Вкрали велосипед!

Тема у розділі 'Велодоріжка', створена користувачем ArtCool, 16 чер 2014.

  1. ArtCool

    ArtCool Well-Known Member

    Вкрали разом з решіткою до якої був прив"язаний! Харатерний! таких ще не зустрічав K2 bike Прохання людей котрі бачили або знають місце розташування повідомити.
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  2. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Ваш? Співчуваю :sad:
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. ArtCool

    ArtCool Well-Known Member

    Так, уже заяву написав, і поширюю інтернетом фото, а може знайдеться.
     
  4. ArtCool

    ArtCool Well-Known Member

    щойно теелфонувала людина яка хотіла розвезти на гроші, Якоби знайшла мій велосипед, і після того як перерахую йому гроші на рахунок то поверне його. притому не давши жодних фактів що підтверджують наявність мого велосипеда у нього. Знай що твій номер вже в міліції у справі про вимагання грошей
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. muravey

    muravey Well-Known Member

    ArtCool, я б и обвинение в краже добавил, вдруг велосипед правда у него...
     
  6. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    Щойно так подумала, що наперед вкрав, а тоді вимагає винагороду, але скоріш за все , просто вирішив поживитися.
     
  7. ArtCool

    ArtCool Well-Known Member

    та ні, стандартний телефонний розвод на гроші, тримий поки не зі скоче, так і розводять що хтось з родичів в міліцію попав і срочно треба гроші, переслати
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Tatiana Lev

    Tatiana Lev Well-Known Member

    Окрім того, що без ровера залишились, то ще й придурків терпіти по телефону.....
    Ще. Нещодавно була інформація в змі, що знайшла міліція викрадачів роверів, їх гараж, де було десь 40 велосипедів. А я потім читаю коментарій однієї дівчини, що то її однокласниця з чоловіком (нормальні люди) від німців ровери возять.( ну, може там вони і крадені, але тутешні хлопці пишуть, що то більшість ашанбайки) На митниці все було норм. А тут наїхали на них, що вони злодії і пані підставну в відео запхали з дитиною, ніби свій ровер впізнала. Наразі вона єдина. Схоже, що натягнуто за вуха міліцією.
     
  9. SoloGalka

    SoloGalka New Member

    • Подобається Подобається x 1
  10. ArtCool

    ArtCool Well-Known Member

  11. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    Багато інформації, що це просто ментовська "підстава" звичайних людей, які ті велосипеди з-за кордону перевозять, цілком легально при чому.
     
  12. ArtCool

    ArtCool Well-Known Member

    судячи з якості велосипедів, і того що вже є люди котрі знайшли свій, то легко знайти підставних пп які возять і можуть "допопогти" уникнути тюрми
     
  13. jFobos

    jFobos J-Fobos

    Бажано вказати номер рами. Треба пояснювати для чого?)
     
а де твій аватар? :)