Вода

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Мих, 25 тра 2007.

  1. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    два варіната або ви рекламуєте по посиланню ! або вас дурять бо вся бутильована вода пройшла фільтрацію інакше вона б "цвіла, гнила , росла і пахла" :) хочете смак води і справжню мінеральну йдьте в Трускавець Східницю і там з джерала пийте , все інше то маркетинг
     
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Будь-яка вода прямо з джерела не буде цвіла, росла, гнила і пахла(якщо нелікувальна).
     
  3. Trall

    Trall Member

    А люблю воду із родників набирати.
     
  4. manur

    manur Well-Known Member

    Підозрюю, що ще й з істочніков....

    А я таки з джерел люблю.
     
    • Смішно Смішно x 1
  5. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    хіба я писав протилежне ? я казав що бутильована ВСЯ фільтрована, в кіосках і т.д. і т.п. вся комерційна вода ( яка продається) ФІЛЬТРОВАНА, ось це я і писав.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Makarenko Anna

    Makarenko Anna Well-Known Member

    Я воду купляю, з крану не пью, Моршинська дуже подобається.
     
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    вся, але в кожного своя фільтрація, яка може суттєво впливати на якість води.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    :)))
    Моршинська вода закінчилась давним давно. Немає в Моршині води. Не-ма-є.
    Що можна говорити про фірму, офіційний сайт якої виглядає отак, -
    upload_2016-10-9_15-52-8.png
     
  9. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    Я ж про що пишу вже 3 роки !! Купуєте за 100$ чи за 200 чи за 300 (різниця тільки в понтах і маркетингу) систему зворотнього осмосу і не носитесь з тими баклажками та завжди чамі контролюєте якість води. 1) Обслуговування для звичайного чоловіка просте , ну якщо митець то кума брата свата сусіда попросити можна 2) собівартість дешевше ніж будь-де 3) місця займає не більше ніж ті бутлі з водою , вода завжди свіжа, носити картріджі легше і рідше ніж бутлі з водою, можна й в прок купити за раз на 3 роки вперед. Так ні ! Людям так засрали мозок маркетингом що люди сперечаються хваляться хто яку купує... Аляска це круто чи моршинська а закарпатська чи джерельна типу ні :-(хочу розбити ті міфи ! Ну по суті є два методи фільтрації, а экономычно доцільний і ефективний тільки один наука придумала, все інше то тільки культура виробництва і маркетинг ! Єтіко два випадки коли свій осмос гірше за куповану осмотичну воду ви холостяк живете один і пєте каву чай на роботі тамайже не готуєте вдома . Навіть на двох людей вже вигідніше. В мене осмос біля трьох років проблем нема, розхідники копійки: раз в місяць 11 чи 15 грн, раз в чотири місяці 35 грн (вугілля) раз в два роки 100 грн ( та й думаю викинути той пост фільтр ) вода супер пє більше чотирьох чоловік , картопля , суп гречка, вся їжа тільки на фільтрованій воді. Навіть в дорогу в баклажку беру свою а не моршинську чи ще якусь кака-колу. При найдешевших розхідниках солевміст мінімально мможливий , хоча вода дужежорстка
     
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Згоден, бо після зворотнього осмосу про якість води нема змісту говорити. Дистилят (наближено) і є дистилят. Така вода не є природньою. Люди ж неспроста п'ють Моршинську, Трускавецьку, бо вона має смак, має свій хімічний склад, тому вона й має назву. А вода після осмосу - це хімічна сполука аш-два-о. Звичайно, це краще, ніж з-під крану, але й про якість тут не йдеться.
     
  11. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    Тепер назвіть мінералізацію грамм на літр вказаних вами "вод" а також зробіть висновок про вплив такої мінералізації
     
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    навіть гомепатичні дози впливають.
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  13. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    Усьо . Цим реченням ви все сказали. Далі проводити суперечку сенсу немає. Варто лиш сказати що моя думка явно протилежна до вашої.

    Людиська моршинськ трускавецька чи ще якась вода з аляски з баклажок ПЕТ пляшок , кіосків, бутлів є ФІЛЬТРОВАННОЮ ВОДОЮ і з справжньою водою моршинською трускавецькою має такі ж родинні звязки як я з нашим президентом. Таку ж якість води ви можете отримати за 20- 25-35 коп літра в себе в дома з будь-якого осмосу від 100$ і цих 100 $ вже враховані у тих 35 коп.
     
    Останнє редагування: 9 жов 2016
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    То не так. Тому що не всі користуються осмосом серед тих, котрих ви назвали.
     
  15. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    Так а де напмсано що осмосом ? Перечитайте ще раз , там не так написано .
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Давно був у Моршині, але якщо там немає води, звідки вода у джерелі? http://grand-ukraine.com.ua/uploads/Morshyn_Buvet_Morshinskoj.jpg
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. lorens

    lorens миється в бані

    Хочу купити фільтр, ніяк не зберуся, поки п'ємо бутильовану.
     
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Значить я з вами не згоден.

    От дивіться.
    Берем воду з свердловини. Забираємо трохи твердість - все. Всі мікроелементи залишаються ПРИРОДНІМИ, такі, які були.


    Другий варіант. Взяли зворотній осмос. Забрали всі природні елементи за принципом все грубше - далой, а маленьке - проходить і отримаємо хімічну сполуку аш-два-о.

    Говорю на хлопський розум. Берем сечу, пропускаєм через осмос і отримаємо ту саму воду, що після осмосу води. Її буде небагато, може 20% від сечі, але така вода придатна до вживання по всіх показниках. Це слова спеца по фільтрації води. Готові ви пити таку воду? Це вже питання етики, психології, культури, якщо хочете.
     
  19. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    Цілі країни пють воду з сечі Экотема: Сингапур. Технологии очистки воды. Несколько слов. і каналізації і сама процвітаюча країна доречі. Мікроелементи треба брати з їжі а не із води
     
  20. manur

    manur Well-Known Member

    І з води також. Якщо вода дуууууууже слабо мінералізована, то нею й не нап"єшся. В Петропавловську-Камчатському з крана тече чуть не дистильована. В чайнику АБСОЛЮТНО жодного накипу. Я пив ту воду, практично, як коняка і ніфіка напитися не міг.

    Потім почав купляти мінералку (яку розливають в 130км вглиб півострова від Петропавловська). І тоді став напиватися. Хоча пив набагато менше, ніж тої з крану.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)