Власти Донецка отмывают бабки.

Тема у розділі 'Донецький форум', створена користувачем OldMan, 29 сер 2011.

  1. kjk

    kjk Дуже важлива персона

    ця тема ніби як тролінг але якийсь дуже дивний
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. OldMan

    OldMan Well-Known Member

    От, ё, чуть не забыл. Там же нашли место и льву, подаренному львовянами. Синий он, правда, но у нас не многие-то и знают, какие они, львы, должны быть. А синий цвет нам нравится.
    [​IMG]
    Но тут властям не обломилось. Подарок это, на шару то есть.
    Хотя как знать, може кому из львовян и перегнали денюжки. За доставку льва. Чтоб не здох в пути. Путь-то неблизкий. Ну и откат, как положено, положен.
     
  3. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Давайте пожаліємо бідненьких :)))
     
  4. OldMan

    OldMan Well-Known Member

    Рано ещё. У меня тут ещё столько преступлений накопилось, что с лихвой недобор перекрыли.
     
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона



    Я думаю львівшкий дорожчий:


    [​IMG]
    :crazy::crazy::crazy:
     
  6. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    Дорожче чи дешевше - розберуться бухгалтери. Ось вже з"являються потихеньку:


     
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    На меблі для медпункту Януковича піде 5 мільйонів
    Вівторок, 30 серпня 2011, 17:36
    Версія для друку Коментарі 13

    В адміністрації президента Віктора Януковича готується до здачі медпункт, на який тільки в серпні цього року було виділено майже 5 млн. грн.

    Про це повідомляє офіційний портал Державного управління справами при президенті.

    Відповідно до опублікованої інформації, для медпункту, що розташується в прибудові до адміністративного будинку по вул. Банкова, 11, закупається медичне хірургічне й ортопедичне обладнання.

    На цю мету буде виділено 4,8 млн. грн.

    Крім того, як повідомляє сайт Держуправління справами, для медпункту планується закупити медичні меблі (10 найменувань). Вартість 8 тисяч гривень.

    Варто відзначити, що видатки на закупівлю обладнання для медпункту президента можна зрівняти з видатками держбюджету в 2011 році, які передбачені на завершення будівництва й введення в експлуатацію амбулаторії в пгт. Глеваха під Києвом.

    На цю мету держава виділила аналогічну суму - 5 млн. грн. При цьому в Адміністрації президента працює понад 600 співробітників, а в пгт. Глеваха проживає близько 10 тис. осіб.

    5 млн. грн. в 2011 році виділено на збереження й популяризацію історії медицини в Україні.

    Ще менше - 1,7 млн. грн. становить обсяг фінансування управління в сфері протидії СНІДу й іншим соціально небезпечним хворобам у країні.

    Дело, Українська правда
     
  8. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Після того, як вони надзвичайно оперативно почали користуватися законом, що дозволяє вламуватися в квартири комунальних боржників, це не дивно.
    Хоча якісь суто політично-бізнемові розборки теж не виключені...
     
  9. luhi

    luhi Well-Known Member

    Я причем очен часто не реже 2-х раз в неделю

    ---------- Додано в 18:53 ---------- Попередній допис був написаний в 18:51 ----------

    там просто красивый ландашфт мне нравится там гулять
     
  10. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Це Старенький вирішив побавитися в ту ж гру, яка нам помогла із Брацлавчанином-Подолянином.
    Хороший хід, респект.
    Хоча парк вибраний як початок теми не дуже вдало, ну аж ніяк він не вражає і не показує турботу донецької влади про красу міста і естетичне виховання його мешканців :)
     
  11. luhi

    luhi Well-Known Member

    ну да нам мало рынков нам еще 20 и 21 подавай

    ---------- Додано в 18:57 ---------- Попередній допис був написаний в 18:54 ----------

    мда видно вы только недавно в люди вышли они там уже давно стоят с того года точно, а то как бы не года 2-3 назад

    ---------- Додано в 19:00 ---------- Попередній допис був написаний в 18:57 ----------

    Классный день был "День защиты детей"
     
  12. kjk

    kjk Дуже важлива персона

    насправді не вражає
    тому я і написав що дивний тролінг
     
  13. OldMan

    OldMan Well-Known Member

    Согласен, неубедительно подал. Большой парк, сложно найти картинку нормально отображающую масштабы воровства.
    Вот ещё:
    [​IMG]
    Чтоб размеры оценить.
    Вот как оно было:
    [​IMG]
    Вот сравнительно свежий снимок Гугля:
    [​IMG]

    О, я ещё и про дорогу забыл.
    Построили там дорогу не так давно. Пока только 1,5 километра, но продолжают строить. Так вот на эти жалкие километры умудрились две эстакады всунуть. Нормально сделали, врать не буду. Едешь и радуешься.
    Пока не начинаешь думать сколько ж эти хрущи на ней бабла стырили.
     
  14. kjk

    kjk Дуже важлива персона

    Якщо в цій темі пан просто банально хвалиться, то я йому можу зкинути дані по будівництву, по введенню в експлуатація кв.метрів, по областям на душу населення, але тоді зіпсую йому весь настрій
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. NorthWind

    NorthWind Дуже важлива персона

    Откровенная реклама своего города. Вот у вас нет, а у нас есть! В принципе благоустройство - дело замечательное. Не все же бабки стырили, а для людей постарались. Рад за Донецк.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. kjk

    kjk Дуже важлива персона

    але інтонація якась недобра
    типу що от в нас всі такі борці проти корупції і нічого не робиться
    а там просто столиця світу
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    З підвивертом.
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. luhi

    luhi Well-Known Member

    нет просто человеку не дали отмыть деньги вот и делает рекламу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Corleone

    Corleone розівчився програвати

    Ну думаю, що це буде дуже репрезентативна статистика: важливий критерій не лише кількості. але й якості. Мені Донецьк подобається трохи, тому позиція OldMan здається цілком адекватною.
     
  20. kjk

    kjk Дуже важлива персона

    я сам був в Донецьку
    але чогось такий врив та ще й така назва теми
    що нам автор хотів донести?
    про корупцію ні
    про благоустрій?
    какбе теж особо в даній темі немає нічого
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)