Взяв би в оренду хату поблизу Львова

Тема у розділі 'Нерухомість та будівництво', створена користувачем Hyligan, 29 кві 2016.

  1. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Треба хату в оренду, з городом (хоча б 10-20 ст. краще більше), бажано не далеко від Львова (10-20 км) Стан хати особливого значення не має, але бажано що не зовсім срака. Обов'язково щоб була вода, і електрика.

    Ідеал: хата в нормальному стані з 30-40 сотиками городу, 10-20 км. від Львова або ближче, з джерелом води, до 10 000 грн. в місяць
     
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Вигнали? о_О

    А все тому шо нєфіг... :)))
     
    • Смішно Смішно x 1
  3. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    ібо нафіг:)))
     
    • Смішно Смішно x 1
  4. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    надоїло їздити, стільки часу і грошей просто в трубу вилітає шокапєц...
     
  5. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Переглянув вчора шо пропонує інтернет, попадаються досить цікаві пропозиції, правда тільки на одному сайті розмір земельної ділянки вписують в оголошення, та і то то напевне загальна площа ...
    Може хто знає як ще можна пошукати, підкажіть...:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    а 33 км від Львова, піде?
     
  7. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Залежно від інших параметрів...:scratch_one-s_head:
     
  8. kym

    kym Well-Known Member

    А город нафіга... Є одна зовсім коло львова - городу 11-15 сотих
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  9. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Як нафіга...кріп сіяти :)))

    трохи мало, але можливо, але може можна добрати по сусідах, земля не мала б бути проблемою, бо повно пустої стоїть, але всюди своя специфіка...
    А ціна?
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    город плюс садок - 1,5 гектара. Кругом ні душі... Але, щоб ввійти, тре трохи потрудитися - давно ніхто не жив. Оплата знааачно нижча - домовимося.
     
  11. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    А як з дорогою, електрикою, водою, інтернетом і умовами життя :blush:
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    той во во я другий в черзі якщо першому не сподобається
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    1. Дорога: 25 км - дорога хороша - капремонт минулого року, а 8 км фігової - давній асфальт.
    2. Інтернету нема - тре пробувати бездротовий варіант.
    3. електрика - проводка є, лічильник є, але тре їхати в обленерго, щоб включили. - беру на себе.
    4. вода - криниця з насосом до будинку.
    5. сільська хата, в якій довго не жили, туалет на вулиці. Є яблуні, сливи, груші, черешні. Все це можна користати.

    Добре.

    Народ, якщо вас цікавить, я можу спеціально поїхати, пофоткати.

    Скажу єдине: тре прикластися до житла. Хата глиняна, стан не дуже. Я давно там був. А от стайня, стодола, півниця, літня кухня в досить нормальному стані - з цегли. Сад і город потребує праці - запущено, самі розумієте.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Може мені туди на старість переїхати?
    А дівки є щоб псувати?
     
    • Смішно Смішно x 1
  15. prius

    prius Well-Known Member

    Була б хата, а дівки завжди знайдуться
     
    • Смішно Смішно x 2
  16. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    @Миху, була б та хатка в межах міста, або хоча б кілометрів за 10-15 то я б вчіпився в таку пропозицію руками і ногами, а на такій відстані то всерівно шо зміняти шило на мило, :dntknw: може звичайно можна буде доїхати не за дві години а за одну, але кардинально то ситуацію не змінює.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Надибав в оголошеннях дві досить цікаві пропозиції, одна триповерхова хатинка повністю нафарширована технікою, з басейном, альтанкою водою і 20 сотками землі, 12 км. Від міста з сторони Шувару за 6 000 тисяч, судячи з супутникових знимок пустуючої землі там ще досить багато в тому селі...

    Друга скромна хатинка але з всіма умовами для життя і 25 сотками за 4000 грн. теж вроді до 15 км по трасі. Єдине що не зрозуміло скільки з тих сотиків доступно до використання, бо як я розумію туди входять і ті басейни і альтанки і подвіря таке шо хоч возом розвертайся...
     
  18. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    А ше попадалась хата мазанка в межах Львова за 1500 тисячі кажись з 15 сотками, але на фото там якось дуже вже незатишно, жити там мало реально, а техніку залишати в ті халупі теж навря т чи вийде...
     
  19. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Сама земля сг призначення дешева як борщ, буквально по 200 грн в місяць за гектар хочуть, але в моєму випадку краще 20-30 соток в затишку і біля водопроводу чим гектари в полі :dntknw:
     
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    та переорете ті всі басейни...
     
Tags:
а де твій аватар? :)