Винники Новобудова ЖБК Злагода та інші

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Hmm, 14 січ 2017.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Hmm

    Hmm Member

    Хтось розглядає варіанти купівлі квартири у Винниках? Цікавить конкретно ЖБК Злагода на вул.Сахарова, 16б (та інші). Хтось щось чув, дізнавався?
     
  2. ZoryanaS

    ZoryanaS Member

    Вже купили там квартиру,але ще по 8500грн.Зараз вже 9650грн
     
  3. ZoryanaS

    ZoryanaS Member

    Так,купили там квартиру,ризикнули
     
  4. Hmm

    Hmm Member

    На якому поверсі? Яка черга? Були там недавно? Що робиться зараз на будівництві, на якій стадії? Ми в 3-ій черзі
     
  5. ZoryanaS

    ZoryanaS Member

    Ми в другій секції на 4 поверсі.Була вчора,роблять фундамент під першу секцію.Сумніваюсь,що за рік збудують.Вони мають сторінку на фб,долучайтесь
     
  6. Immigration Max

    Immigration Max New Member

    В мене друг купив на сухомлинського біля 29 школи в Новобудові в клубному будинку, в принципі задоволений, перед тим оглядав безліч варіантів, в основному хотів придмати в рубіконі, але щось йому там не сподобалося.

    А чи дешевше буде, якщо купити свою ділянку і побудувати, яка ціна на ділянки в Винниках десь біля лісу, хто що скаже?
     
  7. ZoryanaS

    ZoryanaS Member

    Ціни від 1500$ за сотку.Я зараз розглядаю варіант в будинку на Сухомлинського.Не скажете скільки ваш друг платив за квартиру,бо мені видалось,що ціни там досить завищені за таку площу.
     
  8. PetroDub

    PetroDub New Member

    Народ, хто купив квартиру в ЖБК Злагода на вул.Сахарова, 16б. як там успіхи? коли вже здається в експлуатацію?
     
  9. PetroDub

    PetroDub New Member

    теж купив квартиру в ЖБК Злагода в 1 секції, коли там обіцяють здати в експлуатацію?
     
  10. ZoryanaS

    ZoryanaS Member

    Шо там робиться в тій Злагоді? Хто був недавно?
     
а де твій аватар? :)