Вітання Львів'янам з появою цифрового телебачення!

Тема у розділі 'ЗМІ, PR та реклама', створена користувачем Svjato, 29 січ 2010.

  1. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    :good:

    У Львові запустили ефірне цифрове мовлення. У кого "пристойний" телевізор, той можете провести пошук цифрових каналів і побачити перших три з 11.

    Поки є 5-й канал, ТРК Україна, СТБ, інші йдуть тільки зі звуком, або в форматі MP4.

    Мої вітання! Приємного перегляду!
     
    • Подобається Подобається x 5
  2. Arthur

    Arthur Well-Known Member

    Розкажіть, яка має бути антена, чи то має бути кабельне телебачення, чи супутникова антена.
     
  3. Полковник

    Полковник миється в бані

    Поздравляю!
    У нас в отсталой Москве давно уже штук 35!
    НО!
    Я уверен, что во Львове эти 11 дадут фору этим 35!

    Гаразд?
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    На 34-х - Путін з Медведєвим? А на 35-му майор суворо говорить "Я тобі поклацаю!"
     
    • Подобається Подобається x 13
    • Смішно Смішно x 1
  5. thinkers

    thinkers Well-Known Member

     
  6. Wertyn

    Wertyn Active Member

    Бл*, ви закалібали вже з тою політикою, вже майже всі теми нею позас*рали. :ireful1: От читаєш назву теми, заходиш і думаєш, що шось корисне для себе там знайдеш, а там крім політики і обс*рання один другого ніхалєри нема.

    По темі: хтось найшов в себе на кабельному ті цифрові канали, чи їх можна зловити тільки на свою (чи будинкову) антену?
     
    • Подобається Подобається x 6
  7. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Проста дицемитрова антена, направлена на телевізійну вежу (може бути широкополосна). Будинкова антена розрахована на довгі хвилі (1-12 канали), але попробувати можна. (у місті сильний сигнал - мало би пробити). Теоретично мало би ловити і на кімнатну. (не пробував - не маю).
    На разі ідуть налаштування, тестування. (стандартно) Просили повідомляти про якість прийому; координат зверненнь не знаю...
     
  8. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    То має ранслюватись близько 6 каналів і 5 радіостанцій.
    Сподіваюсь далі буде...

    Готуйтесь до зникнення 12 каналу на аналогу. (Хоч там одна профанація, Галицька ліга КВН правда -супер) Частоту полякам маємо віддати до кінця 2010!
     
  9. NazarVIP

    NazarVIP New Member

    недавно придбав монітор + ТВ з підтримкою Мпег4,який показує 8 цифрових каналів(СТБ,Новий,5канал,Інтер,перший,1+1,ІСТВ,ТРК) на звичайну кімнатну антену(рожки).Живу біля нового цуму,сигнал досить нормальне і якість каналів також.пишіть в кого як.
     
  10. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Так і знав. В мене mpeg2 і як писав показує тільки 5-й канал, ТРК Україна, СТБ. :sad:
    Решта певно в mpeg4

    P.S. Беріть телевізори з підтримкою mpeg4 !
     
  11. NazarVIP

    NazarVIP New Member

    мій монітор +ТВ LG M2262D недавно купив,пыдтримуэ мпег 4
     
  12. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    895 каналів цифрового телебачення в любій точці львова, де є інтернет... :mocking:

    http://ru.2onlinetv.com/

    у тому числі 40 українських... :mocking:
     
  13. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Який трафік і кіко то коштує, щоб 45Mb pro second проганяти? (mpg4 HD як не як)
     
  14. menkaur

    menkaur Active Member

    ) гиги. дуже смішно.
    телевізора не дивився вже багато років. нема чого. ))
    інтернет придумали не надармо
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Alex Kulko

    Alex Kulko Well-Known Member

    Та ну, звиняйте, якщо дивитися якесь шоу на СТБ, то краще дочекатися, поки на торрентах викладуть запис. Не з такими швидкостями дивитись активні картинки. Хіба що новини чи мильну оперу, але аж ніяк не футбол.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Mikolaj

    Mikolaj миється в бані

    телебачення он-лайн то лише псування нервів. Навіть маючи ідеально стабільний та швидкісний канал неможливо знайти нормальну якість самого телебачення. Краще вже збирати на цифру :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Невже? Я то думав вже була прем'єра?!... Київ давно зиркає нормальну картинку а тут на тобі:

    До кінця року в Україні появиться цифрове телебачення.



    Цікаво! Весь світ до 2015 року збирається підтримувати аналогове телебачення а в нас тільки до кінця 2012? Все як завжди? Ліг спати, прокинувся - гіпс, грошова реформа вже пройшла, провели прихватизацію і виявляється країна живе в дикому капіталізмі, хоча в Конституції прописаний комуністичний соціалізм...
    Не країна а супермен! З таким імунітетом до змін ми переживемо усіх керовніків, які про Гарвард згадали через 20 років. В країні земля вже продана а вони лише закон пишуть.
    Зрештою, цифра - це гут! Зер гут!
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Полковнику, одне нескромне запитання: на якій мові у вас то телебачення, га?
     
  19. syavych

    syavych копач

    Було тестове мовлення, яке зразу ж потім відключили.
    Там помилка на сайті. До 2012 повністю має бути введено цифру, але аналогове буде паралельно працювати до 2015.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    і шо? хтось придбав вже то чудо техніки Т2?
    якісь фе є?
     
а де твій аватар? :)