Харків v.s. Львів

Тема у розділі 'Львів туристичний', створена користувачем Liliya, 17 лип 2007.

  1. Liliya

    Liliya Well-Known Member

    Не перестаю дивуватися настільки Львів відрізняється, в моєму випадку, від Харкова.
    Ваше місто - це вічно жива романтика, а щодо Харкова, то крім асоціацій з чимось сухим, гірким та сірим, інших не виникає.
    Прикро.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: Мрію про Львів!!!!

    Браво! Браво! львівські вже від задоволення приторчали.
     
  3. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Мрію про Львів!!!!

    Шановна слічна панянка! романтику львів'яни створюють собі самі...
    Ми теж можемо жити сухо, гірко та сіро....
    А ще - ми можемо отримували задоволення від гіркої кави, сірого присмерку та сухариків до пива ;)
    а також - від чарівних панянок ;) і сірий пухнастий присмерк в стані всіх жінок зробити звабливими панянками ;) - аби жінки того захотіли
     
    • Подобається Подобається x 7
  4. Meg

    Meg Well-Known Member

    Відповідь: Мрію про Львів!!!!

    Тен львівський пан бардзо файно підмітив!!!!Так і є!
     
  5. ermana

    ermana Well-Known Member

    Відповідь: Мрію про Львів!!!!

    Мрію про Львів щодня. Ніколи не думала, що можна бути закоханою в рідне місто...
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Meg

    Meg Well-Known Member

    Відповідь: Мрію про Львів!!!!

    А от я закохана в рідне місто!Я просто в захватті від кожного дня,що тут перебуваю!
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Вулиця Кондукторська

    У Львові - всі райони хороші!
    Існують "кращі" (Левандівка, наприклад, - супер!)
     
  8. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Вулиця Кондукторська

    Нє Сихів ....! Атвєчаю!
     
  9. Mythabor

    Mythabor Well-Known Member

    Відповідь: Мрію про Львів!!!!

    Якщо людина не закохана в рідне місто, (село, столицю) то їй намає що робити в цій країні. Мені подобається моє місто. і Київ, також Львів, одна з причин чому пішов сюди на другу вищу освіту...:))
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Liliya

    Liliya Well-Known Member

    Відповідь: Мрію про Львів!!!!

    Я не закохана у Харків, тож, Ваш допис, мабуть, камінь у мій огород. І яка б у міста не була славетна історія, визначні місця та архітектура, не змогла б я його полюбити без особливої в ньому атмосфери, тієї якої прагне душа...
    Та все ж таки сьогодні спробує "воодушевиться " розбитими тротуарами, засміченими вулицями, грубими та роздратованими людьми.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Мрію про Львів!!!!

    Не слухайте нікого.Ви нормальна людина ,така ж як і я
     
  12. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Мрію про Львів!!!!

    це не камінь у ваш город, це констатація факту....
    ви уроджена харків’янка?...
    якщо “так”, то, мабуть, спогади не найприємніші про харків....
     
  13. Liliya

    Liliya Well-Known Member

    Відповідь: Мрію про Львів!!!!

    факти не найприємніші про Харків
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Мрію про Львів!!!!

    розкажете?...
    про російську мову ([​IMG]) та наркоманію ([​IMG]) я знаю.....
    що ще?...

    може це все омана?.....
     
  15. Liliya

    Liliya Well-Known Member

    Відповідь: Мрію про Львів!!!!

    Харків це місто пилу, бруду, розбитих тротуарів навіть по центральним вулицям Сумській та Пушкінській, пошкоджених та перекинутих сміттєвих баків, місто всезростаючої кількості жебраків, бомжів та дітей вулиць, місто в якому кожне свято на майдані Свободи закінчується бійкою, місто, де на таких святах вважається жартом підкинути комусь у кишеню петарду або кинути її чи пляшку у натовп, місто, де жінці, що знепритомніла, один із ста запропонує свою допомогу, інші ж будуть жахатися як від прокаженої, ще й п’яничкою обізвуть, місто, де з 10 ідучих тобі назустріч людей 7 корейців-вірменів-і т.д., місто, в метрополітені якого люди нерідко кидаються під поїзд, місто, де так часто зустрічаєш неввічливих, невихованих та грубих людей і. на кінець, місто, де більшість молоді не прагнуть знати рідну українську мову і більш того, вважають її (вибачте!) «деревенской» і «полным отстоем», місто, де ...і т.д.в т.д.

    Звісно є дещо, що радує очі, вуха та душу.
    Як на мене то це канатна дорога у парку Горького, каскадний фонтан у парку Шевченка, терасний сквер за собором, клуб живої музики «Агата» та cafe-Lounge «Фідель», де можна послухати живу музику стилів блюз, джаз, lounge, органний зал. молодіжну столову «Коники» з веселим «кухонним» інтер’єрм, галереї «АВЕК» та «Маестро», де можна побачити щось цікаве, взимку каток на майдані, кафе на Пушкінській, де подають чай «Сны Белоснежки»...
    Особливе місце, звичайно, займають храми та церкви міста. Вони прекрасні і навіть у гарному стані.
    Звісно, щось і не згадала, та це лише капля радості та краси.

    Та й справа, мабуть не в місті, а в людях, які в ньому живуть, саме вони роблять його таким.

    Сухо та цинічно? Це тільки моє бачення, може комусь Харків – це найромантичніше місто у світі
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: Мрію про Львів!!!!

    Харків - це прекрасне місто, кількістю інженерів та спеціалістів технічного характеру Чернівці та Львів можуть тільке позаздрити, душа Харкова як на мене все ж таки більше Російська ніж Українська, тому й можливо Лілія...ти писала:"
    ".
     
  17. Liliya

    Liliya Well-Known Member

    Відповідь: Мрію про Львів!!!!

    Сподіваюсь, що більшість харків'я такої ж думки які Ваша, а то моє негативне сприйняття міста...зовсім негарно
     
  18. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА мандрівниця-рукодільниця

    Відповідь: Мрію про Львів!!!!

    важко напевно жити в місті, яке сприймаєш негативно
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: Мрію про Львів!!!!

    п.ГаЛоЧкА а вам живеться легко? і як ви Львів сприймаєте? :)
    Я :) десь писав що живи де завгодно, коли завгодно, але шо би легко жилось, тоді все тіп-топ, нє?
     
  20. dArt

    dArt Well-Known Member

    Відповідь: Мрію про Львів!!!!

    А меня Львов достал уже малость, пора от него немного отдохнуть что бы полюбить вновь и сильнее :)
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)