волонтерство

Тема у розділі 'Життя міста', створена користувачем Божена Палинська, 8 тра 2012.

  1. Доброго дня!
    Зараз маю доволі багато вільного часу,і дуже хотілося б використовувати його з користю,тому почала цікавитись волонтерськими проектами.Як виявилось стати волонтером,або навіть відшукати який доступний волонтерський проект надзвичайно важко.
    Була б дуже вдячна за будь-яку іннформації щодо волонтерства у Львові.
    Мене цікавить волонтерство з благочинною метою,допомога сиротам,людям похилого віку,тощо.
     
  2. Зануда

    Зануда така зануда

    При Львівському кафедральному соборі латинського обряду існує хоспіс і я думаю, що там волонтери зайвими не будуть. Це домашня опіка над хворими. Якщо вас цікавить - пишіть: розповім до кого звернутися.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Андріана Стас

    Андріана Стас у вічному пошуку

    Можна піти в обласну організацію Червого хреста. Вони доглядають за тими, хто має вже закриту форму туберкульозу. Носять їм ліки щоденно. Заразитись - вже не заразишся, а от людям допоможеш.
     
  4. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Така актуальна тема, і так безнадійно лежить ))
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Мене от яка думка мучить.....Все те волонтерство, це без сумніву прекрасна справа, і в найгостріший час безумовно суттєво вплинуло на ситуацію...Але, якщо якась діяльність не приносить прибутку, то дуже швидко вона зайде в глухий кут...
    Скліпати і передати армії пару безпілотників безкоштовно справа хороша, але хто ж зможе собі позволити робити це постійно? Інша справа продати хоча б з мінімальним прибутком, якщо є прибуток, то виробництво можна нарощувати, а продукцію вдосконалювати......ну шось таке :pardon:
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    “Щоб на твій номер “швидка” не приїхала”: лікарі прокляли львів’янина, який викликав їх до безпритульного
    12.11.2018

     
а де твій аватар? :)