Windows XP vs Windows 7

Тема у розділі 'Комп'ютери', створена користувачем Forest, 4 лют 2010.

?

Що краще?

  1. Windows 7

    41 голосів
    51,9%
  2. Windows XP

    29 голосів
    36,7%
  3. Щось інше, два попередні варіанти у жодному разі!

    9 голосів
    11,4%
  1. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Ще би.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    та ну


    а во мені не задає


    нема чим замінити?


    який?...тойво? pentium 3 500mhz
     
  3. SPB

    SPB Well-Known Member

    А тут я їх підтримую, клієнтом за замовчуванням користується серед моїх знайомих приблизно 1 зі 100, а місце він займає.
    Тож кому потрібен поштовий клієнт знайде купу інших за власним смаком, а тих кому потрбен саме Аутлук Експрес напевно 1 з 1000:)
     
  4. Gannochka

    Gannochka миється в бані



    але бувае дуже незручно користуватися новою версиею
     
  5. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Ви не в курсі, поштовий клієнт Windows зараз називається Windows Live, скачується і встановлюється з офіційного сайту і крім пошти включає в себе ще декілька сервісів. До того ж Office включає в себе Outlook, раніше він просто дублював вбудований клієнт.

    Виправлєєм руки і швиденько все знаходим.

    Він може на початку питати запит на доступ програм, воно разом відключається і взагалі ніяких питань тоді.

    Який файловий менеджер, я в шоці:wacko::suicide: Провідник в 100 раз зручніший по доступу до папок.

    Мерседесом теж менше користуються ніж Деу Ланоз, може Мерс відстійний? Ще динаміку ринку не забудьте подивитися - які продажі ОС ростуть, які знижуються. Лиш не по Шепетівці дивіться, а в загальному.

    Взагалі нічого не гальмує, з Вістов може сплутали.

    Ваша субєктивна проблема. В вас взагалі бувають нові версії, чи як з одної почали - так і до цих пір?
     
  6. Forest

    Forest Moderator

    Тобто ви погоджуєтесь з моїми словами, які вище назвали "дурницею" :)
    Може викоривлюємо а не виправляємо :)
    Додаткові питання на початку це називаєтья полегшення інтерфейсу?

    Погана цитата, бо ланос їде гірше ніж мерс. А ХР працює швидше ніж W7. Якщо уважно прочитати мій допис вище, я привів лінк на порівняльний тест, його, зауважте, робив не я.
    Знову раджу прочитати наданий мною тест.
     
  7. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Не бачу змісту влаштовувати холівар, тому що смішно просто - XP не може бути ще 10 років, хіба так важко второпати. Уявляю якщо посадити вас за Mac OS чи Ubuntu, ви з переляку взагалі втечете кудись - в голові ж підходи треба міняти, в нас це погано виходить.
     
  8. Forest

    Forest Moderator

    Чого мені боятися? Радше підстави на це є у вас - називаєте дурницями правдиві слова і глузуєте зі співрозмовників, навіть не знаючи з ким говорите :)))
     
  9. Tarasyk

    Tarasyk Well-Known Member

    Про Os’і не знаю, а з досвіду скажу, хто корист. компом не для ігор, а для роботи і пересів на Ubuntu, а ше краще Mint, там і залишаються, один раз налаштував і без глюків сидиш рік, два, поки не надоїсть
     
  10. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Маю більш архаїчне запитання:
    як поверх Win2000 (SP4 Professional) поставити ХР (SP3 eng) щоби зберегти встановлені проги та налаштування (в тому числі півтори сотні паролів у Мозиллі)?
    Нагадаю - 2000 встановлена у C:\WINNT, а ХР проситиметься у C:\Windows.
    Маю право на одну помилку (є другий завантажувальний винт з повною копією основного).
     
  11. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Як встановлювати хр поерх 2000 не підкажу, але
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    І я не пересяду.
    Якщо на авті поміняти місцями педалі, а на гітарі - струни - багато кайфу зловить користувач?
    Залізяка має бути комфортним інструментом, а не академічною самоціллю.
    Я, наприклад, відмовляюся допомагати комусь з роботою на його компі (маю на увазі прикладні проги), якщо там не встановлено Тотал або Фар командер.

    "Ой, де ж я зберегла той файл?" І починається пошук - documents and settings\users\olena\office\dovidky....

    А я точно знаю, що файли цього місяцю зберіг у C:\JUL.
    Відповідно торішні файли, збережені у липні, лежать у C:\JUL\JUL2010.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Ні-ні, це не те. Ви ще на фірі кайф ловите в той час коли хтось на авті уже.
     
  14. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Якщо я хочу грати на роялі - я гратиму на роялі. Хтось інший гратиме на синтезаторі. Кожному - своє.
    Графічним дизайном і крутою звукорежисурою я не займаюся, тому особисто для мене вивчення MAC - це зайве марнування часу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Ну так і є. Але все рівно Windows 7 Home Basic має ті самі мінімальні функції, що й ваш 2000, воно й розраховано на людей з мінімальними потребами. Просто вам уже ліньки за незвичне братися, бо інтерфейс новий.
     
  16. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    По-перше, я під 2000 маю унікальну колекцію потрібного мені софта
    (дещо мігрувало ще з Win98). Свого часу встановили знайомі, з якими я втратив зв"язок.
    Буквально два дні тому дістав дистрибутиви деяких подібних прог, тому з"явилася можливість переходу на ХР.
    Зайві налаштування та функції мені не потрібні.
     
  17. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Це шо за такі раритети?
     
  18. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Для пересічної людини - нічого особливого, але я звик саме до цього інструментарія.
     
  19. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Та які педалі ?
    Одна педаль :haha:
     
  20. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)



    кгм-м-м. Кожному своє. Наприклад, я ніколи не зберігаю на диску С. І коли глюкає система в чайників, то при перестановці мусиш пройти процедуру запуску з віртуалки, копіювання диску С (принаймі папок по замовчуванню), жеби потім не слухати: "Фсьо пропало, нажитоє нєпосільним зберіганням по замовчуванню.." :))) А так заглюкало до нємогу, занєш що на диску С нема нічого корисного- формат С- установка (або перезаливка з образу, якщо був створений). Фсьо, чистий спокій )))
     
а де твій аватар? :)