малих - зоопарк.
    Тут такі рози, що ніде не побачите, навесні бал тюльпанів, восени - бал хризантем.
    Я в свої фото, якщо вийде, дам кілька фото з балу хризантем - там такі були роботи флористів, що я не бачила за своє життя.
    Утримання такої махіни, я думаю, коштує дуже багато на нинішні ціни на світ, газ, бензин, ліки та їжу для тварин і заробітну плату робітникам.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Опитування проводилося 10-11 грудня 2016 року серед 1722 респондентів.
    Помилка репрезентативності: не більше 2,2%

    Детальніше читайте на УНІАН: Харків’яни розповіли, чию діяльність вважають найкориснішою для міста
     
  8. agenyk

    agenyk Member

    За всі ці опитування що не на вулиці, а у офісі платять кошти від 20 грн. до 100 грн. найдорожчі це за спиртне та цигаркі. Замовити таке опитування може кожен бажаючий тільки башляй. Шо і зробила команда гепіКрис на передодні нового року.

    Відбувається сіє дійство так: у них є агенти котрим дають анкети, для опитування та гроші на оплату, береться база респондентів що попередній рази була опитана (колись) і звониться запрошується на опитування за винагороду, також повідомляється своїм знайомим і знайомим їх знайомих. Або наймається людина що буде ходити вулицямі і проводити опитування в певних районах та пвний час і не має гарантії що та людина не намалює всі ці анкети як ій заманеться.

    з.і У 2010-2012 роках сам був участником таких опитувань. Це просто заробляють гроші на замовниках цих опитувань с певним замовленим результатом.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  10. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Хочу повідомити харків'ян, хто не знає. Донька знайшла музей Залізниці (це в районі Південного вокзалу), дуже сподобався, а малому - ще більше.
    Вхід без екскурсії безкоштовний, а коли набереться 10 чоловік і можна зайти з екскурсією (15грн кошт.), то можна прослухати інформацію, ще повключати щось, на чомусь покататися - малим ще цікавіше.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  11. manur

    manur Well-Known Member

    А іногороднім не хочете?;)
     
    • Смішно Смішно x 1
  12. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    З задоволенням. Та навряд чи з Польщі доберетесь...
     
    • Смішно Смішно x 1
  13. manur

    manur Well-Known Member

    Ну, Латана ж з Харкова до Польщі добралася....

    І в зворотньому напрямку також....:tongue:
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  14. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Отак? :))) Ну то коли чекати?
     
  15. manur

    manur Well-Known Member

    Як тільки - так зразу !
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Так то й не довго. Дочекаємося :welcome:
     
    • Смішно Смішно x 1
    • ... ... x 1
  17. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  18. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Мій чоловік був на цьому матчі.
    Приніс додому такий паперовий прапорець, який ви бачите. Зі всієї України приїхали вболівальники.
    І як вболівали! Турків на цьому фоні не було ні чути, ні бачити.
    Вони сиділи, як я зрозуміла, в одному місті, обгородженому з боків і навіть зверху.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Було б дивно, якби турків у Харкові було чути більше за харків'ян :)))

     
    • Подобається Подобається x 1
  20. manur

    manur Well-Known Member

    На всіх матчах так сидять вболівальники команди-гостя. І не лише на міжнародних.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
а де твій аватар? :)