Вирубка дерев у Львові

Тема у розділі 'Влада і комуналка', створена користувачем парабелум, 22 чер 2018.

  1. парабелум

    парабелум Active Member

    Прогулюючись біля дому побачив як зрізають цілком здорове дерево . Підійшов спитатись в робітників що вони роблять у відповідь вони мене культурно послали. Така реакція мене розізлила тому я почав вимагати пояснень в підсумку цього мікро конфлікту вияснилось що зрізають це дерево тому що воно загрожує лініям електромереж.
    З одного боку вони праві але поряд стоїть таке ж по висоті дерево і вони його не чіпали більш того на всій вуличці ростуть дерева гілки яких торкаються проводів електро мережі то що по цій же логіці треба зпиляти всі дерева.
    Друге що мені не сподобалось це варварська обрубка. Вони просто зпиляли половину стовбуру. Я не експерт в ботаніці но здається вони просто вбили дерево. Знаю що осінню і весною проводять кронування коли з дерева опали всі листочки . В червні місяці таке робити не можна.
    Вийдіть з дому подивіться на дерева можливо це наступні *жертви* чужої наживи.З кожним роком у львові більшає пеньків . Часто їх можна побачити в спальних районах , в провулках,дворах,вуличках . Таке враження що проводится незаконна *точкова* вирубка під юридичним прикриттям .
    Як боротись із цим лихом я незнаю можливо ви маєте якісь ідеї.
     

    Вкладення:

  2. парабелум

    парабелум Active Member

    Писав цю тему на свіжих емоціях незнаючи своїх прав . Тепер погугливши в інтернеті найшов цінну інформацію з якою хочу з вами поділитись.Ось фрагменти із інтервю львівських чиновників інтернет виданням на цю тему:

    Керівник ЛКП «Зелений Львів» Богдан Москвяк
    "Проводити обрізку , кронування та видалення дерев мають право дочірні підприємства ЛКП «Зелений Львів» та приватні служби, які отримали дозвіл від районної адміністрації чи управління екології. Щоб з’ясувати, чи законно ріжуть дерева, слід телефонувати в управління за номером 032 2975755.
    із інтервю сайту tvoemisto.tv \ березень 2017 року

    Якщо незаконно проводиться вирубка то що робити ?

    Богдан Москвяк відповідає "
    Викликати поліцію. «Зелений Львів» не має повноваження штрафувати порушників, тому поліція залучає екологічну інспекцію та КП «Адміністративно-технічне управління», щоб оцінити завдані місту збитки. Якщо зловмисника піймали на гарячому, то на місці складають протокол про адміністративне правопорушення на підставі ст. 152, 153 Кодексу України про адміністративне правопорушення і передають до Державної екологічної інспекції у Львівській області або прокуратури міста (із інтервю сайту tvoemisto.tv \ березень 2017 року)

    начальник державної екологічної інспекції у Львівській області Микола Маланич
    "За останні декілька тижнів у Львові самовільно зрубали близько 300 дерев. Як повідомив у коментарі Львівському порталу начальник Державної екологічної інспекції у Львівській області Микола Маланич, несанкціоновані рубки відбуваються на території усіх районів міста.Він також зазначив, що рубками займаються особи, які не мають жодних дозвільних документів на свої дії."
    із інтервю сайту Львівський портал | Новини, події, аналітика. Весь Львів в одному порталі \ лютий 2018 року

    із звітів управління екології Львівської міської ради.
    "
    У Шевченківському районі Львова невідомі зрізали 100 дерев.
    Ще 13 листопада працівники управління екології міськради виявили незаконно зрізку 100 дерев, розташованих в районі вулиць Абхазька – Леннона – Студинського, що поряд з будівлями №1 та №3 на вул. Леннона у Шевченківському районі Львова.
    Вартість збитків, заданих навколишньому середовищу, становить 52 589,5 грн.
    Наразі Держекоінспекція у Львівській області направила інформацію до правоохоронців для встановлення осіб, винних у вирубці дерев, та притягнення їх до відповідальності.
    Як додали в управлінні екології, станом на сьогодні правоохоронці розслідують ще три кримінальних провадження щодо знищення дерев на вул. Липинського, вул. Угорській та вул. Лазаренка."
    із новин на сайті Новини Львова і Львівщини - Варіанти \ листопад 2017 року
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Тепер ви знаєте що проблема є вона не видумана а цілком реальна. Серед нас живуть люди яким наплювати на екологію для них головне швидка нажива .
    Нормальним людям треба чинити опір в іншому випадку наше місто закатають в асфальт і зальють бетоном і Львів стане сірим некрасивим памятником архітектури (в центральній частині) і депресивним своїм виглядом в житлових/ промислових районах.
     
  3. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Бувають випадки, якась "шишка" будує собі дім десь у парковій зоні - спокійно вирубують навіть якісь рідкісні дерева, хто хоче перед балконом хоч пару гілок вишні підрізати - мусять бути хто-зна які додзволи.
     
а де твій аватар? :)