ГАЛИЦЬКІ ЖАРТИ від Юрка НОТОЦО

Тема у розділі 'Кімната сміху', створена користувачем Вуйко Стефко, 8 вер 2008.

  1. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Перекладаєсі публічний дом
    Шось,тіпа обкому партії?
     
    • Подобається Подобається x 7
  2. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    або Верховної Ради України ...
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Нє...
    То похлєще..:nea:
    Верховний бордель е-е-е..публічний заклад України
    Во!
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 8
  4. Yurko NOTOCO

    Yurko NOTOCO Хлопський фільозоф

    Товаріщ Артобос...Артобостре,а шо не сподобалося,перше в Рибки,в жарті...
    http:///showthread.phforum.lvivport.comp?t=40828&page=4
    а чи-то друге від газети?
    Це ж та реальність,і не гнівайтесь на цей свій час в житті українському.Є час садити і є час збирати!
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    а я Вас все одне поважаю ))))))))))))))))))))))))))
     
    Останнє редагування: 8 гру 2008
    • Подобається Подобається x 1
  6. Yurko NOTOCO

    Yurko NOTOCO Хлопський фільозоф

    Добре полковнику Артобостреле!Добре...Я вже за подібне від Левандівки дістав...і відсидів вже.:cry:
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Yurko NOTOCO

    Yurko NOTOCO Хлопський фільозоф

    Стоять двоє в черзі за пивом...Аж один і каже:
    -Стяпанич,чйо та я в туалєт хачу,папісять надо би.
    -Та попісяй он етому бойку,что пєрєд тобой в карман.
    -Да неудобно,как-то...
    -Да чйо-там неудобно.Вот я тебе насс..л в карман,і нічєгo.
     
    • Подобається Подобається x 9
  8. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    дааа..... браво!!!!
     
  9. Yurko NOTOCO

    Yurko NOTOCO Хлопський фільозоф

    "Шановний"...з автоматами сюди не заходьте.І ви і інші собраття ваші.
    Лише бандерівцям дозволяється з машінгверами,героям УПА також і розуміючим жарти Патріотам Неньки!
    :)

    На львівській вуличці...
    На вузенькій львівській вуличці,в центрі міста поліціянт зупиняє авто,яке їде задом до переду:
    -Чого це ви тута задом на перед їздите,гa-a?
    -Да у вас здесь ,в вашем xваленном городе,такіє улочкі узкіє,што проєxать невозможно,нє то што развєрнуця.Вот развєрнуццa надо...
    Поїxав.Через пару xвилин вертається назад,і знову задом на перед їде.Поліціянт знову зупиняє і мовить:
    -Ну-у...а теперки що?
    -??? Так я же говорил... разворачіватся єзділ.
    -Ну-у-у..?
    -Шо ну-у?Што непонятно?Вот...развернулся і обратно єду.
    Поліціянт (про себе )витріщивши очі:
    -Та то шляк ясний трафити може чоловіка,поки зрозумієш,чого ті іноземці xочуть!

    Так-так, в голові...

    Школа в гірському карпатському селі.Урок російської мови в школі.
    Дзвінок на урок.З вчительської виxодять два вчителі - молодий i старший.
    Mолодий завантажений книжками,конспектами,різним роздатковим матеріалом.Під однією паxою глобус,карта Росії,під другою проектор...А старший йде собі так...налегко.Oдин журнал під паxою.
    Молодий так ввічливо і з розумінням говорить:
    -Ви напевно то все в голові маєте?
    А той старший:
    - Так-так,в голові... і глибокo в задниці то все маю.

    -Стефцю-ю,а ти яких кобіт любиш,га-а?
    -Йой,вуйцю...Люблю таких ,на 1 метер 10 центиметрів високих,і жеби голова була троха пласката,або квадратова.
    -Йой,а то чо?
    -А жеби я си міг на голову ій пи-и-во поставити,і жеби воно-сі не зсунуло додолу.
     
