Все про ВИБОРИ і НАДІЇ.

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Oko, 5 жов 2010.

?

Якій партії ви довіряєте?

Голосування закрито 4 лис 2010.
  1. Партія регіонів

    6,0%
  2. Партія Юлії Тимошенко

    16,0%
  3. Нові політичні партії

    36,0%
  4. Проти всіх

    42,0%
  1. KLIBERN

    KLIBERN Status Quo



    Ну насчёт ЧФ, так сто процентов надо отменить. Нефиг империю поддерживать. Да и русским он нужен, как рыбке зонтик. Политика чистой воды...
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. Мікі

    Мікі Well-Known Member


    По тупому, на блюдєчкє з "голубой" кайомочкой віддати владу регіоналам, зрадити Майдану, народу України і тепер знову, з безстижими пиками говорити про владу???о_О Ну, це вабше:))):))):)))
     
    • Подобається Подобається x 5
  3. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Називається привели їх до влади а тепер усе відмінять?
    Для НАШОЇ УКРАЇНИ в мене лише одна відповідь: ПРОТИВСІХ!

    Для інших партій - інша відповідь...
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Ну в цьому щось є. Вже багато в кого ностальгія за президентством Ющенка. Всі думали що гіршого президента не буває, ан ні - наша земля поставила новий рекорд недолугості. Насправді єдине що Ющенкові заважало - це патологічний страх перед конкуренцією Юлі. І це позбавило його всього.
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. WestUkraine

    WestUkraine Well-Known Member

    ПОРА ЦЕ НЕ ПАРТІЯ ЛЬВІВ"ЯН !

    Янукович-Каськиву: "Будут проблемы, звони напрямую"
    В начале августа Каськив заявил, что президент Украины Виктор Янукович одобрил пять национальных проектов, эффект от реализации которых ощутит вся страна. Депутат намерен реализовать проект “Доступное жилье”, который предусматривает строительство квартир для 40 тыс. человек.

    Об этом в интервью изданию "Бизнес" сообщил народный депутат Владислав Каськив.

    "Я встречался с влиятельными политиками, бизнесменами, убеждал их в важности и необходимости работы над национальными проектами", - сказал нардеп.

    По словам Каськива, Янукович обещал ему личную поддержку, благодаря чему удастся преодолеть любые бюрократические препятствия.

    "Да, есть влиятельнейшие финансово-политические группы, авторитетные лоббисты. Я спросил президента напрямую, как мне с ними работать. И он мне ответил, что за счет своего авторитета и полномочий обеспечит 100%-ное продвижение национальных проектов в рамках действующего законодательства. Независимо от того, кто будет стоять на пути проектов. Президент сказал, что в случае возникновения проблем в работе над проектами для их разрешения я могу связаться с ним напрямую", - сообщил Каськив.
     
  6. Locke

    Locke невиправний реаліст

    А знаєте, що я помітив? Янукович хоч щось робить. Не те, що би хотілося. Не завжди на користь - часто на шкоду державності. Але все одно робить. А минулі лідери лише говорили і обіцяли. Говорили гарно, по суті, обіцяли таке, що мене наприклад, та й думаю нас усіх цілком влаштовувало. Але, на жаль, в більшості випадків одними розмовами все і закінчилося. От тепер і маємо те що маємо. І знову історія нас нічому не навчила. Знову де два українці, там три гетьмани. Знову демократи не можуть об'єднатися і виступають десятками партій проти такої організованої сили, як ПР. І знову більшість з них не набере потрібних відсотків і пролетить як фанера над Парижем. А ті що пройдуть потім знову довго вияснятимуть, хто з них найдемократичніший і навколо кого повинно крутитися колесо. Просто немає слів.......
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    Не осилил, но в институте политэкономию нам преподавал потрясающий мужик, которой доходчиво преподносил нам теорию, он даже рассказывал о запрещенном Кондратьеве, который развил теорию Маркса о кризисах, его прогноз блестяще подтвердился во время нынешнего нризиса
     
  8. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Я не знаю що він робить, може корти розширяє в Межигірї, чи звіринець свій обновляє, а в державі я бачу що взагалі все з катушок злетіло - ціни дикі просто, раз в магазин сходити - 100 гривень, безробіття нікуди не дівається, інфляція нікуди не дівається, дороги розбиті як і були, пенсії підняли на копійки! Це при тому що на пенсіях вибори виграли. От чим він займається - це перекладає тести разом з Табачником і до Володі їздить 2 рази на тиждень.
     
    • Подобається Подобається x 4
  9. Мікі

    Мікі Well-Known Member

    Та не просто робить! Він робить все-все, як лідер тої сили, яка прийшла до влади. Навіть більше,- робить те, чого не було в "Пакті" передвибочої програми - здав Росії Крим з потрохами. І я думаю, що в "Секретних протоколах" цього "Пакту", після виборів буде зреалізований ще не один пункт:):):)...
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. Ravin

    Ravin Well-Known Member

    Ну, о чем и говорилось в посте!
    А что Вы хотели, что-бы он ставил памятники...С. Бандере или УПА?
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Він обіцяв бути президентом для всіх. Звичайно "він обіцяв" у нашій країні нічого не значить, але для всіх то і для тих хто за Бандеру.
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. Locke

    Locke невиправний реаліст

    Слово "обіцяв" і "політик" в нашій країні несумісні. Хіба хоч один з політиків виконав те що обіцяв? Один обіцяв 5 мільйонів робочих місць (а вийшло -5), бандитам тюрми (а головному фальсифікатору орден і посаду ректора), інший обіцяв бути президентом для всієї України (тільки не сказав що має на увазі під всією Україною). І тепер багато що обіцятимуть. А що ж, людина господар слова - хоче дає, хоче забирає назад. А нам лише обіцянки-цяцянки. А потім знову нас забудуть.
    Прямо як у анекдоті:
    - Но ты же обещал на мне жениться!
    - Мало ли что я на тебе обещал!
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Ну нічого, зате в нас виборець дуже добре все памятає коли голосує. Мороза вже відправили на пенсію, Ющенко теж скільки наколядував - стільки й отримав. На підході до заслуженої пенсії Литвинко. Ну а Бандюкович УЖЕ складнішої долі заслуговує, всього за пів-року.
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Nevermind

    Nevermind Просто персона

    "Не будем говорить о плохом, лучше будем делать" (с)

     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    Так я же учился в 70-х
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Defender

    Defender Well-Known Member

    Начальник СБ Юкоса отбывает пожизненное.
     
  17. Ома

    Ома Дуже важлива персона

    http://ipm.dn.ua/news/donetsk/35534/noban.html
     
  18. Мікі

    Мікі Well-Known Member

     
  19. Народ, от у голосуванні більшість за нові політичні партії. А які саме це партії? І чи входить туди, наприклад, Європейська партія України Миколи Катеринчука?
     
  20. Мікі

    Мікі Well-Known Member

    В цій, шикарній за назвою партії, крім Катеренчука є ще хтось один... члєн... чи два, не більше...
    Слухав я його на днях в прямому ефірі по радіо Ера. Таке ж недолуге, як Стретович, а Стретович, як Льова, а Льова...
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)