ВІЛ/СНІД, вони і ти...

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Leri, 16 жов 2009.

?

Чи ви потисните руку хворому на ВІЛ/СНІД?

  1. ні, вітатися за руку не гігієнічно

    2 голосів
    8,0%
  2. так, ця людина і так достатньо покарана, а СНІД через потиск руки не передається!

    19 голосів
    76,0%
  3. ні... я просто боюсь, береженого Бог береже

    4 голосів
    16,0%
  1. Leri

    Leri Well-Known Member

    Дівчинка 8 років - діагноз вроджений ВІЛ (Вірус Імунодефіциту Людини)
    Хлопець 25 років - колишній наркоман - діагноз ВІЛ позитивний
    Дівчина 18 років - вагітність 8 місяців - діагноз ВІЛ позитивна...

    ці люди не пов'язані один з одним яких я знаю особисто або це знайомі моїх знайомих...

    вони живуть поруч з нами тут у Львові, ходять у тіж магазини, їздять тими ж маршрутками...

    хтось із них абсолютно не винен у своєму ВІЛ/СНІД статусі... хтось докотився а тепер кається...

    скажіть - ви б подали руку ВІЛ - позитивному колезі по роботі?
    Ви б вступили місце ВІЛ-позитивній вагітній жінці у переповненому транспорті?
    Ви б дозволили своїй дитині бавитися разом у пісочку з ВІЛ-позитивним однокласником/цею?
     
  2. night

    night Well-Known Member

    На перше і третє питання відповідь НІ. Особливо третій варіант. А друге питання я б уступила місце любій вагітній жінці чи людині яка б в цьому нуждалась. Якщо ВІЛ-позитивна жінка збирається народжувати то це лише її відповідальність і її рішення.
     
  3. Mokka

    Mokka Member

    На перше питання - так, якщо в мене немає якихось відкртих ран на руках, заусениць там і т.п.
    На друге - я просто вступлюсь місцем вагітній, яка різниця ВІЛ-позитивна вона, чи ні?
    На третє - ні, не дозволила б.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. ВІЛ передасться лише тоді, коли і у вас, і у колеги є відкриті рани, які ще кровоточать. Коли кров згортається, вірус помирає.

    Небезпека може бути лише тоді, коли хвора дитина до крові подряпає вашу, а у неї самої теж буде відкрита ранка. (Знаю від обізнаної в цьому питанні людини).
     
    • Подобається Подобається x 5
  5. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    1.Подав би
    2. Безумовно
    3. Дозволив би
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Leri

    Leri Well-Known Member

    не збираюся вас осуджувати чи обсуджувати - це ваша думка...

    але мабуть багато людей які боялись би подати руку хворому, боялись би навіть торкнутися плеча, щоб просто запропонувати "сідайте будь-ласка"...

    я знаю людину яка настільки боялася СНІДу, що віталася з іншими тільки у рукавичках (і боялася ця людина саме того, що СНІД передається через потиск руки) ... :sad:

    особисто я реально віталася з ВІЛ-позитивним, а більш гарної дитини ніж ВІЛ-позитивна дівчинка - я мабуть і не бачила...
    гарної і ззовні і в душі.
     
    • Подобається Подобається x 7
  7. Rebbit

    Rebbit Well-Known Member

    Так само як Mokka.

    2 Рибка. Ви правильно* кажете, але то діти і вони постійно дряпаються, калічаться і т.п. тому, як то не прискорбно для хворої дитини, але не позволив би.

    * Наскільки мені відомо ВІЛ досі не виділений як вірус. То шо це вірус - тільки припущення, а насправді природа хвороби досі не понятна. Зокрема тести можуть дати позитивний результат якщо у вас просто ослаблений імунітет. отже тести не аналізують присутність вірусу, а відсутність антитіл. Я не медик і може то все дурня.

