Все про ВИБОРИ і НАДІЇ.

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Oko, 5 жов 2010.

?

Якій партії ви довіряєте?

Голосування закрито 4 лис 2010.
  1. Партія регіонів

    6,0%
  2. Партія Юлії Тимошенко

    16,0%
  3. Нові політичні партії

    36,0%
  4. Проти всіх

    42,0%
  1. Ravin

    Ravin Well-Known Member

    Всего-то? Что-то маловато.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Yarema

    Yarema Дуже важлива персона

    А ще жадібність, брехливість, нарцисизм, лінощі, зневага до людей...;)

    ---------- Додано в 22:46 ---------- Попередній допис був написаний в 22:43 ----------

    Не кажіть так. Один точно лише пи..дів і встромляв дрючки в колеса іншим, проте друга щось намагалася зробити, може і не дуже вдало...А може невдало тому, що топили з усіх боків;).

    ---------- Додано в 22:49 ---------- Попередній допис був написаний в 22:46 ----------

    Зате в Донецьку дороги будують, видно гроші потекли рікою...в кишеню бізнесменів від влади;).
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Носять тоту макулатуру....по скриньках...пхають в двері....роздають на вулиці....
    "Голосуй за..."
    "Голосуй за..."
    "Голосуй за..."
    Невже ще хтось ведеться?
    Невже реальність нікого ні в чому не переконала?
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Locke

    Locke невиправний реаліст

    Хотіла, намагалася, пробувала, може і не дуже вдало... Знаєте, один дядько теж щось вночі в ліжку хотів від жінки, але не зміг (економіка не піднялася:) )_Коротше кажучи, як в анекдоті: Операція вдалася, але пацієнт помер.
    Поганому танцюристу завжди щось заважає...
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. Locke

    Locke невиправний реаліст

    Вчора зранку на вхідних дверях мого будинку, всередині під'їзду та й на близькостоячих деревах висіло оголошення, що кандидат в депутати міської ради, який є депутатом міськради цього скликання, хоче в 19-00 біля будинку зустрітися з виборцями, розпитати їх про їх біди, проблеми і побажання. Прізвища його я навіть не читав, бо і знати його не хочу. Раніше він нас знати не хотів. За 4 роки його каденції не знали ми його навіть прізвища і тепер знати не хочемо. Чомусь дотепер жодного разу він, будучи депутатом, не хотів почути про наші біди і проблеми, навіть не наклеїв оголошення коли і де приймає виборців. А тепер свиня знову лізе до корита і згадала про людей, затурбувалася бачите:

    "Вранці мащу бутерброд, зразу думка: «А як народ?»
    І ікра не лізе в горло, і коньяк не ллється в рот".

    Мешканці хоч раз були мудрими і проігнорували. А дехто з сусідів, доведений життям до відчаю, казав що не піде, бо боїться зірватися і натовкти пику.
     
    • Подобається Подобається x 11
  6. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Прийшло багато макулатури. Виносити було впадло. Був конверт з якоюсь анкетою. Я анкету викинув а в конверт напакував реклами і відправив. Проплачено ж вже :)
    Спам так спам...
     
    • Подобається Подобається x 6
  7. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    А я до мами вожу... В селі і кусень паперу здастся... З рожами, лицями, обличчами і обіцянками, обіцянками, обіцянками...
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Yarema

    Yarema Дуже важлива персона

    Може воно й так, але не бачив танцюристів, які б вдало танцювали з партнером, який постійно підставляє підніжку, ще й на поломаному паркеті, ще й з оркестром, який постійно збиває ритм;).
     