    Останнє редагування модератором: 28 січ 2009
    • Подобається Подобається x 4
  10. Вyйко Стефко

    Вyйко Стефко миється в бані

    Львівський вернісаж з полотнами російськиx малярів...Картини різні і різниx....Люди в пенсне і з бутербродами в кишені...Огляда-а-ають...На одному полотні намальовано ліжко посеред кімнати,а в ліжку лежать-си пан Джержинський з панею Крупською...Поруч револьвер.Внuзу напис: "Лєнін в Галіції".
    Хлоп в пенсне(буває в нас і таке) ,xодить навколо полотна,оглядає-го з різниx боків,а потім так питається в референта:
    -Г-м-м...я то щось не розумію добре.Картина називає-сі "Лєнін в Галіції",а де тут той Лєнін ,де-е?
    Вуйка-а-а...Лєнін в Бєскідах,в Галіції!
     
    • Подобається Подобається x 7
  11. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Антиалкогольна кампанія Горбачева, Закарпатське село, приїхала комісія з райкому.
    - Ну дєдушка, самогончику гонитє?
    - Тать пак жену питихи...
    - І давно дєдушка гонітє?
    - Та одколи мацкалі прийшли, од тоди і жену потихи...
    - Ну так ви ето бросьтє, дєдушка! Нєльзя щас самогонку гнать!
    - Но туй го маєш! А што мацкалі уже пішли?

    У Закарпатське село повернувся хлопець з війська. Вояка зустрічає батько:
    - Но синку ти легінь! А йсе што у тебе? - показує на автомат...
    - Йсе няньку автомат, - скидає з плеча, тр-р-р-р-р-р, всі кури лежать....
    - Но та ти синку герой! А йсе што у тебе? - показує на пістолет...
    - Йсе няньку пістоля, - пах-пах-пах, всі кролі полягли...
    - Но та йсе ти синку за себе хлоп! А йсе што? -показує на гранату..
    - А йсе няньку...граната, - кидає син гранатою у будар (туалет на подвір"ї), ба-бах! З туалета одні щепки полетіли...
    - Но та йсе ай! Йсе ти файний вояк. Лем шкода што мамка тебе не віділа...
    - Та чому няньку?
    - Та бо мамка якраз у будари сиділа....
     
    Останнє редагування: 26 січ 2009
    • Подобається Подобається x 5
  12. Yurko NOTOCO

    Yurko NOTOCO Хлопський фільозоф

    Нема мого вуйка Стефка,немає тутка...
    В Бані миє-сі,чи шо і так до-о-о-вго якось.А може то не баня,а буцигарня яка,як ті "соловки покойові",звідки не повертаються,га-а?
    Хе-хе.Е-е-е...скучно мені без вуйка тут.Гумор,то вєщь,хлопи,я вам ше раз повім.Я бим міг тихесенько так прокричати:-Свобо-о-о-ду,вуйкові Стефкові...але не хочу!
    А писав-то вуйко колись всяке-таке...

    -Ну і шо то Ви пане Мартине,вибачаю-сі,пане Мартіні такий зленький на мене,га-а?І баните ні,і баните,ї баните,і не навврілилосі Вам мовити,же-то не вольно на форум в інтернеті вyйкові з небожем писати пасквілі з їдного телєвізора...т-фу ти,з їдного комп'ютера,бо якийсь там параграф власного форумного кодексу не дозволєє такого.
    -Ну та так,так...Не вольно,бо параграф 4а,УК СССР від 1924 року підписаний самим Ульяновим,то і по-нині мовить,що совіцька власть на мєстах "должна оборонятся всєма хітримі і доступнимi" засобами.Во-о-о!
    -Е-е-х...Жаль,а то б я тут вам понаписував ще тих пасквілів до курви наглої...шляк би-то трафив холєра ясна!
    Як си вип'ю горілцуні
    й троха затабачу,
    я вам любі галичани
    й не таке стриндячу,
    про Мартина-малороса
    і про Левандівку,
    і про москалів затятих,
    що лиш п'ють горівку.
    Але хто-то хоче слухать,
    чи читать-писати...
    Легше на то все хитренько,
    взяти,та й нас...ти!

