Все про ВИБОРИ і НАДІЇ.

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Oko, 5 жов 2010.

?

Якій партії ви довіряєте?

Голосування закрито 4 лис 2010.
  1. Партія регіонів

    6,0%
  2. Партія Юлії Тимошенко

    16,0%
  3. Нові політичні партії

    36,0%
  4. Проти всіх

    42,0%
  1. Oko

    Oko Active Member

    Доброго дня.
    Мене як і Вас цікавить питання виборів в тій частині, як вони вплинунь на наше життя? Чи ви вірете владі на місцях, не кажучи про Верховну раду.
    За які сили ви голосуватимете і що мені, людині яка не оприділена, порадете.
    Цікаво послухати Ваші думки на ці теми ....
     

    Вкладення:

    • images.jpeg
      images.jpeg
      Розмір файлу:
      14,2 КБ
      Переглядів:
      127
  2. Oko

    Oko Active Member

    Я мало вірю в зміни, і хочеться почути точку зору людей ... Що мені порадите. А то з кожним роком все гірше і гірше. :sad:

    ---------- Додано в 19:51 ---------- Попередній допис був написаний в 19:44 ----------

    Мені цікава наступна ситуація ... ми оцінюємо політиків по вигляду чи ділам?
     
  3. Rebbit

    Rebbit Well-Known Member

    Шо? опять священа війна? Ну нехай. І собі шось напишу



    При чім тут партії до влади на місцях?
    Невже ви думаєте шо партія то шось таке шо може бути хорошим чи поганим?
    Партія - то не шо інше як масовка, а в масовки розуму ше ніколи не було.
    Відповідно шоб партія хоть якось існувала в ній мусить бути твердий лідер як то Юлька, Ренат, ті хто за Ющом і т.п.

    Себто як воно є. Є клани. В кланах є лідери. Лідери вибирають писковитого політика і починають його спонсорувати (за рідкими випадками коли лідери з дурі самі в політику лізуть бо вона, бачте, така амбіційна).

    Тепер розглянемо владу на місцях. Чого людина може захотіти попасти в ісцеву владу?
    Як на мене то є 2 варіанти
    1. Шоб навести порядок і нажитися
    2. Шоб нажитися
    ше є третій варіант
    3. тільки шоб навети порядок.
    але такі йолопи у владу точно не попадають бо в них нема ні ресурсу ні таланту (вважайте розуму) - одна ідея.

    Розглянемо спершу другий варіант. Ті хто хоче нажитися скоріш за все буде висуватися від тої партії, яка в конкретний момент часу більш популярна бо і бабла хватить шоб всім підмазати і шансів багато.

    тепер про перших. Оскільки вони таки хочуть зробити шось корисне то будуть висуватися від тих партій в яких на них не будуть сильно тиснути після обрання на керівну посаду (себто там де однопартійці не заставлять подіоитися останніми залишками того шо ше не розікрали до них).
    А чи багато в нас таких партій лишилося?

    Отожбо. Голосуйте не за партію, а за людину :).
    Оптимально то голосувати за кума бо може і самі шось при нім скористаєте, а як нема кума такого, то голосуйте за того хто хазяїн хороший і хоч капку порядности має. Бо розумна людина все найде як з гімна викрутитися, навіть коли то гівно є керівництвом його партії.
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. Oko

    Oko Active Member

    Правда про народ ... чи народ заслуговує кращого до себе ставлення?

    ---------- Додано в 20:03 ---------- Попередній допис був написаний в 20:00 ----------

    Тобі маю питання невже ми вже не суспільство і не маємо України і нами будуть потурати і грабити. Ми що повернулись в феодальний лад.
    Чому інші народи згуртовані а в нас всі по хатах ... ?
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Rebbit

    Rebbit Well-Known Member

    Шо значить народ? народ сам собі владу вибирає. Причому з себе ж таки і вибирає :)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Oko

    Oko Active Member

    Виходить що молоді не має що тут робити ... бо вони нічого не змінять .....
    І краще бути в іншій країні .

    ---------- Додано в 20:07 ---------- Попередній допис був написаний в 20:06 ----------

    Ну я погоджуюсь що так. Влада це лице народу. Чому ж народ не хоче поміняти а тільки на кухняк каже як погано!
    І який сенс взагалі імітувати вибір без вибору?
     
