взрывы в домодедово

Тема у розділі 'UA-RU', створена користувачем redfox, 25 січ 2011.

  1. Yarema

    Yarema Дуже важлива персона

    В Татарстані інша ситуація, там не було геноциду в 20 столітті, там не було піввікової віни і єрмоловщини... Загарбання Татарстану відбулося більш ніж 450 років тому і рани трохи загоїлись...Тим більше, що російська влада особливих утисків казанських татар не проводила...Тому і політика там обережніша і некваплива...Але й там зростає національна самосвідомість (попав я якось на татарський історичний сайт)...В інших республіках також свої особливі умови...Калмики, здається, завжди були в пошані у російської влади, бо з 17 століття були союзниками Москви в боротьбі з кримчаками і ногайцями, потім відзначились в 18-19 століттях, були прирівняні до козаків...Хоча і їх не минула сталінська "милість"...Інгуші, після конфлікту з осетинами, сподівались на те, що центр вирішить цю проблему і тому тримались більш-менш лояльно, але тепер там активність моджахедів вища ніж в самій Чечні...Чечня трималась так радикально тому, що мала нафтові родовища (там нафту з колодязів відрами вичерпували і перегоняли на примітивних пристроях). Ось вони і сподівались, здобувши незалежність, перетворитись в якійсь новий нафтовий емірат...А може і перетворились би, встановили дипвідношення, запросили б інвесторів...А може і почали б битись між собою...Але то вже б була проблема не тільки Росії, але і ООН...Проте не було б такої ненависті до росіян.Я так думаю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. KLIBERN

    KLIBERN Status Quo

    Читатель? Я вообще-то имел ввиду Украину. Остальные меня мало интересуют...:sorry:
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Chaldon

    Chaldon Well-Known Member

    Красиво звучит своя земля. Что в обще вы знаете про Чечню и чеченцев?
    Много трёпа и только. Да все они что Дудаев, Грачёв и Березовский, ещё кучка шакалов, замутила войну. Когда Грозный был разрушен, нефтеперерабатывающие завод выдавал продукцию. Сильно радовались чеченцы, когда туда полезла нечесть со всего света. Не кто не писал правду, не Российские СМИ, не иностранные. И до сих пор всё выворачивают. Зато в Дагестане проблем выше крыши, но информации почти нет и теракты не кого не интересуют.

    ---------- Додано в 01:05 ---------- Попередній допис був написаний в 01:02 ----------

    Но что тогда вы делаете на теме "взрывы в домодедово", это в Украине?
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    А що треба знати? Вони ж не снігові люди, інформації скільки хочеш.

    В ті часи Березовський і Путін були одною командою.
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Chaldon

    Chaldon Well-Known Member

    А зачем тогда собирают всякую чушь?


    А я госсекретарём США.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Знову новина? Тоді я спитаю в свою чергу, що ви взагалі знаєте про Березовського і Путіна?
     
  7. Chaldon

    Chaldon Well-Known Member

    Как можно ответить на такой выпад. А вы уверены, что я не один из их? ;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Знаю, що вони несловяни і не вийшли з Київської Русі.
     
  9. Chaldon

    Chaldon Well-Known Member

    Тогда зачем за них пишете? А насчёт славяне не спешите. Или по вашему славян мусульман нет? о_О
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Тому що я впевнений в простій речі.
    Росія стане тоді добре жити, коли відмовиться від Чечні, Бурятії... інших неросійських народів
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Nevermind

    Nevermind Просто персона

     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Chaldon

    Chaldon Well-Known Member

    А вы их сами спросите, а то вы путаете русских и Россияне. Ладно проехали, как говорил один бурят; овчинка выделки не стоит
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Nevermind

    Nevermind Просто персона

     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    кого запитати? Чеченців?
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Chaldon

    Chaldon Well-Known Member

    --------------
     
  16. - а что в Украине, Узбекистане, Кыргызстане - уровень жизни молчуном оказался или говорит что-то неразборчивое?
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Yarema

    Yarema Дуже важлива персона

    Ех, пане Чалдон! Зовсім Ви здичавіли в своєму Сибіру. Не знаєте навіть, що прихід до влади в 2000 році Путіна, насамперед, спонсорував Березовський, а його журналіст-кіллер - Доренко, тупо мочив Путінського суперника Прімакова (за що отримав почесне прізвісько Підоренко, ходили чутки, що за цю працю він отримав від Березовського мільон баксів)...А потім оточення Путіна, злякавшись надмірного посилення БАБа, добились того, що Путін Березовського "кінул"...
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Людина-загадка для мене. Що він говорить - це все-рівно що якогось японського коментатора послухати. Де сів - там і зліз, вбитий час.
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Chaldon

    Chaldon Well-Known Member

    Ну, что могу посоветовать. Найдите по лучше переводчик. Или спрашивайте если что не поняли, а не наезжайте. ;)


    Я конечно челдон, и сам сознаю что с меня скидка 70%. Но в 2000 я проходил стажировку в США. Могу написать за себя, почему я голосовал за него. После того как Борис Николаевич (ц.н.н.п) передал ему власть. Он начал войну с боевиками ( вторая чеченская) и не разу не сдал и не предал. И довёл до логической развязки.
    Прекратились чёрные вторники. Начали выплачивать зарплаты
    А по серьёзному, не гоните пургу. И так ясно что и кто и как пришёл Путин к власти. И главное вовремя. Укрепил власть и давай выметать нечесть. А ставили они на него, как и на Ельцина. Но пшик.
     
  20. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Ви точно не допоможете.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)