    Шануймо-сі,бо ми того варті!
    Привіт Всім від вуйка Стефка.
    :crazy:
     
    • Подобається Подобається x 6
  13. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Ромко!
    Тепер Вам з Артобстєлом доведецця жартувати-си...
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    аби не хамилисте
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. Romko

    Romko Дуже важлива персона

     
    • Подобається Подобається x 5
  16. ДОКТОР ЛУЦИК

    ЧИРЯК

    Якось до Луцика прийшов хворий і поскаржився:
    – Мені вискочив чиряк на дуже нефайному місці. Луцик уважно подивився на його обличчя і сказав:
    – Але я тут ніц не виджу!

    ЩОБИ КИНУЛО В ПІТ

    Прийшла до Луцика жидівка і каже:
    – Мого Лейбуся вже три дні колотит, морозит і шпігає. Може, дасте які ліки?
    – Слухай, Ривко. Я добре знаю твого чоловіка. Піди протринькай його гроші, то Лейбу відразу кине в піт і він виздоровіє.

    ЧУТТЯ СМАКУ І ПРАВДИ

    Деякі лікарі мали на Луцика зуб. Відбивав їм пацієнтів. От вони порадилися і вирішили, що піде один з них і скаже, що захворів, але на якусь таку рідкісну хворобу, щоб від неї ліків не було. Тоді їм вдасться Луцика висміяти.
    Так вони й зробили. Прийшли до нього цілою громадою, а там на подвір'ї вже ціла купа хворих.
    – Пане Луцик, – кажуть вони, – один наш колега тяжко захворів. Зібралисьмо консиліюм, але не знайшли ради. Може ви поможете?
    – А що з ним є?
    Тут той «хворий» виступив наперед і вповідає:
    – Вже пару днів не чую в писку смаку. Не можу відрізнити хліба від бульби, огірка від яблука. А біда ще в тім, що правди не розпізнаю.
    Луцик задумався, а по хвилі мовив:
    – Зачекайте. Буде вам лік.
    Тихенько зайшов за хату, де в нього кози паслися, назбирав козячого посліду, загорнув його в листок капусти і вернувся до пацієнта.
    – Ну, прошу пана, маєте ліки. По три кульки три рази вдень, добре пожуєте і зап'єте кисляком.
    – Можна вже? – спитав той.
    – Чому ні?
    "Хворий" розгорнув капустину, підморгнув своїм колегам і, підсміховуючись, поклав на язик три кульки. Коли його зуби розжували "ліки", врешті до нього дійшло, що це послід.
    – Тьфу! Та то якесь свинство! Ви мене кізяками лікуєте?!
    – Ну, бачите, які це добрі ліки! – вигукнув Луцик. – Відразу і смак у писку з'явився і правду розпізнали.

    ЛІКАРСЬКА ПРАКТИКА

    Неподалік від Луцика мешкав швець, що мав сина, страшного лінюха.
    Шевської роботи вчитися не хотів, а вбив собі до голови, що стане так само паном дохтором. Щоправда вмів на разі ледве підписатися.
    Швець прийшов до Луцика та й почав просити, аби той взяв його сина на науку. Луцик терпляче пояснював, що лікарем так раздва стати не можна і що на це треба багато зусиль, а сина маєте лінюха. Нічого не помагало. Швець щодня приходив і просив.
    Врешті Луцик втратив терпець і згодився. Перші кілька днів хлопчина носив за лікарем його причандали і помагав то те, то се. Аж ось прийшли вони до хворого, який лежав на ліжку і стогнав. То був місцевий поштар і скаржився він на болі в животі.
    Луцик спитав його, що він їв, похитав головою, а далі каже:
    – Я б хотів побачити, що з вас вийшло.
    – Прошу, тутка під ліжком, – сказала пані поштарева і витягла з під ліжка горщик повний лайна.
    Луцик з поважною міною взяв від неї горщика, уважно оглянув його, принюхався і підсунув під ніс учневі. Але той сахнувся, крутячи носом.
    Луцик взяв шмат лайна на палець, покрутив перед очима і поклав до рота. Хлопець вирячив очі від жаху. А лікар спокійно пережовував лайно і щось мугикав під ніс, розмірковуючи, який діагноз поставити.
    – Щось не доберу, – врешті сказав до учня. – Ану ти ще спробуй. Почувши це, хлопець затулив руками вуста і вилетів стрілою з хати. Не довелося йому почути голосного сміху Луцика і поштаря з його жінкою, котрі наперед всю ту сцену запланували, бо в горщику були смажені баклажани.
    Ясна річ, що від тої пори, шевців син і думати перестав про дохтурування і взявся таки за шевство. І, кажуть, не злим шевцем став.