  7. Rebbit

    Rebbit Well-Known Member

    перепрохую. Шо значить "не маємо України"? Україна то є держава. Вона в нас наразі є. А от яка вона ......
    А шо значить "нами будуть потурати і грабити"? Что то вами потурає? Демократію маєте? Свободу слова маєте? вибори маєте? шо ше треба?
    А хто то нас цікаво грабить? Хто ж то в нашої родини передостанній город забрав? Та ж не американці і не москалі. Винниківчани шоновні забрали. Мерія постановила і "під забудову".
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Oko

    Oko Active Member

    Ну з таким станов справ вона в нас є на бумазі. Маємо імітацію. Податки маємо працевлаштуватись не можемо тому що підприємці кажуть тобі ти хоч офіційно працювати зароди мені на сплату податків. Зараз опалювальний сезон піде, і пів зарплати на комунальні послуги. Ціни ростуть. Одне стоїть заробітня плата.
    Так і що винніківчани зробили, щоб не дозволити цієї забудови і що львівяни підтримали .... !Все зводиться до якогось дивного абсурду. Нікому це не подобається але всі бояться слова сказати (
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Rebbit

    Rebbit Well-Known Member

    А шо ви збараєтеся міняти? Я наприклад міняю. Зі всіх сил міняю своє життя на краще і якось мені +/- фіолетово хто там при владі бо я не
    і не
    я собі вчився і працюю і стараюся людям кривди не робити і на всякі дурні провокації типу
    не ведуся
    (без обід. певні ви така сама жертва провокації).
    Ну за вийнятком тих рідких впадків коли мені скучно як от зараз і хочеться змарнувати кілька годин ні на шо.
    Коли ж вам очі відкриються шо середньопотолочна людина в державі не джерело влади, а гвинтик, для якого створили ілюзію значущості бо він тоді і працює краще і маніпулювати ним легше бо він не бунтує з приводу свого безсилля.

    Одиницям дано мислити - інші назавжди залишуться сірою зомбованою масою бо просто не в змозі самостійно мислити і приймати власні рішення чи проводити якийсь адекватний аналіз ситуації. Чим далі в ліс тим більше ми зомбуємося телебаченням та іншими джерелами інформації. І тут нічого не поробиш. Так є і так мусить бути. так не тілдьки в нас так у всбому світі спокон віків.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Oko

    Oko Active Member

    А шо ви збараєтеся міняти? Я наприклад міняю. Зі всіх сил міняю своє життя на краще і якось мені +/- фіолетово хто там при владі бо я не
    - найцікавіше що ми залежимо від тої влади. Ми не можемо від неї відмежуватись (.

    Та ні просто якщо думати на перед ми живемо в цій країні ми бачитимемо як житимуть наші батькі на ці копійки. Чи ми хочемо того самого нашим дітям?

    Так у всьому світі. Але чомусь є країни де навіть приїждим краще жити. Відношення зовсім інше.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Rebbit

    Rebbit Well-Known Member

    А ви особисто підете відстоювати мій город? Вперід. В винниках багато землі під забудову пішло. Мабуть то все законно. Прошу дуже. Відстоюйте. І чого ви добєтеся?

    Основна ілюзія полягає в тому шо наррод чи громада то є шось цілісне з вираженою метою і чіткими планами по її реалізації. насправді ж все зовсім не так. Кожен член громади (народу) в першу чергу думає за свої інтереси бо то є природньо і нічо в тому встидного нема. Спільні бажання виникають при появі серйозної загрози як то зникнення цілого поселення внаслідок зсуву грунту чи шось в такому плані. Ну чи коли весь гуртожиток виселяють, бо його передають комусь в приватну власність. Тоді люди гуртуються і мають спільну мету, але не завжди погоджуються в методах її досягення.

    Шоб зробити з групи людей (будь яка кількість) єдине ціле, треба бути хорошим психологом і вміти маніпулювати колективною думкою. Як бачимо на прикладі помаранчевої революції то не так вже і важко. Та шо там наша помаранчева. Як лбюди ходили в хрестові походи. як ведуться релігійні війни, як тисячі громадян по цлому світі сидять біля екранів телевізорів і з відкритими ротами слухають своїх політичних проповідників і готові боротися за чужу справу всіма своїми силами. Мені деколи з того всього аж моторошно і бридко робиться. Бо ж з одного боку добре коли двкола люди думати не вміють (можна ними маніпулювати самому), а з іншого боку - я ж не вмію іншими маніпулювати, а хтось вміє прекрасно. От буде йому вигідно - громадянську війну затіє аби собі нажитися тим чи іншим методом. А коли таке діється то тут любий під роздачу попасти може якшо вчасно пятами не накивати.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Oko

    Oko Active Member

    Як виділити в сірому суспільстві людину яка здатна до дій?
     
