Work and Travel USA Львів - збираю відгуки про агенції, шукаю нормальну

Тема у розділі 'Подорожі світом', створена користувачем iamlanalana, 5 лис 2015.

?

Ворк енд Тревел США - відгуки про агенції. Прошу проголосувати якщо ви рекомендуєте дану агенцію

  1. StudyUA (київська фірма)

    0 голосів
    0,0%
  2. CIP (на Городоцькій біля Магнусу)

    1 голосів
    50,0%
  3. Students Adventure (на Кривій Липі)

    1 голосів
    50,0%
  4. Star Travel (на площі Соборній)

    0 голосів
    0,0%
  5. Student Land (київська фірма)

    0 голосів
    0,0%
  6. Union Forum (на Лепкого)

    0 голосів
    0,0%
  7. Agency of Exchange Programs for Youth (на Шпитальній)

    0 голосів
    0,0%
  8. Агенція Молодіжних Програм (на Дорошенка)

    0 голосів
    0,0%
  9. СОНАТА (на Героїв УПА і на Личаківській)

    0 голосів
    0,0%
  10. є ще інші у Львові, добре шукай :)

    0 голосів
    0,0%
  1. iamlanalana

    iamlanalana Member

    Мене звати Світлана :) Як тільки виповниться 18, планую поїхати в Америку на літо по ворк енд тревел. Сама програма точно класна, я вже стільки зібрала інформації що тут і вагатись нема в чому - треба їхати! А от як не лоханутись з вибором організаторів. Америка то не сусіднє місто і гроші на поїздку батьки відкладають не малі. Хто має досвід, порадьте як вибирати агенцію? На що звертати увагу? :dntknw: Розказувати вони всі вміють, а от кому вірити і що взагалі питати...
     
    Останнє редагування: 5 лис 2015
  2. Forpost

    Forpost Стоїк

    доростеш до третього курсу ВУЗу -поїдеш.Тата тілько з бабками не напрягай. Зароби і поїдеш.
     
  3. Forpost

    Forpost Стоїк

    ПиСи всіх львівських посередників в сад
     
  4. iamlanalana

    iamlanalana Member

    ))) якщо можна позичити гроші на першому курсі, в Америці відробити і віддати батькам, то не бачу сенсу чекати аж до 3-го курсу. То ж можна їздити 3 роки кожного літа по суті
     
  5. iamlanalana

    iamlanalana Member

    що означає львівських посередників? типу львівські агенції? а що, краще в київ їздити по 100 раз по кожному питанні? думаю консультуватись в агенції я буду часто, а мене завжди мільйон питань. Плюс підготовка до посольства і всяке таке... нє, я схиляюсь все таки до реєстрацію у львові
     
  6. prius

    prius Well-Known Member

    І скількі пані мріє заробити за пару місяців чистими
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Тупо Тупо x 1
  7. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    А скільки можна заробити чистими?)))
     
  8. prius

    prius Well-Known Member

    Це залежить ким вона буде працювати
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  9. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    Люди приїзжають - "губу розкатують" до колін , а в кінцевому результаті дістають ВЕЛИКИЙ облом.
    І тоді починають хаяти Америку (Канаду) на чому світ стоїть.
    Дівчино (пані , мадам чи як ви там є) ЯКШО ВИ НЕ ЗНАЄТЕ АНГЛІЙСЬКОЇ , я маю на увазі - розуміти , вільно говорити і писати (бажано без помилок) , Вам нормального (не говорю про добрий) заробітку HE бачити.
    Українці , поляки , російськомовні євреї Вам багато НЕ заплатять.
    Якщо знаєте мову старайтеся попасти між англійців (маю на увазі англомовних).
    З ними набагато краще працювати.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    А яка робота є для молодої дівчини для початку в Америці?Звичайно,що це буде не щось супер пупер,але для того щоб освоїтись і щось заробити на перший час.
     
  11. prius

    prius Well-Known Member

    8$-10$ в годину ,мінус податки,
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Ukrainaedina

    Ukrainaedina Member

    розповім зі свого досвіду: в принципі агенства всі однакові і мають різницю тільки в двух нюансах . Перш за все - це оформлення візи і ту суму яку вони бажають за послугу ( чим менше беруть тим краще для тебе ). По друге - це штат в якому вони пропонують роботу (у різних штатах, різний мініальним заробіток в годину від 6-ти до 10 доларів! в якому штаті, які розцінки ти можеш знайти в Інтернеті сама і вже шукати тих представників які співпрацюють з роботодавцями в даному штаті )))
     
  13. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Хай іспанську вчить.
     
  14. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Для чого іспанську?
     
  15. manur

    manur Well-Known Member

    Ну, най хіпенську.... альбо суахілі...
     
  16. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    Це він мав на увазі що в США вже аж д-у-у-у-уже ...просто меґа велике латинос комюніті.
    В основному це мексиканці , хоч є і з Венесуели , Колумбії , Куби і інших латино-американських держав.
    І зосереджені вони більше в південних штатах.
    Вони погано асимілються.Сташі (ті що без освіти) по-англійськи майже не говорять.Молодші , звичайно говорять.

    Не так давно я був з своєю дочкою в Лос Анжелосі в Діснейленді.Він знаходиться в Анахайм.Це східний Л.А.Там поза резортом квартал за кварталом все майже по-іспанськи.
    Коли побути довше то починаєш бачити різницю між мексиканцями і колумбійцями чи венесуельцями.
    Недалеко готелю ми пішли в кафе і заказали гола- гола (фруктово-молочний котель)
    "Лардж" і "мідіум" , офіціантка звичайно зрозуміла.Але коли моя мала попросила що би їй зверху горіхами не посипали , а посипали кокосовою пудрою з родзинками , то цього офіціантка (старша жінка) не дуже зрозуміла.
    Потім вона закликала свою онуку певно 10-11 років , ровесницю моєї дитини.То тoді порозумілися.Це було в маленькому приватному кафе.
    Але в банках , на молах , офісах всі латинос хто там працює легко переходять з іспанської на англійську.
     
    Останнє редагування: 17 гру 2015
    • Подобається Подобається x 1
  17. Annie Milton

    Annie Milton Member

    а чого нi?
     
  18. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Та звичайно,що це добре)Просто не зрозуміла,для чого в США іспанську)
     
  19. iamlanalana

    iamlanalana Member

    3-4 тисячі дол. Наскільки я спілкувалась з учасниками Work and Travel USA - це цілком реальні гроші щоб заробити за літо. Якщо звичайно не тринькати їх на право і на ліво. Бо є екземпляри які поїдуть в Америку, накуплять цифрової техніки, шмоток, ноут, айфон-айпад, погудять на вечірках ціле літо а потім сльози лиють перед батьками що відробити програму не було можливості. Все залежить від людини.
     
  20. iamlanalana

    iamlanalana Member

    О май Год, що за шовінізм. Шановний, по вам таки видно що ви не брали участі в цій програмі а є класичним гастербайтером. До чого тут національність? Учасники програми є повністю юридично захищеними, мають офіційний дозвіл на роботу і договір з роботодавцем, в якому навіть прописані знижки на харчування чи проживання в роботодавця, якщо це готель чи ресторан. Це не варіант коли "домовляєшся" про роботу по приїзду. Погугліть що таке Work and Travel
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)