Всеукраїнський Велодень

Тема у розділі 'Велодоріжка', створена користувачем syavych, 16 тра 2011.

  1. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    кувырок через голову, очень хорошо мотивирует в пользу шлема, собственно почему я о наколотниках и задумался, у меня сейчас вообще со снарягой туго, компьютер до сих пор не поставил (крепление сигмы разлетелось при эпическом быдыще ), из дополнительного - съемные крылья, трос конкретный с кодовым замком. и один катафот сзади, передний все тамже разлетелся ... как Вам в джЫнах не того? я езжу летом только в велотруселях и вело футболке, правда смотрится оно конечно спифично но зато удобно ...
    кста рога прикольные, надо будет и себе запилить


    а у нас есть что показать даже 26 дюймовым ...

    ---------- Додано в 15:13 ---------- Попередній допис був написаний в 15:09 ----------

    кстати о дисках, после эпического быдыща на колесе нет восьмерки - хотя вилку повело, был случай находясь в задумчивости въехал в мирно стоящий бзджЫгуль, копейка или тройка не помню, так вот в металлическом бампере вмятина - колесу ничего ...
     
  2. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    я себе не змушу одягнути ті лосини, надто специфічно виглядає :) Катаюсь в основному в легких шортах. Сьогодні вранці було прохолодно, того так і повдягався.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    я то со своими за сто и то ) дело в том, что у велотруселей под зад нашита мягкость, и не так набивается седалище, может у меня седло не удачное, но сколько езжу - все никак не привыкну. а может из-за массы, в штанах типа джынсоф вообще не вариант, ибо не знаю как вы а я езжу с ускорением, пока могу - давлю со всей дури - ухыкался качусь по чуть, отдышался - опять давлю, после такого вся одежда мокрая на сквозь, да и штаны особенно плотные дискомфортят бубенчиковую область :) для меня велик прежде всего - спортснаряд, чтоб организм напрягать ...
     
  4. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    До речі, вам колосально пощастило з погодою - сонечко вранці світило і потепліло. А зараз така хмарища насунула на Новий Львів; відчуваю, що буде повторення вчорашньої зливи.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Ну, в такому режимі може і я виглядав би як веломарафонці по телевізору :) Але у мене ровер в першу чергу для прогулянок. Я не практикую ні таких великих фізичних навантажень, ні дистанцій по 100-200 км, ні всяких екстремальних швидкісних спусків бездоріжжям і тому подібного. Мій середній маршрут 25-30 км, це мені на півтори-дві години. Коли погода дозволяє і нема завалів з роботою, виїжджати намагаюся практично кожного дня.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    все як вчора заповідав Синоптик, навіть сила і напрямок вітру
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    ну на 100 км я пожалуй костьми лягу ... собственно и мой маршрут 15 км в одну сторону на это уходит 40 минут в среднем темпе и 35 в форсированном. правда это в условиях города ...
     
  8. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    На звичайній "Украіні" я за 14годин подолав маршрут Стрий - К.Подільський. Зворотній шлях був скоріше. Годин дванадцять.
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    тут еще немаловажное значение имеет рельеф местности, так из 40 ка минутного - 15 км маршрута я 10 минут трачу на участок в полтора-2 км
     
  10. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    250 км???

    Термінатор
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Молодий, здоровий, сильний, тренований... І цілеспрямований.
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    То був інтерес перевірити себе, чи до коханої, а грошей на потяг не було, чи партія сказала "надо"?
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    І інтерес перевірити, і до коханоі.
    А ще денний піший марш в 60 км.
    А скільки тих км я набігав, не міряно.
    Але це вже інша тема...
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    в мене денний був 34 в їден бік....б'єте рекорди Василю... :)
     
  15. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    ну це багато пояснює. Я от при підйомі на Зелену зауважив, що значно легше їдеться, якщо попереду ритмічно рухаються симпатичні дівочі сідниці. Перепад висот майже 100 метрів, а котишся, як на буксирі :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    ага, як маяк :)))
     
  17. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Ні. Я стайер. Свого часу приходилось по чотири рази в день бігати по 6 км. Десятку пробігти для мене було легше, аніж кілометр. На десятці я встигав два рази покурити і один раз в кущі по нужді сходити, при розрядному результаті. А от кілометр пробігти хоча б на четвірку було ну дуже важко. Я ж колись розповідав, що іти пішки я міг практично безконечно. І зараз переважно пересуваюсь пішки. Від вокзалу до Хмельницького 162, а це мах дороги (там склад Розетки був) - година часу. По Карпатах, Крим, Підмосков'я.... Кожне місто, в яке я приіжджав вперше обходив навхрест. Не залежно від велисини. Не подолав тільки Кривий Ріг :)))
    Точніше подолав, але по одній координаті.
     
    • Подобається Подобається x 4
  18. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    сиииир! (с)

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Щойно побачила, якраз в тему:mocking:
    [CENZ][​IMG][/CENZ]
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

а де твій аватар? :)