Харків v.s. Львів

Тема у розділі 'Львів туристичний', створена користувачем Liliya, 17 лип 2007.

  1. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: Мрію про Львів!!!!

    Я декілька років не був на Батьківщині, коли їхав, то ненавидів місто, тікав від нього, а коли через пару років повернувся, то зрозумів, красивіше та ріднішого міста, не має на світі...:)
    іноді дійсно, тре покинути рідну домівку, щоб повернутись і полюбити сильніше...:)
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. Mythabor

    Mythabor Well-Known Member

    Відповідь: Мрію про Львів!!!!

    Можу сказати в мене співробітник з Харкова, і дуже любить своє місто. хоч зараз і в Києві, і при нагоді намагається туди зїздити...
    Я там був раз дітей возив на змаганя. а тому і не мав змоги погуляти містом і його побачити. Та й знайомих тоді ще там не було...
    2 Лілія я не камінь у ваш город...тому що. по перше я ародивя в Києві, живу під, подобається як і столиця так і місто в якому я живу, Львів,...?!?!? то трохи інша історія...і не буду казати які міста в Україні мені ще подобаються...відїздив свого часу та й зараз в дома намагаюсь не сидіти..
     
  3. FeRmatta

    FeRmatta Well-Known Member

    Відповідь: Мрію про Львів!!!!

    у мене в Україні Львів - наулюбленіше місто. я його полюбила ще до того, як там побувала. я купила собі мандрівник по місту, вивчала маршрут від Вокзалу (Двірці, здається так його називають) і до історичного центру., читала інтерв'ю про нього, книги про кнайпи, цукерні, кав'ярні..мені передався той настрій. а коли нарешті побувала там, то побачила знайомі місця на власні очі. хоча я все одно погано знаю Львів. от знову збираюся туди наступного місяця
     
    • Подобається Подобається x 5
  4. Vitalka

    Vitalka New Member

    А мне нравится Харьков, хоть и бывал в других городах, более красивых с архитектурной точки зрения. Во Львове ещё не был, но очень хочу, может в скором времени приеду полюбоваться и попить каву :uanew:
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Mori

    Mori Member

    Люблю Харьков:good:особенно город оживает в сентябре когда приезжают студенты!
    В городе есть места где можно отдохнуть от пыли - тот же Парк Горького, лесопарк, парк Фельдмана.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Dastana

    Dastana Active Member

    парк Фельдмана - це там, де приватний зоопарк?
     
  7. GR_

    GR_ Дуже важлива персона

    Це думка виключно однієї особи.
    Так. Але я там жодного разу не був.:)
     
  8. leshiy

    leshiy Member

    Львів та Харків - найкращі міста України
     
  9. GR_

    GR_ Дуже важлива персона

    А весной? Из Жадана:
    Anarchy in the UKR (fb2) | Флибуста
    Так і є.:)
    Тільки що зі Львова. Згадав молодість коли був у Львові на початку 80-х.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Innusua

    Innusua Well-Known Member

    Хм, хм.
    Коли говорять про плюси Харкова, найчастіше згадують про новий парк Горького, про безкоштовний парк Фельдмана, всілякі фонтани. Ну так, воно красиве оте всьо, мигає вогниками)) але мене в такі попсові розрекламовані місця не тягне. Я байдужа до туристичної принади про львівську каву і в Криївці у Львові я не була і не маю жодного бажання - не цікаво. А от музей Шухевича, в якому не всі львівяни були, не те що приїзжі - усім рекомендую. У Білогощі.
    Душу міста щоб пізнати, то треба по інших місцях ходити. Я обожнюю малі провінційні містечка західної України, бо в кожного своя цікавезна історія і її можна почути завдяки тиші.
    І люди скрізь різні. Стосовно доглянутості міст,стану доріг не люблю писати, а люблю ходити "нетуристичними тропами" і добре знаю, що і там і там можна без проблем отримати шматком стіни, цеглини по голові або зламати підбори)
    Щодо архітектури, то я бігаю вулицями і Харкова і Львова з однаковим ентузіазмом, зі фотоапаратом. У Львові романтична Европа, в Харкові радянський конструктивізм і імперська класика. І все це класне по-своєму і варте уваги.
     
    Останнє редагування: 13 вер 2017
    • ... ... x 2
    • Подобається Подобається x 1
  11. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    А я ні. Поясніть :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Innusua

    Innusua Well-Known Member

     
    Останнє редагування: 17 вер 2017
    • Подобається Подобається x 1
  14. alinakuhareva

    alinakuhareva Member

    Харьков - студенческая столица Украины)
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  15. hrim

    hrim Well-Known Member

    В Харкові дуже багато студентів-іноземців.
     
  16. alinakuhareva

    alinakuhareva Member

    Не спорю,но наших там тоже много:)
     
  17. hrim

    hrim Well-Known Member

    Я колись натрапив на рейтинг університетів, де Харківський (молодший тільки від львівського) був першим серед українських, і згадав що зустрічав в Харкові багато молодих іноземців. В Каразіна 25% студентів іноземці - це ознака високої кваліфікації.
    Universities
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Dante

    Dante Member

  19. AlexSK

    AlexSK миється в бані

    Харків та Львів, деілька різні міста. У кожного є свої + та -
     
  20. krakovvalerij

    krakovvalerij Active Member

    був рік тому у Львові перед Новим роком. Яка краса! казкові вулиці додавали святкового настрою
     
а де твій аватар? :)