Випічка (торти, пляцки, печивка і т.д.)

Тема у розділі 'Форумна кухня', створена користувачем poetka, 17 чер 2010.

  1. Bambook

    Bambook Persona non grata

    ТАКИХ, думаю, небагато!
     
  2. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Ключове слово "віра"
    Ти не гірша них! не рівняй себе з іншими, ти одна така і найкраща.
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Торт "Дух старовиини"
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 7
  4. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Шоколадні тріщинки
    Надзвичайно смачні печенька, гарно запаковані можна використовувати як солодкий презент.
    Готуються швидко і просто

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 6
  5. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Для Alias мої цукрові тюльпани:
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  6. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Шоколадні млинці з апельсиновим соусом

    [​IMG]

     
    • Подобається Подобається x 4
  7. JuliaD

    JuliaD New Member

    мій улюблений рецепт-це бісквіт або шарлотка.Дуже простий у приготуванні,не потребує великої кількості продуктів,та має мисце для фантазиї!!інгридієнти 4-5 яєць,2/3 ст. муки,2-3 великих яблука,2/3 ст. сахара,олія,сіль.Полюбляю пофантазувати,додавати замість яблук-клюкву,банани,що є під рукою.Або ще дуже подобається випікать без нічого,розрізати навпіл,а середину робити з яєць та заварного крема(міксером з 10 яєць роблю густу піну,додаю пів чашки сахару,поруч варю заварний крем та змішую з яйцями.Потім пачку розтопленого желе и до холодильника)
    Власне ось мій улюблений рецепт шарлотки,з якої и починаються усі витвори мистецтва на моїй кухні http://nashrecept.com/recept-sharlotka-s-yablokami/
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Маю настрій спекти печиво, приглянувся цей рецептик - виглядає, як печиво з дитинства :)
    Питаннячко: Поетко, а для чого додаєм крохмаль у печиво?
     
  9. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Думаюдля того, щоб було більш крихким.
    Поеточко, поправ якщо я помиляюсь:)
     
  10. А, знайшла в неті. Пише, що також можна заміняти рисовим борошном - додає печиву м'якості і відчуття, що печиво "тане в роті". Спробуєм.
     
  11. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    У нас сьогодні був смачнющий шоколадно-горіховий тортик з карамельним кремом.

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 5
  12. Полковник

    Полковник миється в бані

    Не думаю, что ТАКИЕ там вообще имеются.
     
  13. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Рисове борошно, так само як і крохмаль не в’яжуть тісто так як це робить пшенична мука. Пшеничне борошно має в собі дуже багато глютину, тому якщо хочете досягти крихкості тіста, тісто з пшеничного борошна не можна довго вимішувати, на відміну від тіста приготованого з рисового. Тому крохмаль додають при приготуванні бісквітів, і називають спеціально муку - тортовою.

    Я вже рік часу не вживаю в свому раціоні нічого приготованого з пшеничної муки, проте випічка виходить дуже смачна. Більше не розумію зациклення на пшеничному борошні, бо тепер у мене в шафі стоїть принаймі 5-6 видів різного борошна, і готувати з ним одне задоволення.

    Щоб не дуже офтопити, то покажу свої вчорашні кексики з гарбуза (використано картопляний крохмаль, кукурудзяна мука і мука сорго)

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Напишіть будь-ласка повністю рецепт,і як саме додаєте гарбуз,в якому вигляді?Бо маю вдома гарбуз і не знаю,що з ним зробити смачненьке.Бо також стараюся не вживати випічки з пшеничною мукою.Якщо роблю млинці,то замість пшеничної додаю вівсяну муку і кукурудзяний крохмал.Дуже смачно і дієтично получається.
     
  15. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Його можна додавати сирим, потертим на терці, але я завжди додаю варений або печений.
     
  16. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    А у вас вони виходять в середині сухі чи трошки ніби вологі.Бо я робила і до гарбуза додала ще одне яблуко,то вони вийшли як ніби то каша в середині такі вологі.:dntknw:
     
  17. Orkokot

    Orkokot Well-Known Member

    А я люблю різні тортики, а сьогодні дружина зробила таку шарлотку що полюбив її ще більше, думаю цією шарлоткою вона зможе в мене випросити все що завгодно
     
  18. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    [​IMG]
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  19. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    А пояснення? Пампушки, пиріжки, пироги?:)
     
  20. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Здобні булочки з маково-вишневою начинкою. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)