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Багато хто переконує, що партії - то нагорі, а на місцях то не має жодного значення.

    Я в то не вірю. ПР вже захопила владу, якщо вона ще захопить на місцях, то повна труба нашому люду.
    Друге, кого переконати, що вибори нагору, у верховну раду, залежать від влади, що на місцях? Адже самі вони і є організаторами тих виборів?

    Допустимо, мером стане Писарчук, доведіть, що він буде незалежним мером від ПР, що він не виконувати їх вказівки у Львові.

    Отже, не треба ля-ля....
     
    • Подобається Подобається x 5
  14. Oko

    Oko Active Member

    Так як на мою думку треба робити маленькі осередки і старатись піднімати банально прості речі, щоб люди нарешні почали задумуватись ...
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Не згоден, народ вибирає з того, що йому дають.
     
  16. Rebbit

    Rebbit Well-Known Member

    А є країни де жити гірше. І шо? Всюди добре бути не може. Пробуйте найти краще місце. Мені і тут наразі тьфу-тьфу добре.
    Цілком згоден. Але ж ми і змінити особливо нічого не можемо. Ви бачите альтернативу? Я ні. А якшо я не можу чогось змінити то чи не краще заміть того шоб битися з вітряними млинами шось корисне зробити?. Наприклад навчитися існувати, а може і непогано жити, в тій ситуації яка є.
    Звісно не хоче ніхто. Тому дітей треба вчити. Вчити думати, аналізувати, бути сильними і далекоглядними і зубастими. Треба змалку виховати дитину так аби вона не була зомбованою і не перетворилася в маріонетку в чиїхось руках. Ми в великій степені господарі свого життя. Так ми залежні віж всього світу, але вибір всеодно лишається за нами. І якшо ми будемо тверезо думати над своїми вчинками то і Бог нам поможе і не дасть пропасти в тому морі брехні і злочинста.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Oko

    Oko Active Member

    Ну правильно, що йому дають. Лишається одне но йому дають завжди щось в мішку. А коли відкривають воно починає ваняти!
    На мери Львова особисто я ну реально нікого не бачу. Так берем того ж Писарчука ніби щось вміє .. але питання а якщо він не буде говорити від себе, а від ПР. Чи вкінці він відповість перед народом за базар. І не в розміні 300 грн.
     
  18. Rebbit

    Rebbit Well-Known Member

    Я не то маю на увазі. Я говорю про те шо хто би не прийшов - всеодно він буде дуже сильно залежний. А від якої партії він буде залежний то вже не важливо бо, яка різниця якому пану він служить - всеодно в більшості випадків не на добру справу.

    Натомість про шо я хочу сказати. Є досить багато розумних людей, які ше не втратили залишки свісті і якимось чудом умудряються і пану прислужитися і собі добра нажити і тим плебеям якесь добро вчинити. Я не знаю як то в них виходить, але сам таке видів не раз. І ті люди не зосереджені в якійсь одній партії. Видів таких і в соціалістай і в комуняках і в юльки . Та всюда. То ж яка різниця яка партія при владі. Голловне яка при владі людина :)

    ---------- Додано в 21:41 ---------- Попередній допис був написаний в 21:40 ----------

    Хто дає? (допис короткий)
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Oko

    Oko Active Member

    Так добре .. але одне питання на скільки довго!
    Саме цікаво що в цій ситуації не має вибору. В заможні люди тебе ніхто не пустить. А в міру заможні обкладуть податками і ти знову стаєш на рівень нижче життя.
    Ну якщо не розбудити зомбованих людей. Що вони можуть навчити дітей. Крім будь в стороні і не втручайся. А потім коли тебе рухнуть кричи!

    ---------- Додано в 20:44 ---------- Попередній допис був написаний в 20:42 ----------

    Як хто пани!
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Не хто. Вибір є лише з кланів, званих партіями, а більше шансів нема ні в кого.
     
а де твій аватар? :)