Windows XP vs Windows 7

Тема у розділі 'Комп'ютери', створена користувачем Forest, 4 лют 2010.

?

Що краще?

  1. Windows 7

    41 голосів
    51,9%
  2. Windows XP

    29 голосів
    36,7%
  3. Щось інше, два попередні варіанти у жодному разі!

    9 голосів
    11,4%
  1. Forest

    Forest Moderator

    Дуже слушне порівняння - зараз усі женуть за W7 так само як і за машинами з двома педалями замість трьох. Логічно - автомат це просто, юзера в звичайній їзді мало що цікавить. Але якщо починаються проблеми, які обов'язково починаються, в юзера з'являється істерика. Адже юзер біг за комфортом і не розумів, що їзда з автоматом по неприбраному снігу та льоді на наших дорогах (читай з невідчеканеним чи некупленим софтом) стане проблемою, буксирування (читай підключенням старших ґаджетів) буде неможливим, за комфорт доводиться платити динамікою розгону (читай швидкодією) і збільшеною витратою пального (читай ресурсами ПК і акумулятора). Саме тому я не обрав ані авто з автоматом ані W7, хоча користуюся технікою, яка за технічними рішеннями та продуктивныстю відноситься до преміум-сегментів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    А в вас таке собі порівняння. Не забувайте що обидві версії ОС від одного виробника. А він не такий дурний щоб самому позбавляти себе клієнта. Швидкодія досягається не лише аскетичною графікою, нові технології постійно вводяться, прокиньтеся люди.
     
  3. Forest

    Forest Moderator

    Відкиньте фразеологію і метафорику, я навів чіткі тести. А щодо виробника - в більшості автовиробників є автомати і механіка одночасно, так що не наїзджайте на мої порівняння :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Я маю бекап диску С:
    Система повністю - на фізичному диску К:, дані - на окремому міні-сервері.
    Зробив ще тоді, коли була небезпека втручання адмінів корпорації - типу машина повинна бути в домені з обмеженими правами локал-адміна. А хрін вам!
    Ганяю на С: і Д: безжально торенти, L: - аудіоредагування, H:, I:, J: - медіа архіви (терабайт), а ще є на терабайтнику додатковий завантажувальний розділ F: (4 ГБ) - коли не вистачає вільних інтерфейсів для встановлення чужих винтів.
    Сервак розшарено як T:, V:, W, X, розділи казенного ноуту як M: і N:
    Так вже звик :)

    А приклад я навів про чайників, які все кидають у "мої документи".
    Імена файлів я пишу виключно латинкою і за можливості - без пробілів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

  6. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    А ті самі "мої документи" ще й лежать на системному диску (зазвичай на С) )))))
    А потім через тиждень починають волати що кудись на диску С місто поділося і комп дуже сильно гальмує)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    На старого компа варто поставити сімку, чи краще вже сі мучити до смерті (компа) з ХР?
     
  8. Forpost

    Forpost Стоїк

    Краще ніц не чіпати поки працює

    Tapatalk
     
  9. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Мазер поміняв, деякі вінчестери поміняв, але з XP SP3 Eng мені комфортно.
    Маю зовнішній завантажувальний винт з обмеженою "вісімкою", підключаю його зрідка для конкретних випадків. Навіщо щось міняти? :)
     

    Вкладення:

    • Localdisk.JPG
      Localdisk.JPG
      Розмір файлу:
      47,4 КБ
      Переглядів:
      4
  10. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

  11. Andrew Morozov

    Andrew Morozov миється в бані

    Девайси та гаджети якраз стають на "сімку" ідеально. Інша справа, що не всі програми стануть, якщо вони давненько не оновлювались. На сьогодні кожна прога в останній версії спокійно підтримує "сімку". Але все таки раджу ставити десятку
     
  12. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Все залежить від "заліза".
     
  13. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Я поставив обрізану хрюшку (двісті з чутчутьом метрів) і маю чистий спокій. Машина літає, всьо стає і грає. А 7-ка вічно морозилась: то те їй не так, то те...
    Як казав мій знайомий програміст-хакер: американці шатли запускають на 600-му дюроні, а ти хочеш мікроскопом горіхи колоти.
     
а де твій аватар? :)