  9. Дальневосточник

    Дальневосточник Русскомовний

    Гм... Тогда - как поется в известной песне - "ты помнишь, как все начиналось?"... А начиналось с Никопольского ферросплавного - и вышел вот ТАкой результат
    Вспомнили? Все (статья от 29 серпня 2005) - уже замазаны по уши. ТАК что - не надо о партнерах, подножках, паркетах... Как говорила моя бабушка - хай цартсивує! - "гімно бджоли - гімно мед!" :)
     
  10. Yarema

    Yarema Дуже важлива персона

    Ну і до чого тут Нікопольський феросплавний!? Юлька намагалася помститися Кучмі і його "родині", "любі друзі" вже згодні були дерибанити країну з програвшими... Ви захищаєте Пінчука? Я не розумію, що ви хотіли цим сказати...
    Ну це точно про Пасічника:))).
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Зателефонували... Запрпонували зголоситись стати довіреною особою одного з кандидатів в місцеву владу від "Сильної України". Відмовився...
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Locke

    Locke невиправний реаліст

    Я Вас прекрасно розумію, але хочу сказати, що це могло би бути оправданням для Вас, мене чи нам подібним звичайним людям. Але не щодо політика найвищого масштабу. Кожен з нас розуміє, яка країна, який "оркестр" і який він задає ритм. І я б ніколи в житті не взявся за таку справу, бо розумію що це мені не по силі. Але коли людина, будь-який відомий і шанований політик, береться стати біля керма, то повинен усвідомлювати всю складність моменту, всі можливі дії і протидії, відчувати впевненість і силу. І не завжди потрібно сюсюкатися з такими "друзями", деколи пора і владу застосувати. Я не звинувачую конкретного політика чоловічої чи жіночої статі, а кажу взагалі. За роки незалежності практично кожен з них після всього казав, що хотів, але йому заваджали.
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Дальневосточник

    Дальневосточник Русскомовний

    Путем продажи "не за ТАК" общественной собственности???
    Класс... Вот уж вона замылила очі - ТАК замылила...Это УП - я дал ссылку - написала - причому небезкорисливому!!! Или - не видим? Воровкой была - ей и осталась.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Yarema

    Yarema Дуже важлива персона

    Які ми затребувані:))).

    ---------- Додано в 22:19 ---------- Попередній допис був написаний в 22:17 ----------

    А чи була та влада? Чи не подавали справи? Та нехай, не будемо починати знову перераховувати, які важелі були у прем'єра, а яких не було...

    ---------- Додано в 22:22 ---------- Попередній допис був написаний в 22:19 ----------

    Політики також люди і іноді анітрохи не розумніші за нас:). От чому демократія краща, бо не дає можливості наробити невиправних дурниць;).

    ---------- Додано в 22:23 ---------- Попередній допис був написаний в 22:22 ----------

    Невже Нікопольський завод був на той момент суспільною власністю!?о_О

    ---------- Додано в 22:25 ---------- Попередній допис був написаний в 22:23 ----------

    А ви і прокурор і суддя в одній іпостасі?:)
     
  15. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    За Вас і вас не знаю...
    Якщо Ви про мене, то мушу Вас порадувати. Це не перший випадок моєї відмови за цей місяць. Навіть ПР відмовив ;). Не кажучи вже про занюханий фронт...
    А Стрий містечко маленьке, а партій багато. От людей і бракує... :)))
    Це ж не у вас - людей, як собак нерізаних, а партія одна :)))
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. SATKUR

    SATKUR Well-Known Member

    - Цікаво, а за якого кандидата зголосився б пан?
     
  17. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Пан поза політикою, бисти знали...
     
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    а у нас сусідка навпаки - нікому не відмовляє.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Моя племінниця професійний виборець. Вона так двох малолітніх дітей вже котрий рік годує :))). Цього року жаліється, відібрали хліб - в Києві вибори відмінили ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Полковник

    Полковник миється в бані

    Борьба за Львов продолжается.


    [​IMG]


    Интересно будет, если изберут СВОЕГО кандидата...

    Вопросы по флаеру:
    1. Кто собрался купить Львов?
    2. Кому не сдадутся львовяне?
     
    • Подобається Подобається x 4
а де твій аватар? :)