Вкрали атомобільні номера - що робить?

Тема у розділі 'Львів кримінальний', створена користувачем Deus igrok, 11 бер 2011.

  1. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Якщо зранку ви помітите на лобовому шклі записку, "щоб повернули номери - телефонуй" - не спішіть її чіпати руками.
    Перевірте для початку чи зняли тільки єдні номера , чи обидва.
    Зателефонуйте в 02, скоріш за все вас попросять пройти до слідчого.

    Візьміть в пакетик ту записку, і прямуйте до найближчого райвідділу.
    Напишіть заяву, коротше все гарно оформіть.


    Далі , повертайтеся до машини, на місце злочину, і огляньте його ретельно ... номера будуть десь не далеко приховані: чи в кущах, чи біля смітників. Логіка така. Ви телефонуєте - вам дають інструкцію по поповненню моб. рахунку - а тоді кажуть, шо номера лежать там то і там то.

    ---------------


    пам'ятайте - не забувайте звертатися в правоохоронні органи.
    не допускайте переговорів з правопорушниками !

    P.S.
    Борітися - поборите ))))
    http://www.youtube.com/watch?v=NR-ofePXj9E
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Як не знайдете номерів - зробіть собі дублікат і далі не морочте собі голови.
    На виклики слідчих краще не ходити... (даремна трата часу)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Nevermind

    Nevermind Просто персона

    Та щассс...... А потім з Вашими номерами, причепленими на іншу машину, здійснять які-небудь протиправні дії: зіб'ють когось, а Вам - відповідати! :ireful1:

    У міліцію треба звернутися, що вкрали. А потім вже і замовляти дублікати.
     
    • Подобається Подобається x 6
  4. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Я цього і не заперечував.
    Я просто розвинув подальші події. Бо досвід є... :sad:

    До речі - першим ділом зателефонувати черговому ДАІ, щоб ваша (на ваших номерах) машина не виїхала за кордон і не вернулася інша...
    Бо на кордоні потім дуже довго можна виясняти, що ваша машина то ваша і ви ще нікуди не виїздили...
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Nevermind

    Nevermind Просто персона

     
    • Подобається Подобається x 2
  6. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Ніяких дублікатів... Ще кримінальної справи бракувало...
    У мене потягли номера. Мєнти приїхали і попросили не писати заяву. Натомість помогли зробити нові, через заміну серії ТВ на ОН. Швидко і без мороки...
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Svjato

    Svjato Well-Known Member

     
  8. TesTanya

    TesTanya Well-Known Member

    Недавно зняли номери в моїх знайомих. Коли позвонили в міліцію - теж порадили пошукати десь поблизу будинку. Дійсно знайшли, навіть і заяву писати не довелося.
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. romhavr

    romhavr Well-Known Member

    Номери можна закріпити заклепками.
     
  10. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    А ще можна підключити знайомих(міліціонерів звичайно), щоб вони пробили місцезнаходження викрадача номерів, і настукати йому по голові!
    + заробіток для них, один вже так злапали, гроші, що відправлялись на поповнення, йшли тим чудікам, що в центрі поповняють з мобіли, о так!

    Але пошукати номера треба, від машини вони не дуже далеко заховані!
     
  11. mirawoo

    mirawoo Well-Known Member

    в мене колись вкрали...я звернулась до міліції - мені дали довідку і на основі неї я зробила дублікати.
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Seppy

    Seppy New Member

    Отакої! А мені довелось на підставі цієї довідки машину переоформляти і виробляти новий техпаспорт. Там де виготовляють дублікати нам відмовили, бо було вкрадено два номери.
     
  13. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Замовляєте один номер а потім другий :)))

    І не забудьте на клепки поставити новий номер ;)
     
  14. Єва

    Єва Well-Known Member

    А якщо машина на іноземній реєстрації? Тут без варіантів. Робити дублікати в країні реєстрації набагато дорожче, ніж годувати злодіїв.
     
  15. antikain

    antikain New Member

    Обращению в полицию очень часто ни к чему не приводит. Для них это "висяк" и головная боль. А для вас, впустую потраченное время на них. Время и деньги на переоформление и связанную с этим суету.

    У меня рядом с домом общежитие пту и там постоянно "молодежный движ". Во дворе, время от времени у кого то номера снимают "на пивко". Если вы заблаговременно не посадили номера на заклепки, и вас может постичь та же участь. Самому недавно пришлось облазить оп периметру весь двор. Найти не смог! Пришлось звонить "крадунам". За 500 грн, переведенных на мобилу, указали место. Номера засунули под подоконник одного из окон первого этажа этой злополучной общаги. Там, сам не додумался посмотреть.

    В полицию обращаться не хотел изначально. Время и нервы дороже. Так что не ждите своей очереди, а лучше потратьте 100 гривен на заклепки на ближайшем СТО.
     
а де твій аватар? :)