    Стосовно хвороби. особливо шкода дітей з вродженою хворобою і тих хто заразився випадково (через той же потиск руки з раною чи шось подібне).
    Про наркоманів - а хто їм лікар. В більшості випадків то і так не жильці.
    Ті шо завязали - тоже жалко бо то люди з силою волі, а час назад не вернеш.
    Про випадкові статеві стосунки - я не релігійний, але спати з всіма підряд то зле.
    Про зараження від постійного партнера - перед весіллям треба провіритися. Партнер мав би бути надійний (тільки твій). До весілля треба користуватися якісними презервативами. Хоча б для того шоб потім діти не страждали через відсутність батька чи через батьків, які один одного не люблять.

    А загалом статися може зі всіма. Все рветься, всі інколи не стримуємося, ніхто не святий. Але бережіться.

    Таке теж не можна осуджувати. Смерті всі бояться. Кожен по своєму.
     
    Останнє редагування модератором: 16 жов 2009
    • Подобається Подобається x 1
  8. Вже доведено, що вірус може проходити через пори латексу, особливо це стосується неякісних презервативів або якщо їх зберігали в дуже теплому чи дуже холодному місці.
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Leri

    Leri Well-Known Member

    тоді, якщо дозволите, ще одне питання -
    якщо ви дізнаєтеся що у вашої дитини дійсно є заражений ВІЛ однокласник що ви зробите?

    1. Заберу дитину в іншу школу.
    2. Примушу директора виключити хвору дитину із школи.
    3. Свій варіант.

    один з варіантів - це утримання до весілля...
     
    Останнє редагування модератором: 17 жов 2009
    • Подобається Подобається x 1
  10. Rebbit

    Rebbit Well-Known Member

    ото загрузили.
    Певно нічого не зроблю. Зі школи забирати то не вихід, бо того тепер певно всюди багато. Виключити іншу дитину зі школи то теж не припустимо. Пояснювати свому ситуацію недобре, бо то розійдеться і тамту дитину будуть всі діти тюкати (вони часто дуже жорстокі). Я не знаю. Певно просто буду слідкувати за своїм. Питати з ким дружить, гуляє і т.п. Якшо стануть друзями то тоді вже і буду свому ситуацію пояснювати.

    Хм... Треба тим поцікавитися краще. То мене шось зовсім не тішить. А взагалі, тре спати з тим кого любиш, а не з тим з ким познайомився. Тоді і шанс менший.
    Бо шось тягнути дівчину на аналізи до першого статевого контакту мені не видається нормальним. Тяжко одним словом.
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Гелена

    Гелена Дуже важлива персона

    відповідь "так" на всі питання
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. victorys

    victorys позитивчик :)

    цього варіанту притримуються одиниці...часи такі :pardon:
    _____________________________________________________________
    Пам'ятаю, пару років назад були ми на такому семінарі, де такий хлопчина років 25-30 розповідав все про ВІЛ та СНІД, потім власне задавав питання такого типу як зараз задає автор цієї теми. Ну звичайно кілька відповідей було, що "не подам руку", "буду розмовляти на відстані" ітд. ітп. А під кінець семінару хлопець сказав, що сам є ВІЛ інфікований (через пригодний секс)...всі були трішки шоковані.. Тим, хто казав, що не буде розмовляти з такою людиною стало трохи ніяково... А хлопець сказав, що не гнівається на них і ще раз пояснив як мало МИ СВІ знаєм по цю хворобу і що насправді ймовірність заразитись через дотик є надзвичайно малою і ми навіть можем не усвідомлювати собі скільки сотень людей з ВІЛ ми торкаємось щодня у громадському транспорті, в магазині, на дискотеці чи просто на вулиці...
     
    • Подобається Подобається x 7
  13. Гелена

    Гелена Дуже важлива персона

    нічого, в школу мають право всі ходити
    хіба спитаю хто розголосив дані про стан здоров*я

    притча в тему:

    "- Куда ты идешь? - спросил странник, повстречавшись с Чумой.
    - Иду в Багдад. Мне нужно уморить там пять тысяч человек.
    Через несколько дней тот же странник вновь встретил Чуму.
    - Ты сказала, что уморишь пять тысяч, а погубила пятьдесят! -упрекнул он ее.
    - Нет, - возразила Чума. - Я уморила только пять тысяч, а остальные умерли от страха.


