Вплив святинь на все оточуюче.

Тема у розділі 'Релігія', створена користувачем консультант, 25 сер 2013.

1. консультант

консультант Дуже важлива персона

р е к л а м а
    Недавно місцевий фермер попросив допомогти в пошуку злодіїв, які періодично крадуть в нього свині, приникаючи вночі в приміщення. Я вирішив попробувати шукати методом радіостезії / рамками/. Цим методом та за рахунок лози знайшов кілька десятків зниклих людей та не один десяток місць для копання колодязів. Починаючи від стайні, де було викрадено свиней, я почав пошук. Спочатку все йшло чітко.
    Фермер дивувався, бо я йшов точно в тому напрямку, де випадкові свідки крадіжки про нього говорили. Коли наблизився до місцевої каплички, рамка почала повертатись по кругу, що вказувало на збій в інформаційному потоці. Як я не налаштовувався на пошук, все рівно нічого з того не вийшло, рамка поверталась то в одну, то в другу сторону. Те саме явище спостерігав біля стацірнарних антен мобільного зв"язку. Вдома вирішив перевірити, тестуючи різні предмети. На різні амулети, каміння, талісмани рамка зовсім не реагувала, а коли на шляху поставив натільний хрестик, рамка при наближення миттєво зреагувала, повертаючись по кругу. Те саме спостерігалось, коли проходив з рамками повз скульптуру Ісуса Христа та Діви Марії.
    Особисто для мене це реальне підтвердження реального впливу речей, чи споруд, які мають пряме відношення до релігії, до Бога. Звичайно, що хтось зараз казатиме, що то я так налаштувався і тому рамки повертались. Якщо так думаєте, то помиляєтесь, я налаштовувся на пошук злодіїв і взагалі ніколи не думав, що освячені речі можуть здійснювати фізичний вплив на інструмент пошуку / в даному випадку рамки/.

П.С. Носіння освячених натільних хрестиків та медальйонів повинно бути не менш важливим для справжнього християнина, ніж його віра. Справа Ваша вірити мені, чи ні. Особисто для себе я зробив висновок назавжди, бо для мене це очевидна Істина.

• Подобається Подобається x 4
  2. Oxid

Oxid Well-Known Member

Мені видається, що освячений натільний хрестик можна носити, а можна і не носити, а відноситися до хрестика як до талісману мабуть, не потрібно.
    А Церква до методів радіоестезії, здається, відноситься негативно...хоча, може це просто думка окремих священників чи єпископів?

3. консультант

Звичайно, що можна носити, а можна не носити, але якщо носитимите, то користі буде більше, незалежно від того вірите Ви в його силу, чи ні. Порівнювати хрестик, чи медальйон до талісмана взагалі абсурдно.
    Власне це є думка окремих священників або єпископів. в основному російської православної церкви. Коли вибирали місце для закладання фундаменту під греко-католицький собор в Києві один з єпископів власноручно використовував біолокаційні рамки на предмет виявлення пустот та геопатогенних зон. Геологи, зв"язківці, будівельники та інші спеціалісти, поряд із сучасною технікою використовують прадідівські методи біолокації /радіостезії/ та лозоходіння. Заперечувати можуть тільки невігласи та інші недалекі від них люди.

4. polczyk

polczyk Member

а ще хтось каже середньовіччя. та ось воно!

• Подобається Подобається x 1
  5. консультант

• Подобається Подобається x 1
  6. sultana

sultana Member

Хрестик - це символ християнства і ми його носимо. Але наша віра перемагає все. Адже в нашому житті відбуваються подіїї ті, в які ми віримо і які ми створюємо власними думками.

7. консультант

Атеїзм чистої води. Мені цікаво, чи Ви багато багато вже настворювали власними думками. Якщо можете створіть подію, щоб у Вас появилось 10000 у.о, бо мені вони зараз дуже потрібні. Буду дуже вдячний за допомогу і надіюсь на Вашу віру, бо мені видно бракує її... . :)

8. wlad

wlad Well-Known Member

Новини Рівного - чаРівне. На Рівненщині висохло джерело Святої Анни (+фото)
    Отак буває, як москалі щось будують в Україні, а ще й на території католицької святині, Почаївської лаври... Кажуть, в УПЦ МП все бізнес... від бепліддя вже ніхто не зцілиться, джерела нема, то ся називає мерзота запустіння...

Останнє редагування: 7 вер 2016
  9. ІгорМ

ІгорМ Маленький українець

Гріб Господній випромінює незрозумілу енергію

10. ІгорМ

До Собору св. Юра привезли чудотворну ікону Пресвятої Богородиці Львівської
    Додамо, що за інформацією релігійного інтернет-ресурсу "Духовна велич Львова", відомі численні випадки, коли за молитвою перед Львівською іконою Пресвятої Богородиці видужували онкологічно хворі, а найбільше перед Святим Образом було зцілено жінок, що страждали від безпліддя.

Згідно із розпорядженням урочистостей, присвячених вшануванню ікони Львівської Богородиці, що опубліковане на сайті Собору св. Юра, ікона пробуде у храмі до неділі, 15 жовтня.

Завтра о 18:00 відбудеться Акафіст до Пресвятої Богородиці перед іконою в Архикатедральному Соборі Святого Юра, а у неділю, 15:00 розпочнеться загальноміська вервиця вулицями Львова.

11. Коммунарец

Коммунарец Well-Known Member

А чого до онкодиспансеру не везуть?

12. jasvami

jasvami Well-Known Member

В цьому - помиляєтесь, бо все що без віри - то гріх.
    Віра ваша має корисну дію, а не різні атрибути.

13. jasvami

- Бо в онкодиспансері вважають за краще померти без віри, ніж повірити й отримати зцілення.

14. jasvami

Хрестик з зображенням розіпятого Исуса - символ антихриста. Тому носити потрібно лише хрестик без всяких зображень!

15. Коммунарец

То ви старовір? Тобто розкольник...
    Нещодавно читав про вас. Не грішно клаву чавити? Алі у воді святій пальці дезинфікуєте?

Останнє редагування: 24 лют 2018
  16. jasvami

- Не старовір й не нововір, а просто - знаючий.
    Й не розкольник, а порушитель/упразднитель заблуджень, включаючи й таку заблуджену структуру як християнська релігія. Бо Світло Знань усуває всілякі помилки неосвіченої темряви.

17. ІгорМ

@jasvami, якщо хочете, то дайте відповідь:

а ваші близькі і рідні яких поглядів і якої релігії дотримуються?

18. Коммунарец

Яка різниця? Хіба ви забули, що він архістратіг Михайло? Схоже, що він повстав проти всіх... Йой... І на небі вже безлад...
    Зайшов до нього якось, а він як рявкне на мене! Бельками крутить і слиною сходить... Псіх...

19. Коммунарец

Руйнівник....
    В якій палаті у нас руйнівники - Перун, Марс, Шива? В шостій? Ласкаво просимо, Михайло!

а де твій аватар? :)