Війна-4

Тема у розділі 'Війна', створена користувачем Ворон, 15 лют 2017.

  1. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Вже стільки років пройшло, а при кожній зустрічі з мамою Боді душа не на місці...(
     
  2. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Ви знаєте його маму?
     
  3. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Вони наші сусіди. Бодя і наш молодший син дружили, у них один рік різниці.
     
  4. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

  5. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Можливо, посилання на цей дуже цікавий ролик уже виклили десь інде. Але навіть якщо це так, я даю посилання. Тут показується, що уже стовідсотково підтверджено, що літак МН-17 збили ракетою, запущено із Сніжного. Тобто, літак збили російські ракетчики.
    Товариш розповідає навіть більш детально (я б сказав, занудно), ніж потрібно для розуміння. Але ролик варто подивитися, не пропускаючи нічого. І хотілося б знати думку нашого @Good man - а з даного приводу. (Хотелось бы услышать мнение, не переходя на тему кулинарии, беспробудных пьянств или старческих слабоумий. Поскольку я дал ник, он должен появиться у Гудмана, как только он зайдет на форум).

    View: https://www.youtube.com/watch?v=O3qXVu2YPwk
     
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Зеленський і надалі заробляє на війні. Перед виборами казав, що війну закінчити просто - перестати стріляти. А вже два роки тягне війну. Напевно, не зле заробляє.
     
  7. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Якщо точніше, ключі від миру знаходяться не у нього. Не все так просто, популістичні передвиборчі обіцянки, вже було перед "вадінтур", що війна завершиться за години, виборцям говорять те, що вони хочуть почути.
     
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    але говорити треба!
     
  9. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Треба готуватися, а не говорити.
     
  10. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    В нидерландском суде подтвердили многочисленные факты нанесения артударов по позициям ВСУ с территории РФ. Такая "гражданская война".
     
  11. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Правда, эти факты не относятся к делу об уничтожении кацапами МН-17.
     
  12. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Так это про артудары с позиций в РФ, если до вас не дошло.
    А дело о МН-17 подошло к завершению, там все ясно - все росийские версии развенчаны. Свидетели дали показания в суде.
     
  13. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Получается бубочка зря старался?
     
  14. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Когда можно будет прочитать хоть одну вашу мысль, достойную озвучивания?
    Вот и сейчас..Читаешь и видно, что вас еще сегодня не посылали, так вы сюда пришли выпрашивать. Тьфу, гадость.
     
  15. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Что, правда не нравится?
     
  16. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Мадам, не нужно стараться выглядеть тупее, чем вы есть на самом деле. В суде не рассматривают не относящиеся к делу факты.А факт трансграничного обстрела со стороны кацапов не относится к делу об уничтожении кацапами МН-17.И факт отравления Навального не относится.И факт взрывов домов в макшкве.И еще миллионы других фактов.Теперь касаемо "подошло к завершению, там все ясно".Все ясно будет, когда судья огласит вердикт.Запомните это на будущее.
     
  17. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Подивитися на порохоботів, дійсно "Нагадай козі смерть", про діяльність Зеленського мова не йшла, але як не вліпити "Получается бубочка зря старался?"
     
  18. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    СБУ нейтралізувала мережу інтернет-агентів

    Стаття про звичайні будні СБУ, але мене зацікавив один абзац, -
    А тепер пригадайте, хто тут розказував, що Донбас нам не потрібен, що це тільки гемор для України...
    Хто за війну до останнього українця...
    Отож...
     
  19. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Я тут розказував, що ОРДЛО хай йде собі нахер. ІМХО.
    Треба провести всеукраїнський референдум по цьому питанні і зробити так, як вирішить народ, а не політична верхівка.

    За війну до останнього українця я не виступав ніколи. І не буду виступати.
     
    Останнє редагування: 12 лип 2021
  20. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Отож...
     
а де твій аватар? :)