    Это древняя притча. Но если вы поинтересуетесь данными Всемир¬ной организации здравоохранения, то узнаете, что во время стихийных бедствий, катастроф, природных катаклизмов от полученных травм гибнут
    всего лишь 30 процентов людей. Остальные умирают… от страха! "

    з книги І. Вагіна
     
    Останнє редагування модератором: 16 жов 2009
    • Подобається Подобається x 3
  14. Leri

    Leri Well-Known Member

    мені просто ще із шкільних уроків валеології запам'яталося, що ідеальним (з точки зору венерології) вважається моногамний шлюб двох незайманців.
    і знаю таких людей, що по різним причинам таки цього дотримуються (та і сама до них належу).

    а таки так.
    хоча коли реально дивишся у вічі цій людині - це не те ж саме що пофілософствувати на тему "подам руку чи ні"


    інстинкт самозбереження - це дуже класна штука допомагає нам на вулиці вижити (зайвий раз під машину, на червоне, не кидатися)
    а ось фобія - це перегин у іншу сторону... тоді людина може інфаркт заробити коли хтось поруч чхне в її сторону
    тут швидше в дурку потрапиш ніж здоровим лишишся ІМХО.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. nastinka

    nastinka відсутня

    Взагалі не розумію чому люди стають наркоманами..яка психологія і логіка? Чесно, я тут її взагалі не вбачаю.
    Жінка інфікована. звичайно можна по злому сказати, "а нема чо було зі всякими по під'їздах кгм займатись"
    люди вибирають свій шлях. і перш ніж його вибрати потрібно думати ще й про майбутнє...
    ми в реальному світі ми не попелюшки і не бетмени.
    ми живемо і воюємо за місце під сонцем.
    вони того місця не схотіли, вони здались, бо їм було мало підтримки яку їм давали, вони думали, що якшо "не буду з ним спати, то він кине...."
    це все просто маразм.
    треба мати свою думку, треба відрізнятись мозгами, а не тим шо вагітна ще й хора, ще й ні роботи ні освіти(шивдше всього) ні нема якої науки тій дитині дати і не факт, що вона буде здоровою..
    Вибачте...я не засуджую. я говорю своє ІМХО.
    Я б хотіла поспілкуватись з наркоманом...і людиною яка хвора на снід..і саме б тоді я зробила вже реальні висновки після цього..
     
  16. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    не все описується бінарною логікою. Чому стають якраз ясно. Питання швидше нафіг то їм було

    о, напевно марс тінь на землю якраз зараз кидає :)) Взагалі то не лише від сексу інфікуються, а є ой-йой-йо які випадки.
    Я саме так і дізнався щось більше ніж з підручників і новин про наркоманів. І досить сильно поміняв думку на то все. З інфікованою не буде проблем, правда не знаю де шукати. А от з наркоманом краще починаючим, або тим що свідомо кинув а не притворяється щоб збити дозу. Аутнутим взагалі мізки випалює, і навряд чи щось мудре від них почуєте
     
  17. nastinka

    nastinka відсутня

    я тіко до прикладу сказала...
    різне буває...
     
  18. Як би там не було, не думаю, що слід їх засуджувати. Ніхто від цього не застрахований. У мене родичка захворіла на СНІД, померла від пневмонії. Маленький син залишився на руках у бабусі.
     
  19. nastinka

    nastinka відсутня

    прошу вибачення за нескромне питання...але як вона захворіла??
     
  20. Цього не знаю, чесно. Але це не має значення. Особисто мені не шкода наркоманів, які заразилися СНІДом - вони самі винні. Але ті, яким перелили кров, не винні. Щодо зараження статевим шляхом, то тут не знаю. Можна мати сто партнерів і не заразитися, а можна заразитися від першого і єдиного, навіть уже в шлюбі. Так що судити не слід, СНІД - не показник розпущеності чи вини.
     
    • Подобається Подобається x 8
а де твій аватар? :)