Вікна.Металопластикові чи дерев"яні?

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем tato, 29 січ 2011.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
?

які вікна ви обрали?

  1. дерев"яні

    29,7%
  2. металопластик

    70,3%
  1. tato

    tato тато завжди правий!

    Здавалось,що найголовніше,коли потрібно вставити вікно?А,ще гірше-кілька)
    Бюджет,розміри,дизайн,кількість пакетів,тип скла....?

    Найголовніше -це те з чого вони зроблені.Саме це питання стало моїм каменем спотикання.

    Тому звертаюсь до форумчан з проханням поділитись своїми думками і досвідом у цій сфері.
     
  2. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Перша і основна негативна річ - це відсутність шпар. Так, так... Встановлюючи МП вікно, не забудьте про додаткову вентеляцію. Друге - вікно з пластмаси. А пластмаса - хімічна сполука, яка Бог знає як поведе себе при тих чи інших умовах...
    Далі йдуть самі плюси.

    Еуропа переходить на вікна з пресованого дерева. Але коштують вони ого-го... На порядок мінімум...
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. tato

    tato тато завжди правий!

    "шпари" є-втановлюється так звана "вентиляція" в металопластик


    при "тих усіх інших умовах",що нас оточують кожного дня-цей аргумент чую не вперше,але якось спийняти не можу.


    ціни порівнював,якщо відома фірма мп то майже ніякої різниці.євробрус кажуть,якщо заказувати,то тільки не у нас-наш крутиться...
     
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    пластикові, але з пуредного пластика, щоб не вів себе як попало.

    чому не деревяні.

    у мене колега поставив з дерева... склопакет, вся, як книжка пише...

    і почали ті вікна облазити... ті що з півночі найбільше... фарбує він їх... шось там підмазує... дурдом. А дерево почорніло чогось.

    тому пластиу і тільки пластик.

    ходять байки про те, що пластик виділяє всяку фігню... ну може, а дерево? пропитане всякими клеями, смолами, антисептиками не виділяє? ше й як!
     
    • Подобається Подобається x 9
  5. Summer

    Summer Well-Known Member

    металопластикові - не має протягу, зручно відкривати але... але в мене ті вікна сильно "плачуть", то було страшне коли опалення не було...сирість в хаті, раніше хоч через дерев'яні дірки хоч вентиляція була, а тепер як в акваріумі ...і тепер постійно вікна відкриті...
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Nevermind

    Nevermind Просто персона

    Пластик, тому що дерев'яні треба раз на два-три роки фарбувати або лаком покривати. І дерев'яні дорожче. :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    То колись виділяв... Пласмас робилася на основі солей, що містили свинець. Він і виділявся. (Така технологія заборонена в Німеччині офіційно.) В нас можуть такий профіль гнати - (в нас все дозволено) Тому краще справді взяти нормальний європейський профіль із штрих-кодами а не скотчем - Хєфєлє.
    (чув рівенський профіль жовтіє і тріскається... певно забагато свинцю сиплять :))) )

    ---------- Додано в 03:13 ---------- Попередній допис був написаний в 03:11 ----------

    На зиму заборонено інструкцією щільно зачиняти створки.
    В інструкції прямо написано - мікровентиляція...
    Не забувайте про обігрів підвіконника...

    ---------- Додано в 03:16 ---------- Попередній допис був написаний в 03:13 ----------

    До речі - основна проблема дерев'яних вікон (у нас) - відсутність технології захисту деревини... Тому вже краще брати дерев'яні вікна - з дуба, або пофарбовані фарбою (в два шари) а не лаком... (бо на "їхні" лаки "нашим" чомусь завжди бракує :))) )
     
    • Подобається Подобається x 5
  8. coolzak

    coolzak Well-Known Member

    додам 2 копійки з за океану-всі сучасні технології направлені на зменшення протягу тому сучасна хата вимагає примусової вентиляції і пвх вікнна тільки один з елементів модерного будівництва.як ставиш пвх вікна (фібергласові краще і дорожче) то треба зразу додати примусову вентиляцію з рекуператором і зволоженням осушенням.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Summer

    Summer Well-Known Member

    (( так шо мені мерзнути... та я й так мерзну, постійно відкрите...
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Та не відкрите, а привідкрите. :) (ручка повинна бути або на пів одинадцяту, або на пів другу, залежно ліва створка, чи права...)

