Вже нічого одягати !)

Тема у розділі 'Дівочі посиденьки', створена користувачем Natashkaa, 8 чер 2015.

  1. manur

    manur Well-Known Member

    І не треба ;) Хіба тим, яким вже й костюм Єви прасувати треба.......
     
  2. EUCO

    EUCO Member

    Боюся що наше суспільство ще не зовсім готове до такого дефіле )))))

    Отправлено с моего Lenovo A760 через Tapatalk
     
  3. Lizovna

    Lizovna Member

    Я например свои старие вещи, даю им вторую жизнь, перекроюваю их, перешиваю, что то новое дошиваю и получаться очень даже стильная вещь
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. EUCO

    EUCO Member

    В мене теж не поміщаються, а вдягнути нічого ))))
     
  5. Benmarks

    Benmarks Member

    як можна дати друге життя тим же джинсам після 2-х років практично щоденного використання? Реставрувати старі речі є cенс тільки в разі якщо це якась сумка Біркін за кілька тис. $ або брендові шмотки типу цього в силу того що такі речі апріорі шкода викидати (iмхо), хоча в будь-якому випадку зовнішній вигляд після реставрації вже буде далеко від того що було при покупці. Зі старих речей віддаю в ремонт тільки взуття тому що підклеїти підошву дешевше ніж купувати нові + зовнішній вигляд залишається точно таким же якщо порівнювати з одягом після реставрації.
    Збираюся у кінцi жовтня купити кросівки для бігу (не на повсякденне використання, а професійний біг підтюпцем), які краще з nike/reebok/adidas i яка лiнiйка?
     
  6. loyaloya

    loyaloya New Member

    с одной стороны это слишком,а с другой смотря какой результат получился?
     
  7. MiraLove

    MiraLove Member

    А я от шукаю одяг на зиму, пальто, і нічого не знаходжу. І де його купувати?
     
  8. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    В Червонограді в перший день в планеті секонд по 100 чоловік в черзі перед відкриттям збирається, ото хтось крутий бізнес закрутив...
     
  9. MiraLove

    MiraLove Member

    @Hyligan до гарних секондів завжди такі черги. Якщо якісно, то чому б і ні..
     
  10. manur

    manur Well-Known Member

    Син минулого тижня в секонді надибав за 50грн. якусь сорочку. Якоїсь відомої (для нього, бо я таку назву фірми вперше від нього почув) марки. Казав, що в бутіках така вартує біля 1200грн.

    Після покупки був довольний, як слоник гумовий.

    Мені та сорочка якось пофік, але й я був довольний з того, жи дитина довольна))))))))))
     
  11. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Тим більше шо майже задурно ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. EUCO

    EUCO Member

    Думаю не тільки в Червонограді))) Мала шанс спостерігати за такою чергою)) Навіть охорона від дверей відходить, щоб з ніг не збили))))
     
  13. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    З тими секондами в наших деяких наших пенсіонеріа виробився дуже кумедний стиль, ядуче поєднання залишків совкового гардеробу, і найдешевшого секонду :facepalm:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. lopi

    lopi миється в бані

    Я ось ничого собі не підберу - все таке якесь дивне
     
  15. manur

    manur Well-Known Member

    Для людини з Тернополя, яка не годна не зробити помилки в назві рідного міста все туй буде дивним.;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Makarenko Anna

    Makarenko Anna Well-Known Member

    Ми жінки такі за своєю природою, речей багато, а одягти нема чого!))
     
  17. Katrin Loboda

    Katrin Loboda миється в бані

    Це точно :)
     
  18. Evg

    Evg Санкт-Петербург

    От горе....:mocking:
     
  19. lorens

    lorens миється в бані

    Така ж проблема, тільки гардероб на літо зібрала, прийшла осінь, треба починати все заново, немає чого одягти))
     
  20. mailme

    mailme Well-Known Member

    Це постійна жіноча проблема. Вирішенню не підлягає, або підлягає на короткий термін!
     
а де твій аватар? :)