Windows XP vs Windows 7

Тема у розділі 'Комп'ютери', створена користувачем Forest, 4 лют 2010.

?

Що краще?

  1. Windows 7

    41 голосів
    51,9%
  2. Windows XP

    29 голосів
    36,7%
  3. Щось інше, два попередні варіанти у жодному разі!

    9 голосів
    11,4%
  1. comanche

    comanche загубився у пошуках часу

    Як не дивно, але в людей все ще є старі комп'ютери
     
  2. Forest

    Forest Moderator

    Як не дивно, але в людей старші версії Віндовса працюють краще ніж нові саме на нових комп'ютерах :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Ще скажіть приставка краще працює на магнітофоні "Весна".
     
  4. Forest

    Forest Moderator

    Ок, але тільки після того, як ви поясните, що то за така приставка, що конкурує з магнітофоном "Весна".
     
  5. Andr

    Andr Well-Known Member

    Більше ніж DOS 3.3 на ПК не потрібно:tongue:
    :gamer::music:мультимедію - ф топку :hang1:
     
  6. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Нінтендо 8-бітне, яке працювало з плівкової касети через магнітофон, а замість монітора телевізор "Електрон" з перепаяними платами.
     
  7. Tarasyk

    Tarasyk Well-Known Member

    Бутьду тру самцями, відпускайте бороду, запасайтесь пивом, ставте slackware без іксів, програмуйте на http://ru.wikipedia.org/wiki/Brainfuck і не цяцькайтесь.:rus:
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    ппц)))))))))
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Andr

    Andr Well-Known Member

    Програмування в машинних кодах було крутішим :)))
    А взагалі-то оптимальним є Assembler, і нічого кращого вже не придумаєш:good:
     
  10. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Прочитав:
    Прочиталося "Покращення ячейки 3 на 3"

    :)))
     
  11. Forest

    Forest Moderator

    Назвете, які типи мультимедіа є на W7 і немає на ХР?
    Тут мова про програмне забезпечення а не "залізо". Як на мене, розвиток ПЗ не пропорційний з розвитком техніки, тому ставлю під сумнів потребу синхронізованого поновлення софта та харда.

    ---------- Додано в 10:43 ---------- Попередній допис був написаний в 10:41 ----------

    Несмотря на внешнюю примитивность, Brainfuck с бесконечным набором ячеек имеет тьюринговскую полноту, а, следовательно, по потенциальным возможностям не уступает «настоящим» языкам, подобным Си, Паскалю или Java.
     
  12. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Ну ігри завжди під потужніші ресурси розраховують. Під ігри залізо швидко застаріває.


    XP просто підтримка продуктів і технологій вже потроху відключається, ставите не ставите - будете сидіти з рухляддю. Просто що воно вам не потрібно, а для професіоналів наприклад в відеодизайні це дуже актуально.
     
  13. Gannochka

    Gannochka миється в бані

    Как-то я к XPюшке привыкла и сижу на ней, ставила 7-ку,но тут же удалила
     
  14. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Ну якось так і всі решту, а шо ви до простого телефону не звикли що мобільний купили?
     
  15. Forest

    Forest Moderator

    Вчергове зазначаю, що тут гілка про софт а не про техніку, не ображайтеся, але складається враження, що Вам бракує аргументів але всеодно хочеться сперечатись.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Так які агрументи можуть бути - хард і софт завжди йдуть нога в ногу. АйФон з інтерфесом від Нокії 3210 - це би була комедія якась. Просто люди деякі ліниві, деякі не шарять, деяким треба лиш мінімальні функції, але через них же прогрес не буде на місці стояти.
     
  17. Forest

    Forest Moderator

    А мені здається, що в новішому Віндовсі функціонал більш обмежений, більш схований.
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Не говоріть дурниць. Ніколи такого не було щоб новіша версія мала менший функціонал.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Svjato

    Svjato Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Forest

    Forest Moderator

    Не залежно від того, як ви називаєте мої слова, є факти.
    W7 на відміну від ХР не має поштового клієнта
    W7 на відміну від ХР не дає легкого доступу до налаштувань та преференцій wi-fi та bluetooth-з'єднань, звуку тощо.
    W7 на відміну від ХР задає багато питань і тим забирає час в користувача
    W7 на відміну від ХР має незручний файловий менеджер
    W7 на відміну від ХР користується меншість користувачів ПК нашої країни та світу (http://www.engadget.com/2010/07/12/microsoft-says-74-percent-of-work-pcs-still-use-windows-xp-exte/)
    І накінець більше від ХР гальмує комп'ютер (тут тест)

    Підозрюю, що частково завдяки переліченому розробник вже за півроку після випуску 7-ї версії "вікон" вже задекларував кінець продукту а саме випуск нової версії, 8-ї.

    Тому прихильники гарних іконок і сліпої футуристичності навряд чи мене переконають у зміні (особливо словами "не говоріть дурниць" замість аргументів), принаймні дотепер цього не зробили і мій диск ліцензованого україномовного W7 дотепер лежить нерозпакованим. Для батьків я теж поставив XP.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)