    П.С. Корисно ще утеплити відкоси, щоб не було конденсату на них. (якщо погано прогрівається вікно)
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. gvorn

    gvorn Well-Known Member

    Колись вже задавав на форумі питання, але відповіді не одержав.
    Майстри, що реставрували мені двері, казали, що існує якась реставрація вікон, при якій у вікна вшивається ізоляція і щось там ще. Це дуже покращує теплоізоляцію і шумонепроникність і не має недоліків пластикових вікон. Може хтось чув про таке?

    Сам я живу у старому австрійському будинку. Коли робив ремонт, думав про металопластик, але не поставив. Поставив сусід і дуже незадоволений. По перше, оскільки кімнати не дуже великі, дуже погана вентиляція, виставляти на мікровентиляцію не помагає, у хаті цвітуть кути, накопичується вологість. Мусить тримати їх завжди відчиненими. Крім того, вони добре шумоізолють, але холодні. Тобто, коли стоїш неподалік, то від вікон холод все одно йде, тому що теплоізоляція у них не дуже. Таку проблему я спостерігав у багатьох місцях, де є пластикові вікна.

    Я перед тим, як вселявся, робив на своїх вікнах реставрацію, але просту, тільки підчухрав, де можна було, пофарбував і наклеїв гумові ізоляційні паски. На жаль, ті паски досить поганенькі, ізоляція від холоду недобра, тому і шукаю інші варіанти. Але на рахунок того що пишуть - фарба облазить, так у мене вже 5 років стоять, більше жодного разу не малював і нічого не облізло. Може справа в тому, яку фарбу брати. А ще дуже залежить від того, де вікна стоять. Якщо на незахищеній стороні, куди більше дуже вітер і б"є дощ, то ясно, що вони будуть зношуватися швидше
     
  12. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Просто ставлять склопакети... (Можна тонкі - 12 мм)

    Вже писав:
    (Проблема просто у глибоких підвіконниках, товстих стінах і точці роси!!!)
     
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Думаєте поможе?
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Svjato

    Svjato Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 2
  15. gvorn

    gvorn Well-Known Member

    Відкоси я зашив гіпсокартоном, звідтам не дує. Але тепер не можу вікна поміняти, інаше все доведеться розвалювати, тому і шукаю ту реставрацію
     
  16. NorthWind

    NorthWind Дуже важлива персона

    Мне нравятся металлопластиковые. После замены дома стало теплее и тише. Дом с окнами на шумный проспект, а шума теперь вообще не слышно.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    То зверніться у ЖЕК. У Львові прийняте рішення про пільгове фінансування заміни дерев"яних вікон в будівлях минулого століття. Схема 25% мешканець, 75% місцева влада. Будуть і нові, і дерев"яні.
     
    • Подобається Подобається x 4
  18. tato

    tato тато завжди правий!

    коректив "не враховуєм ціну"

    Вношу невеличкий коректив на користь "дерева"

    Було тут декілька думок,наскільки я зрозумів,приблизно такого змісту:

    "Взагалі то деревяні-це добре,але якісні деревяні вікна коштують дуже дорого.... "

    Так ось,коректив полягає у наступному- давайте припустимо,що ціна на вікна з метелопластику і деревяні вікна абсолютно є одинаковою і не впливає на вибір.
     
  19. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Беру фарбований дуб :) І двері . Від сходів теж не відмовлюся, як і від паркету. Дерев'яний будиночок теж прихоплю.

    Але в місті, де всюди бетон і пластик - PVC однозначно...

    Візьміть до уваги ще пилюку, пісок, короткі карнизи в будинків. Це широка тема ;)
     
  20. syavych

    syavych копач

    Навіть при такій умові беззаперечна "кращість" дерева під сумнівом. Їх же не вирізають прямо з породи, а роблять шляхом склеювання дерев'яних пластин, причому клей не надто екологічний. Плюс до того добавте речовини, якими обробляють кінцевий продукт (для зносостійкості, вологостійкості і т.д.), які також не натуральні. Так шо не всьо так просто...
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
а де твій аватар? :)