Харизмати. Духовний центр "Возрождение". Наскільки безпечні їх релігійні практики?

Тема у розділі 'Релігія', створена користувачем Сергій аспірант, 28 жов 2013.

1. Сергій аспірант

Сергій аспірант Well-Known Member

р е к л а м а
    Це відео із новин ТСН.
    [YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=e20h-_MGqWM&list=SP1neMztLSbMNSGDKlycccIj_IHUGcgIP6&index=8[/YOUTUBE]

Буду вдячний за конструктивні коментарі.

---------- Додано в 16:12 ---------- Попередній допис був написаний в 16:11 ----------

Відзначились неохаризмати в Россії:

Під час дискуссії, пастор церкви "Нове покоління" вдарив по обличчю автора брошури "Харизматична єресь", керівника місіонерського відділу Благовещенської єпархії Віталія Сінявського.
    http://www.religiopolis.org/publications/6931-vfnthbfk-28102013-4.html

http://www.youtube.com/watch?v=iaBPVM5YhLk

Додано через 4 хвилини
    Виявляеться. що на думку пастора, дати по морді, це не вияв агресії. А далі бла-бла-бла, про те які хороші харизмати.
    Так православні антикультисти брехуни, але нащо їм допомагати ідіотськими вчинками?
    Доречі верніть увагу на кримінальний жаргон пастора - "беспредел", "отвечаем за слова". Кипко, пастор "Нового покоління" дійсно сидів, але видно, що від тюремних понять не далеко втік.

Додано через 3 години 18 хвилин
    Цікаво,як новак пояснить таку дію божого духу у його брата по вірі.

Додано через 2 хвилини
    Через сектантську неорганізованість і впенвненість у спасінні, цей неадекватний і небезпечний пастор( слово пахан длятаких підходить краще) і далі залишатиметься пастором і далі буде вчити людей нести йому грошуі. бо вони спасені. Але навіть у парвосавній церкві за таки й вчинок священника позбавляють сана, а в протетстантських громадах людину виганяють з громади. ні проя ке патсирське служіння такої людини не може бути мови.

2. Un.Known

Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

І що?

Ви помітили гурток харизматів на ЛФі?

• Подобається Подобається x 1
  3. Ivan Bezimenniy

Ivan Bezimenniy Well-Known Member

Для інформації. Харизмати вірять що сатана і демони то не особи а поняття і що Христос то тільки людина яка до того як прийшла на землю не існувала. І то ще тільки квіточки.... Ой. Прошу пробачення. Сплутав з христадельфіанами....))) Нема ради на ті секти...

4. artobstrel

artobstrel Дуже важлива персона

в огонь, всех в огонь ....

5. Оля

Оля Старожилка форуму

Ото прийти, наплести несенітниць, а тоді

А це ви про кого?

Якщо ви - Свідок, то хіба про себе. Бо православні, католики, лютерани, баптисти, п"ятидесятники, харизмати, суботники в Україні - то християнські деномінації. А Свідків туди не відносять. Так що перше, ніж когось поносити, то треба би подивитися на себе. Може то я сам в секті? ;)

• Подобається Подобається x 1
  6. plastic

plastic Well-Known Member

Знаєте, мене дещо непокоїть їх поведінка, я маю наувазі харизматів. Але пропускати і вдавати що не бачимо чудеса зцілення, говоріння на мовах і т.д ми не можемо. У нас є два варіанта -визнати що це є або дія Духа Святого, або нечистого духа. Я дивилася передачі з харизматичним служінням, читала книги.Є абсолютно нормальні християнські служіння, а є і шокуючі. Так само і книги є цікаві а є і спрямовані тільки на те щоб перебувати у славі.

7. Сергей Афанасьев

Сергей Афанасьев миється в бані

Згідно зареєстрованного в Україні статуту, свідки Єгови є християнською релігійною органіхацією.

8. Peppa

Peppa миється в бані

ну я трохи обізнана про їхню діяльність. Нічого поганого в цьому центрі не бачу. Проповідують християнство доступними для них способами. Так само активно займаються благодійністю. На vladimirmuntyan.com є інформація про наставника духовного центру Володимира Мунтяна, він же є і його засновником. Можна ознайомитись докладніше.

9. Коммунарец

Коммунарец Well-Known Member

Вперше чую про таких. А можна так коротко про них, щоб зрозуміти їхню платформу?
    Я от тільки зайшов на той сайт Мунтяна і що бачу?
    «МОЯ МИССИЯ – СЛУЖИТЬ ЛЮДЯМ!
    НЕ БУДЬ РАВНОДУШНЫМ!

ЕСЛИ МОЖЕШЬ ПОМОЧЬ – СДЕЛАЙ ЭТО!»

Все волосся стає на мені дибки.
    Я проведу свій аналіз і напишу в темі "Хроніки апокаліпсису"

10. manur

manur Well-Known Member

Але, беріть його зранечку - ще поки Мунтян не поснідав.;)

• Смішно Смішно x 2
    • Корисно Корисно x 1
  11. jasvami

jasvami Well-Known Member

Христос то дух, що прийшов на Землю, втілився й народився людиною.
    Звісно, що такої людини раніше не існувало.

12. jasvami

jasvami Well-Known Member

Якщо не враховувати загального для всієї релігії заблудження, що полягає в тотальному поклонінні антихристу, то православя, разом з католицизмом - далеко в хвості в пізнанні Бога, порівняно з протестантами, якими є й харизмати.

а де твій аватар? :)