Вже нічого одягати !)

Тема у розділі 'Дівочі посиденьки', створена користувачем Natashkaa, 8 чер 2015.

  1. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Я коли навесні скинув 16 кг, то питання "що вдягнути?" само якось відпало. ;)
     
  2. windrunner

    windrunner Active Member

    круто ви схудли)
    але у мене це від того, що іноді хочеться оновити гардероб)
     
  3. mailme

    mailme Well-Known Member

    Прям про мене! Треба хоч подивитися, що в шафі на дальніх полицях лежить :)
     
  4. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Отож. Інколи треба речі в шафах "перетрахивать", як казав Лукашенко.
    Заразом і порядки там навести)

    Я до одягу ставлюсь просто, а діти - ще простіше.
    Як я умовляла сина придбати перед виходом на роботу костюм і галстук. " В тебе ж фігура гарна, і зріст, ти ж не колобок якийсь, якому не пасуватиме піджак, і взагалі треба ж таки мати респектабельний одяг про всяк випадок?" Знаєте, що він мені відповів? "Людина в піджаку і галстуці є респектабельною до тих пір, поки не знаєш, що вона працює на людину в майці і джинсах.":)))
    Наші діти бачать світ з іншого ракурсу.
     
    • Смішно Смішно x 1
  5. telina

    telina миється в бані

    А я люблю одягати прості, проте зручні речі.
     
  6. MarinaKrigal

    MarinaKrigal New Member

    А я люблю одягати речі з натуральних тканин, у мене чутлива шкіра, і я не переношу сентетику), хочу поділитися магазинчиком який мене сильно порадував https://jk-style-fashion.com/last/
     
  7. Fiksuk

    Fiksuk миється в бані

    В мене завжди проблема: нічого вдягти. Кожного дня заглядаю і намагаюсь знайти щось гарне.:))) І зі взуттям взагалі була печалька. Майже все взуття на каблуках, а зараз мені важко на них ходити, от і купила собі хоча б 2 пари балеток на kasandra.ua/zhinoche-vzuttya/baletky. Вони мені дуже сподобались. Одні в квіточку інші просто срібні, але дуже дуже гарні.:blush:
     
  8. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Колись, ще на самому початку цієї теми я писав:
    Вже нічого одягати !)
     
  9. Fiksuk

    Fiksuk миється в бані

    :boredom: і якою це мене стороною стосується?
    якщо просто жарт, то смішно.
    А так воно і є щодо того, що жінці немає що вдягнути, раз вдягнула і потрібно щось нове.:music:
     
  10. anonymisiii

    anonymisiii Жизнь Вася то така вєщь, яку не понять ...

    У мене є знайомий, у нього із дружиною інше розуміння на речі. Вони носять одяг до того моменту коли він стає не пригодний - порвався, або де дуже багато шити. Інколи я його розумію. Це все таки речі,і заплачені за них зароблені гроші.
     
  11. Fiksuk

    Fiksuk миється в бані

    Кожен по різному відноситься до одягу. Себе я взагалі можу назвати шопоголіком, тому що коли щось купляю почуваю себе краще.
    І сама прекрасно розумію, що потрібно до одягу простіше відноситись, але не виходить.)
     
  12. Hilgi

    Hilgi миється в бані

    Мені взагалі якось не принципово, я все необхідне в секонді знахожу
     
  13. Бикіні форева!
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. petricinsofia

    petricinsofia миється в бані

    Теж нічого одягнути, бо пузико росте і я вже практично ні в що не влажу. От натрапила на магазин Сукні для вагітних Київ, Львів. Купити модні плаття для вагітних, ціни виробника - інтернет-магазин «Діанора», вибираю легеньке платячко. А хто знає ще якісь магазини для вагітних окрім діанори?
     
  15. Katerinamad

    Katerinamad Member

    Я купую тільки базові речі, щоб можна було під все носити,але іноді також з'являється паніка, що нічого одягти
     
  16. Sorokinka

    Sorokinka New Member

    Стандартная проблема
     
  17. mixam

    mixam миється в бані

    Везет вам, а я постоянно заказываю себе новые вещи кроме базовых, не могу отказать себе в удовольствии, часто на этом сайте есть скидки Белорусский трикотаж, интернет магазин Анабель, купить белорусский трикотаж оптом и в розницу. поэтому захожу заказать себе юбку и дополнительно могу взять еще и пару блузок, хотя может это и хорошо, на работу часто в чем-то новеньком прихожу.
     
  18. nikitinavaleria

    nikitinavaleria миється в бані

    А в мене проблема полягає в іншому, мені нема що взути)) З одягом мені простіше, можу купити щось простеньке, на розпродажі. А от взуття в мене має бути якісне, з натуральних матеріалів, красиве і бажано по адекватній ціні, а це я вам скажу завдання зовсім не просте. Я от в пошуку осінніх черевиків натрапила на сайтЧеревики жіночі. Купити жіночі шкіряні черевики, ціни | інтернет-магазин Kasandra. Я знайшла для себе декілька варіанті, ціна досить хороша, в описі вказано, що моделі з натуральної шкіри, нубуку чи замші. Цікавить, чи хтось замовляв взуття в даному магазині, як носилося? Чи справді хорошої якості?
     
    Останнє редагування: 22 сер 2018
  19. UstinovaEkaterina

    UstinovaEkaterina миється в бані

    Цій проблемі 1000 років і рішення у неї нема)
     
  20. Karamelika

    Karamelika миється в бані

    Цілком згодна. Я вважаю, що кожна жінка має таку проблему.
     
а де твій аватар? :)