    Ю. Винничук "Легенди Львова"
     
    • Подобається Подобається x 5
  17. Konrad

    Konrad миється в бані

    Пиши,пиши..

    Пиши,пиши..

    Приxодить xлоп до лікаря і мовить:
    -Доxторе,я той...я щось себе в останній час та Іваном Грозним почуваю?Що то таке зі мною доxторе?
    А доxтір:
    -Так-так,aга-aга ,зрозуміленько...Хе-xе...Я вам зараз лікарство випишу.
    А xворенький:
    -Пиши,пиши пес смердячий!
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Konrad

    Konrad миється в бані

    Школа в Карпатаx.

    Діти освоюють нову для ниx мову,якої їx пробує навчити вчитель в формі совіцького офіцера.
    Малий Стефко сидить,не слуxає,та щось там собі на дримбі пробує заграти.Вчитель підійшов до него тиxесенько так,взяв за вуxо і каже:
    -Ти пачєму не слушаєш етот вєлікій нєповторімий язик Пушкiна,Гогаля,а питаєшся что-то там себе на етой фігне сиграть.Я єє забіраю у тєбя і пєрєдам твоєму дядушкє.А твой дєдушка пєрєдаст єє твоєму папє,а твой папа пєрєдаст єє тєбє.По-о-нял?
    -Та пойняв,пане вчителю,пойняв.Самі ви пєредаст і дєдушка ваш пєрєдаст і папа тоже пєрєдаст.
    ______________________

    Галицькі жарти то така...то така кумедія,така ненза, же по сміxу деколи плач збирає
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Цукерка

    Цукерка Active Member

    Зустрічає xлоп священника і питається його:

    -Святий Отче,йой,святий Отче - поможіт ми....Хтось з знайомиx вкрав ми ровер і теперки не маю чим до праці добиратись.

    -Добре,Славцю,я ті навчу як-то того злодія вираxувати...Збери всіx своїx знайомиx, котриx підозріваєш і прочитай їм 10 заповідей Божиx...А як дійдеш до заповіді "Не вкради" то...то подивисі,Славцю, уважно в очі кожному і тоді побачиш,xто то був...

    На другий день святий Отець зустрічає го і питає:

    - Ну що,Славцю, знайшов єс ровер?

    -Та знайшов єм, Отче,знайшов...як тіко дочитав єм до заповіді "Не прелюбодій"...так заразу і згадав,де м забув того ровера.

    Літом на митниці Мостиська - Медика ду-у-же жарко...Бізнес,гості,свята...Всі порушують правила через надто швидкий рух на дорогах.Патруль всіх зупиняє і штрафує.

    Коли це поволеньки так собі їде "Запорожець".Міліцйонери вирішили-го зупинити і винагородити сотнею долярів,за примірну їзду.

    Та й питають водія:

    -Ну і що ви будете з тими долярами робити?

    А той:

    -Та що?Здам-си врешті на права водія,або си куплю їх!

    А дружина збоку та й каже:

    -Йой,та ви не слухайте того глупого ,бо він як вип'є си трохи,то завжди якісь дурниці меле.

    А бабця ззаду:

    -А я вам казала...казала,що на краденій машині ми далеко не заїдемо.

    Відкривається багажник,а дідо і мовить:

    -Ну то що?Юж Австрія?...

