Вкрали телефон в культурній столиці України.

Тема у розділі 'Львів туристичний', створена користувачем BAGRANNA, 15 тра 2016.

  1. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Шо ви шкрябаєте тут всі в провокативній темі вчора зарегістрованої членкині хворуму, про гори загублених телефонів в Європі вона повідає, гиги. Мета теми - в її назві і в першому реченні допису. Не подобається Львів - вали нафік в свою шепітовку.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  2. Dumzday

    Dumzday Member

    Недавно в моєї подруги витягнули телефона з кишені в аптеці. Так лиця злодійок було видно на відео, але нікого так і не зловили. Вже пройшло більше 2 місяців.
     
  3. manur

    manur Well-Known Member

    А ловити вони й не повинні. Вони повинні документувати і затримувати.
     
  4. BAGRANNA

    BAGRANNA Member

    Очікувала на таку реакцію.У нас в місті ситуація не краща.В знайомої поцупили тел на ц.площі міста ,то вона знайшла його на ринку в перекупів зі своїми номерами і купила по собівартості.А так не ображайтесь на мене.Львів чудове місто,просто бидла хватає кругом.Всім дякую.
     
  5. BAGRANNA

    BAGRANNA Member

    Жорстоко,я всьго лиш хотіла співчуття.
     
  6. OrestaDvirna

    OrestaDvirna New Member

    Якщо чесно то телефони крадуть всюди! Як у Львові так і у Москві чи в Києві! Шкода звісно однак на враження про Львів це впливати не повинно !
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  7. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    ну блін в мене вкрали колись телефона за $30 з кнопками в іншому чужому місті , і його знайшов ( телефон і злодіїв ) і покарав негідників ( звісно напівофіційним способом і не своїми руками, а руками наших славних правоохоронних органів - передав їм до рук ) .
    Так що мене дивує як при нинішньому розвитку технологій взагалі можна красти телефони ? це або жертва дурепа, або злодій дурепа
    можна хіба вкрасти телефон і пустити його на запчастини , а використовувати його не вийде якщо жертва не дурепа.
    До прикладу Айфон 5 і вище красти взагалі дурна справа максимум що можна за нього виручити 1300 грн за запчастини , а то і меньше якщо продавати щоб зразу забрали. При умові що він підключений до icloud .
    Програмного забезпечення для рызних сучасних телефонів купа і дозволяє з точністю визначти де він БЕЗ участі міліції та інших заморочок. Передати всі данні міліції і вони вже все зроблять.
    А якщо людина купує дорогий смартфон і сидить на ньому вконтактах і не вміє ним користуватися то хто їй винен ?
    Свій кнопковий телефон я можу залишити серед вулиці хоч у Мілані, і одразу після того як ви вставите будь-яку сімку я вам зателефоную і запропоную повернути мені його по доброму, у вас є два варіанти або розібрати ( чи викинути) , або повернути мені. Це при умові що дзвінок з України буде коштувати дешевше того телефона за $30 , бо інакше дзвонити єкономічного сенсу немає
     
    Останнє редагування: 20 вер 2016
  8. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    студенти, які на останні гроші , або на гроші мами з Італії купують дорогий смартфон для понтів і не вміють ним користуватися та не страхують його в магазині при покупці ? або ще й контрабас купують , шкода :sad: Знайшли гроші на 5-й айфон знайдете на ще один , купили 5-6-7-й на останні гроші , або в кредит ?


    шкода але треба було встановити відповідне програмне забезпечення на телефон , включити блокування паролем та інше , почитати які модельки не перерошиваются на раз два , у Київсатра навіть була послуга щось там про допомогу для тих у кого вкрали смартфон .
     
  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    :suicide:
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  10. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    най буде для історії
     
    • Смішно Смішно x 1
  11. Hyligan

    Hyligan Іронічний

  12. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    @Hyligan , абонемент придбали?:mocking:
     
  13. prius

    prius Well-Known Member

    Може він туди на роботу пішов
     
  14. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Я вже мабуть дожив до того віку коли" нравится гулять не в кабаке а в старом парке" :mocking:
     
  15. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Дивлячись кого гулять.
     
    • Смішно Смішно x 2
  16. alinakuhareva

    alinakuhareva Member

    У львові, києві, або запорожжі, усюди є гнилота(
     
  17. Grubka

    Grubka Member

    Мне кажется, кража не имеет никакого отношения к городу. Крадут не только во Львове, но и других городах/селах/поселках, разве не так?
     
а де твій аватар? :)