Все про ВИБОРИ і НАДІЇ.

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Oko, 5 жов 2010.

?

Якій партії ви довіряєте?

Голосування закрито 4 лис 2010.
  1. Партія регіонів

    6,0%
  2. Партія Юлії Тимошенко

    16,0%
  3. Нові політичні партії

    36,0%
  4. Проти всіх

    42,0%
  1. Yarema

    Yarema Дуже важлива персона

    Нєпорочниє, как дєті;).
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. Ома

    Ома Дуже важлива персона

    Яремо, тут Мікі лвів'янам ще до виборів про все це розповів. Не вірили. І зараз не вірять. Не знаю, коли очі у них відкриються.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Yarema

    Yarema Дуже важлива персона

    Якщо в неї родичі не вчителі, та й ще в Донецьку, то вона (він) точно не буде боротися з порушенням виборчого законодавства...Невже ви цього не в силах усвідомити!?о_О.

    ---------- Додано в 23:31 ---------- Попередній допис був написаний в 23:29 ----------

    Коли прийде Великий Кірдик:))). І все життя промайне перед очима;)...
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Ravin

    Ravin Well-Known Member

    Уважаемый, Вы извините, уходите в соооовсем другую область ценностей, а конкретно в детскую. Ещё раз извините.
     
  5. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 5
  6. Yarema

    Yarema Дуже важлива персона

    Устамі младєнца глаголєт істіна:))). Ніжайше прошу і Вас ізвініть мєня также:).
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. sani

    sani Well-Known Member

    Партія Регіонів придумала мережевий маркетинг, по продажу голосів

     
  8. Ravin

    Ravin Well-Known Member

    Очередная пурга УП. :bad:
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. SATKUR

    SATKUR Well-Known Member

    - А чого пан баві? Чи уважано паном, що інтелектуально-культурне надбання донетчан цілком дозволяє їм керувати державою Україна, що реально вже зараз, а інтелектуально-культурне надбання львів'ян не дозволяє, і становить щось химерне, не варте уваги, тілько посміху та скепсису?
     
  10. Ravin

    Ravin Well-Known Member

    Ка ра ул!!!!! Даже нет слов.
    И кто это из (цитирую) донетчан, руководит страной?
    Может под этим... слово, донецкая братва?
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Що в цьому незаконного?
    ати?

    ---------- Додано в 11:10 ---------- Попередній допис був написаний в 11:09 ----------

    Я ВАС НЕ РОЗУМІЮ!
    Пишіть або російською, або українською, або іншою мовою яку може перекласти Гугль!
     
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Таке враження, що на вибори йдуть вибиратися люди... просто заробляти гроші.. без ідеї, без совісті... без всякого доброго діла...
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    В Донецке из процесса подсчета голосов исключили и оппозицию, и союзников «правящей партии»

    Донецкая городская избирательная комиссия отказала в праве принимать участие в подсчете голосов на участках «Батькивщине», «Единому центру», «Фронту перемен» и КПУ — представители этих партий не попали в состав участковых избиркомов. Об этом корреспонденту «ЗН» сообщил информированный источник.

    По словам собеседника, присутствовавшего на заседании комиссии в пятницу, 15 октября, отказ получили также ряд лояльных к ПР политических сил — в частности, «Сильная Украина» и «Русский блок».

    Свое решение о невключении членов перечисленных партий в донецкие УИК городской избирком аргументировал «недостаточным опытом работы» делегированных представителей.

    :good: Ото заживемооо


    P.S.

    кілько відсотків ві Львові візьме ПР ? 50 ? 75 ? 90 ?
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Залежить скільки буде треба. Для ПР.:)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    В Північній Кореї є закон одразу на всі випадки життя. Чучхе називається. Кому чучхе не пообається - тому дорога в яму.
    А в Ірані є шаріат. Він також - на всі випадки життя. Наприклад, іранський уряд опублікував фотографії зачісок, які можна носити. Той, хто буде носити щось не те - буде побитий камінцями до смерті, згідно з Законом...

    Щось із цього мало б бути вашим ідеалом. Нє?

    ---------- Додано в 13:59 ---------- Попередній допис був написаний в 13:56 ----------

    Блатоти не вистачило.



    ---------- Додано в 14:01 ---------- Попередній допис був написаний в 13:59 ----------

    Див. вище. Ті дії - то весь інтелект, і культура, і надбання.
     
    Останнє редагування: 16 жов 2010
    • Подобається Подобається x 3
  16. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Може назначить синулю?

    ---------- Додано в 14:12 ---------- Попередній допис був написаний в 14:07 ----------

    В нас собі в кашу не дають плюнути. Поки що...


    ---------- Додано в 14:16 ---------- Попередній допис був написаний в 14:12 ----------

    Хіба це вже не "Де факто" ?
     
  17. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    DIDIO! Поясніть мені, зашореному українофобу, як це можливо зробити, наприклад у Львові. Своїми словами. Без цитат з газет. Бо цифри я бачу сам. Мені не зрозумілий механізм усування.
     
  18. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    Я не можу без цитат, бо я не сиджу в ТВК.

    http://zik.com.ua/ua/news/2010/10/09/249300
     
  19. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    І що?
    Львівська ТВК заперечує всі звинувачення у фальсифікаціях
    Один сказав, що є порушення, другий - що немає. На сайті Львівської облради ЖОДНОГО слова про дані факти немає. То в чому річ?
    Де ці дані, які депутати Львівської облради оприлюднили про фальсифікації у Львівській обласній ТВК при поділі виборчих округів.?
     
  20. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    Ви просто "не бачите" того, що написано в тій же статті нижче, курсивом. Це не дивно для того, хто голосує за ригіони. Вони "не бачать".
     
    • Подобається Подобається x 3
а де твій аватар? :)