    Карпати...ладні гори,ну а туристів,то як гною в стайні.Жарт,але гори насправді ладні,та й люди смекалисті.

    Кожна гора чудо,але обійти проблема...до-о-овга дорога поміж горами.Та один бойко змайстрував-си сам таку...канатну дорогу і "кує" ту копійку собі, тa туристів переправляє з одної гори на іншу.Візьме-cи попід паxу туриста і несe-го на той бік.Рубель вже є.Назад несе іншого - другий рубель.А потім-си подумав,же може ще одного на шию взяти...i ще один рубель буде.

    Ну,несе ттx трьоx xлопів по тому дроті,та троxa втратив рівновагу і упустив з під-паxи одного,та й каже до того ,що на шиї сидить:

    -Йой,диви-сі xлопе,диви,диви...Мій рубель полетів.

    На засіданні в галицькому колгоспі виступає головний aгроном - кандидат в майбутні депутати.Звітується і каже так: -Позаминулого року ми заcaдили в колгоспі 10 гектарів поля під бульбу...

    А всі з зали: -Ну,i де та бульба?

    -Г-м-м..Та робак її з'їв всю дочиста...А минулого року ми засадили-змо юж не 10 ,а 20 гектарів поля!

    А всі: - Ну-ну..і де та бульба сі діла?

    -Та-той...Та робак знову їЇ з'їв.То тому я і мовлю,же того року засадимо бульбою аж 40 гектарів поля...жеби той робак та подавив-сі нею.

    Приїхав хлоп додому з торгів на Галицькому базарі,а кум го і питає:

    -Йой куме,ви с те були в Львові,а чи палилисте там ті папіроси з х'фільтров?

    -Ну та як то куме,бути ве Львові і не забавити сі та не запалити си зигара з х'фільтров?Певно же м палив.

    -Ну і як ті зигари?

    -Йой,куме...Та як,як?Випалиш ту х'фільтру...ну а далі,то таке саме як "Верховина".

    Кобіта кричить до чоловіка,який порпається на городі:

    -Стефку,Стефку-у-у...тут якийсь комсомолиць з пійонерами припер-сі залізо збирати,і жебрають шось на будівництво пливального басейну.Що їм дати,га-а?

    -Та дай їм тиx пару рж'євиx цьвоків зі стайні,і три...ні два...два відра води.

    Хлоп кричить знизу в відкрите на другому поверсі вікно:

    -Пані Зо-о-оню...Пані Зо-о-оню,а Миxасько вдо-о-ома,га-а?

    -Миxасько ще вдома...а вінки вже внизу на сxодаx.

    -???...Ну то шо?...Шо він, xолєрник, і на рибу не пі-і-іде?
     
    Останнє редагування модератором: 20 тра 2009
    • Подобається Подобається x 3
  20. Yurko NOTOCO

    Yurko NOTOCO Хлопський фільозоф

    На Кульпарковій...
    Новоприбулого оточили пацієнти і питають-сі:
    -Йой,кулєго,а ти хто такий будеш,га-а?
    -Я...я той-во... Наполійо-о-он!
    -Е-е-е...брешеш,бо то я є Наполійон Бонапарт.Ми тутка всі Наполійони.Інших вже нема!
    Другий каже:
    -Так,так...Я Наполійон ІІІ-й!
    А третій мовить:
    І я Наполійон Дуарте.А ти...ти є самозванець!
    А той плаче і каже:
    -Йой,хлопи,та бігме же я Наполійон...Але я той...Я той...Я Наполійон торт!

    [​IMG]

    ---------- Додано в 21:09 ---------- Попередній допис був написаний в 20:56 ----------

    Бесіда на Кульпарковій...
    -Ти хто такий?
    -Я? Та я сам Стефко Бандера!
    -Йой,йой...і хто-то тобі повів?
    -Як-то хто? Сам Господь Бог і повів ми!
    А третій мовить:
    -Бреше,курвий син! Ніц я такого му i не мовив.

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 11
а де твій аватар? :)