Водійські права

Тема у розділі 'Про авто', створена користувачем shprot, 28 бер 2008.

  1. SteelMaster

    SteelMaster Well-Known Member

    тобто записатись в чергу взяток:))) і все буде гуд...можеш навіть і не вміти їздити... а права будуть :crazy:
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. kobe

    kobe Member

    Ні, мене цікавить без взяток. Тобто щоб здавати ті екзамени, треба прийти від якоїсь школи, самому неможна здавати, так?
     
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А кого то цікавить що вас цікавить?:music:
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Ви читали мою відповідь вище?
     
  5. kobe

    kobe Member

    Так читав, дякую за цю відповідь. Тільки ви не уточнили, чи є шанси здати ті екзамени і отримати права, чи прийдеться просто заплатити за них.

    Я питав одного свого знайомого, то він каже, що для того щоб здавати екзамени повинна бути якась підстава. Наприклад, що ти йдеш від автошколи.
     
  6. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    . Напевно мушу Вас розчарувати. За екзамен "на лапу" платять навіть ті хто вчився в автошколі. І останні чотири рази (здавали мої знайомі) навіть не давали досидіти відведеного на білет часу. Через 10 хв всім на моніторах висвічувалось, що не здав. Всіх виганяли в коридор, а потім в списку зданих оголошувались ті, хто здавався "в кучу"
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Якщо відповісте правильно на всі питання тестів, то не як не здати? А на водінні зможуть завалити, якщо захочуть.
    Я писала в МРЕВ ДАІ питання щодо здачі екзаменів іноземцем. Крім нюансів з документами, написали, що можна напряму здавати екзамени.
    Можете в них перепитати. На головному сайті МРЕВ ДАІ десь є форма контаків з ними. Я тудою писала. Відповіли досить швидко.
     
  8. kym

    kym Well-Known Member

    Тут щось напутали.... напевно мова йщла про перездачу. Перший раз обовязкове навчання... в переліку документів які потрібні щоб допустили до екзаменів потрібні або вже існуючі права, або довідка що загубив, зіпсував (вкрали), або особиста карта (довідка) про проходження курсу навчання. Це для громадян України. Я про офіційні речі
     
  9. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    А, може, бо у випадку мого знайомого є права категорії B, а хотів робити на вантажівки.
    Коли я робила права, то дешевше було піти на курси і після них здавати, ніж напряму. Але то не неможливо, якщо хтось так чи сяк збирається платити.
     
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ні, є така форма... екстерном. Ідеш зразу на екзамен. Теоретично таке є, а от практично....
     
  11. yamakasivip

    yamakasivip миється в бані

    по закону можна здавати кілька разів підряд із певним інтервалом кількість спроб велика ( майже не обмежена) але за кожну здачу іспиту треба платит невелекиу суму і + водій (інструктор) має бути на місці для здачі водіння на тому авто на якому ви вчилися ! таким чином можна здати єкзамени ізмором (як укріплені фортеці брали) , на 3-5-й раз здасте - без хабара , навіть якщо не знаєте ...
     
  12. zajecc

    zajecc New Member

    У мене така проблема. Здавав на права 1 квітня(серйозно:)), прийшов отримувати десь в двадцятих числах квітня, на касі мені заспівали, що коли я оплачував 400грн з гаком у касу ще не відмінили штрафний талон, а тепер (20ті числа) його відмінили і мені повинні повернути його вартість(35 грн). Але найсмішніше те, що я мав ще раз заплатити 370 грн в касу і тільки тоді мені видали права. Згодом з квитанцією, що мої 400 грн не використані я поїхав у ДАІ на Кульпарківській, там написав заяву з банківськими реквізитами і разом з квитанцією віддав її в бухгалтерію. От вже третій місяць чекаю 400грн, для студента - це пів стипендії(. Хтось стикався з поверненням коштів у ДАІ? Можете щось порадити?
     
  13. night

    night Well-Known Member

    Не чекати третій місяць а не лінуватись і піти вияснити причину. Зазвичай кошти з держорганів повертаються протягом 5-10 робочих днів. Мала схожу ситуацію з закордонним паспортом. Так все повернули на 5 день.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Tarasyk

    Tarasyk Well-Known Member

    Не чекати, а йти і забирати.
     
  15. zajecc

    zajecc New Member

    Та вони взагаліто мали на карточку перевести, всі реквізити їм разом з заявою передав(
     
  16. Dell

    Dell Active Member

    хто орієнтується скільки зараз взятка в даї за іспит? чи то і за теорію і за водіння чи можна за щось заплатити а щось здати самому? який механізм дачі взятки? питання конєчно тойво))) но все таки хтось може поділиться
     
  17. rct

    rct Member

    Водійське посвідчення

    Привіт.
    Хто може звести з кимось, щоб зробити водійське посвідчення, без зайвих морок. :)

    Тільки не потрібно зараз "права купив їздити не купив", тут зовсім інша ситуація.

    Пишіть в приват, домовимось, не ображу. ;)
     
  18. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    а нашо зводити, йдіть в даі, там порадять
     
  19. rct

    rct Member

    Ну, так якось моторошно...
     
  20. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    ну то піди в школу, здай нормально на право язди і не парся
    тут іншого певно ніхто не порадить
     
а де твій аватар? :)