вже не знаю куди писати

Тема у розділі 'Доброчинність', створена користувачем klok, 16 жов 2020.

  1. klok

    klok New Member

    Доброго всім дня, я не знаю куди писати ще, напевно останній візит, ті хто каже що можна легко зібрати гроші в інтернеті - я б сказав нетак, мені 55 років, після похорону мами в позаминулому році у мене через день віднялися ноги, т. е. я майже не можу ходити, втратив половину своєї ваги, враччі колять опіуммним розчином налбуфін і дають таблетки фенозепам, в голові знайшли невелику пухлину 6мм з затемненням обох півкуль, сім'я розпалася, залишилися двоє - я і батько 80 річний. Живемо на його одну пенсію, помре він - помру і я. З роботою - ніхто не бере, здоровим був ніхто не брав, а тепер і понині. Намагаюся звернутися До вас земляки за допомогою, я пройшов Сєвєродонецький томограф, залишилася за малим, треба лягти на два тижні в лікарню, щоб спробувати отримати групу, задоволення коштує 8000 грн, але я прошу якщо є можливість, хто скільки зможе. Ми з батьком просто втомилися, живемо, точніше існуємо, картопля з шкірою молодого поросяти замість піджарки, але справа не в цьому навіть, родичів немає взагалі, звернеться за допомогою теж нема до кого. Тому просимо Вас шановні, якщо є можливість - допоможіть. док1.JPG док2.JPG док3.JPG худ.JPG
     
  2. klok

    klok New Member

    картка Приватбанку 4149439009125398 на Степанченко Віктора Григоровича (батько)
     
а де твій аватар? :)