Вода

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Мих, 25 тра 2007.

  1. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    то ся називає, як бідний жениться, то му ніч мала. Всьо не розуміла своїх батьків, живуть на Сихові (стан води там тато добре знає, мав змогу перевірити в лабораторії - надлишок заліза), мають під хатою будку, а ходити туди лінь - бавляться у відстоювання. Ми ж ловили тоті машини, котрі чомусь вічно у незручний час приїжджають.
    Перебралися ми на місце батьків. Втішилися! Вода, коли тре, і скільки тре. Захотілося виварку компоту, зійшов у двівр і купив 2 бутлі води. І на тобі, 2 тижні - і будку закрили. Збирали підписи з людей, але наразі таки закрито. І кому воно мішало?

    Тепер чоловік в лікарні, машиною не поїде по воду, я кручуся між ним і дітьми, і трагаю з магазину бутлі по 10 грн :ireful1: Повбивав би м...
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    А не дешевше купити хороший фільтр?
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    поки машини з водою не з'явилися, ми таким користувалися. от лише оте цідження для великої сім'ї... Скажімо, компот я реально виварками варю - баняк на 12 літрів іде за 2 дні. Спробуй накапай.
    а ставити на трубу - щось сумніваюся, що буде дешевше...
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    :)..............
     
  5. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    ну так, нас багааато :preved:
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. vov66

    vov66 Well-Known Member

    З фільтрами треба обережно... Десь чув, що після фільтру вода стає "мертвою"...
     
  7. Locke

    Locke невиправний реаліст

    Я колись через день таскав ті бутлі то від машини, то від кіоска, але вже 4 місяці користуюся фільтром. Купив собі Аквафор. До нього є картриджі№5 і №6. 6-й для дуже жорсткої води, такої як на Сихові. Картриджу вистачає на 300 літрів. Я не замітив різниці між купованою водою і фільтрованою. На смак така ж і накипу на чайнику нема. Виходить дешевше - 45 грн за 300 літрів. А в кіоску купував по 40 коп. за літр. Головне те, що не потрібно ловити ту машину ані тягати бутлі за 400 м. від дому з кіоску. Недавно купив собі і на роботу, але посудину зробив з пляшок від мінералки, бо жаба задавила платити 100 грн. за фірмову пластикову посудину. Детально ось тут: http://forum.lvivport.com/showpost.php?p=751948&postcount=97

    Правда такий саморобний фільтр за 1 раз фільтрує біля півлітри води, але на кілька чашок вистачає.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Summer

    Summer Well-Known Member

    а нам того аквафор картриджу вистачало на 2,5 тижні максимум і такий наліт страшно... не підійшов нам :sad: так шо маємо чайник аквафор, а картридж купуємо польський -він ідеально підходить до нашої води ))
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Locke

    Locke невиправний реаліст

    Ми так само. Той картрідж, про який я казав, є польського виробництва.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. sani

    sani Well-Known Member

    а оті фільтри що на окремий кран і до труби підключаються, вони як?
    Хочу собі такий під мийку поставити. Тільки ще не вирішив який...
     
    Останнє редагування: 17 гру 2010
    • Подобається Подобається x 1
  11. Locke

    Locke невиправний реаліст

    Кажуть, що непогані, кращі від звичайних фільтрів наливних. Фільтрує воду на молекулярному рівні. Правда виходить досить дороге задоволення. Сам такий фільтр коштує більше 1500 грн., а може і більше 2000 + ще всякі прибамбаси до нього, як кран, трубки і т.п. Він розрахований на 7000 л води. Але раз на рік потрібно міняти 3 картриджі, два з них по 150 грн., а один десь 350-400 грн.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    зрозумійте одну просту річ: чим довже служить фільтр і не забивається, тим гірше він чистить воду і навпаки.
     
    • Подобається Подобається x 5
  13. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    а катіонові фільтри?
     
  14. sani

    sani Well-Known Member

    я бачив від ~1000 грн то 3 фільтра і кран,
    а якщо з бідоном(зворотній осмос) то трохи дороще...

    ну і міняти так раз на рік треба :)
     
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Народ, хочете справді хорошу воду?

    У Сихові є така. Продається у деревяних будках.
     
  16. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    А де ше крім Сихова?
     
  17. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    ще вчора не продавалася :cry:
     
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    скоро буде на Патона.


    Цю воду відкрили ще за Австро-Угорщини. Зараз там на водозаборі стоїть будинок з тих часів, старезні мотори-насоси з довоєнних часів. Колись давно пивзавод возив воду цю для виготовлення пива, а з часом з водозабору були кинуті бамбукові труби з водозабору(смт Шкло) до пивзаводу.
    В теперішній час цю води перевіряли поляки, німці, австріяки. Всі в один голос говорять про те, що вода просто супер.
    Ось така історія.

    ---------- Додано в 16:11 ---------- Попередній допис був написаний в 16:09 ----------

    нині вже продається!

    Дякуючи підтримці сихівчан!
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    до речі, а де на Патона? ближче до Виговського?
     
  20. iso

    iso Well-Known Member

    Тим більше бактерій і усяких мікроорганізмів в них накопичується.
    І ще одна проблема-спочатку фільтр забирає з води усяку бяку, до насичення, а потім віддає. І нема на то ради:dntknw:
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)