Вкрали телефон в культурній столиці України.

Тема у розділі 'Львів туристичний', створена користувачем BAGRANNA, 15 тра 2016.

  1. BAGRANNA

    BAGRANNA Member

    Соромно за Львів.Поцупили смартфон в мене ,екскурсантки,перший раз приїхала.Враження позитивні,але враховуючи крадіжку повний мінус.Шкода.Ваші думки?
     
  2. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Роззява :dntknw:
     
    • Смішно Смішно x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  3. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    В мене вкрали три телефони, але всі три рази я був пяний в сраку, як можна просрати телефон на тверезо мені важко зрозуміти...
     
    • Смішно Смішно x 2
  4. BAGRANNA

    BAGRANNA Member

    Згідна,заходила в трамвай,виявила пропажу вже в трамваї.Шкода,що наші оператори не блокують такі телефони.
     
  5. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Ну а заяву в поліцію писали?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. BAGRANNA

    BAGRANNA Member

    Немає сенсу,поки оператори звязку не почнуть блокувати с______ні телефони ,діла не буде.
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  7. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    А шо таке означає "с______ні"? :scratch_one-s_head:
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  8. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    • Смішно Смішно x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  9. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Дивна тема...телефон просрала сама не помітила коли, в поліцію сенсу нема, шукати теж, а на форумі писати що "соромно за Львів" то сенс є...
    :dntknw:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Смішно Смішно x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  10. muravey

    muravey Well-Known Member

    Сочувствую, но это похоже история типа "ожидание-реальность". Встречал не одного человека, который представляет себе Львов таким "сферическим городом в вакууме", где все вежливы, нет преступности и идеально отлажена инфраструктура города.
    Львов тут, кстати, чуток обскакал другие города - почти в каждом автобусе висят наклейки, что карманники рядом и следует за вещами следить. Больше нигде пока не видел :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Згадалась гумореска як чувак в Єгипті взяв повію, але штанів не знімав, і рук з кишень не витягаа, бо в одній паляруш, в в другій мобілка і зарядка:))).
    То я так в маршрутці їзджу :)))
     
    • Смішно Смішно x 3
    • Подобається Подобається x 1
    • Не подобається Не подобається x 1
  12. BAGRANNA

    BAGRANNA Member

    А є,вибачаюсь, резон,наскільки знаю ,практично ігнорують
     
  13. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    А яка різниця Львів це чи Лондон?
    Крадуть скрізь і Львів не є виключенням.
    Написати заяву в поліцію можна було, але не факт що смарт будуть шукати. Там процедура така закручена майже як розкрити вбивство, наприклад.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  14. BAGRANNA

    BAGRANNA Member

    Дякую всім,цікава була Ваша думка.Шкода,що нам далеко до Європи ,де гори загублених телефонів,які здали в бюро знахідок.Повірте,справа не в девайсі,в мене буде ще кращиий,хочу ,щоб люди були людьми.
     
  15. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Крадуть і здають в бюро?
     
    • Смішно Смішно x 3
  16. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Прошу пані, а ви не сказали, що значить ваше "с______ні"?
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. muravey

    muravey Well-Known Member

    скомуняченi
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  18. prius

    prius Well-Known Member

    Пані в Європі крадуть не меньше ніж у Львові і в Україні в цілому,не прикрашайте собі в уяві щоб потім не роз аровуватися,вмюди живуть люди і ніде вони не ідеал
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. tea man

    tea man 茶人

    Таке можливе лише в переповненій маршрутці, бо в напівпорожній при різкому гальмуванні можна через вікно випурхнути:)
     
  20. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    Мій співробітник подорожував з жінкою Франція - Іспанія.(минулого тижна повернулися)
    В Барселоні поки вони фотографувалися і роззявляли роти біля музею ...чи Пікассо , чи національного мистецтва , неважно.
    Це було серед білого дня.
    То в нього з руки видерли годинник.
    Він зняв з руки годинник і тримав в руках.Хтось підбіг і вирвав з руки. 3 секунди і вже нікого навкруги не має.
    Добре що годинник не був дорогий.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
а де твій аватар? :)