вино

Тема у розділі 'Форумна кухня', створена користувачем kyky, 30 жов 2011.

  1. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    Вообще глинтвейн лучше делать из сухого вина, в прошлые времена мы использовали алжирское красное, 90 коп 1/2 литра. А дочь, которая живет в Испании, научила Сангрию делать, так я теперь летом частенько изготавляю.
    Из наших вин полюбляю Инкераман (сухие) и Массандра (десертные), особенно Мускат бкк и портвейн Ливадия. Закарпатские вина до 90-х были вполне приличные, сейчас только у Леанки вина неплохие, особенно Середнянское и Троянда Закарпаття, остальное бурда
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. sandrastoun

    sandrastoun Well-Known Member

    А у мене 45 кущiв винограда в городi, щороку роблю пару бочок домашнього вина.
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Мої улюблені вина- це сухі червоні з чилійської долини Maipo. Непогані каліфорнійські вина з Напи і Сономи. А ще раніше постійно купували масандрівське Каберне. Ціна якість - супер! Серед солодких вин - Мускат червого каменю. Улюблені сухі білі вина з сорту Soave, а також іноді полюбляю рислінг.
    Взагалі в нас в сім"ї вино дуже поважають і завдяки чоловіку, він в мене гурман, вже трохи розуміюсь на тій справі.
     
  4. JaguaR

    JaguaR щасливий

    Червоні - у любому вигляді (сухі напівсолодкі чи десертні - але червоні). Правда - сухі - тільки з сиром смакують :)
    Ще дуже люблю ожинове вино.
    (До речі, переважно вживаю домашні вина, бо.. )
    Одне єдине біле подобається, но не скажу яке.)
     
  5. Из белого полусладкого - рислинги хороши. Они с характером, на компот не похожи :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. RHom

    RHom Well-Known Member

    Хоча з алкоголю вживаю в основному лише вино, але важко щось казати яке добре чи погане. Тим більше, що смак у мене постійно змінюється: якщо один день подобається якесь вино, то вже наступного ну якесь воно не таке, не смакує. Незалежно від того чи з одної партії то вино, а чи навіть з одної пляшки. :sad:
    Тому казатиму лише про ті вина, що найменше раз "підводили" мене:Алазанська долина, біле, і сливове біле Мікадо - останнє як спробував з дружиною у суші-барі, так і підсіли - дуже приємний смак навіть на таку привереду як я. :)
     
  7. morze

    morze Well-Known Member

    Хто непив 777, -той життя небачив! Вино -це предтеча!!!
     
  8. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    червоне, напівсолодке.
    Люблю різні грузинські брати на пробу. З наших - Шабо, те, котре з дорожчих.
    А ще недавно засмакувала сливове, те, котре в суші-барах подають. Тепер шукаю, де б таке додому купити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  10. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  11. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Знайшов тему про вина. Багато хто попадає в іншу тему, де отримує гризню(
    Сьогодні відкрив вишняк... може бути.
    Цукру не шкодував, але вишня така солодка була, шо міг з'їсти з літрову банку і не скривитися. Добрий вітамін "Це" тепер маю. Домашнє є домашнє... для себе робив )

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)