Війна-4

Тема у розділі 'Війна', створена користувачем Ворон, 15 лют 2017.

  1. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Кацапи можуть. М’ясом закидають та й усе. Там м’яса вистачить на всіх (і на Хабаровськ, і на Сирію, і на Білорусь, і на Лугандон з Кримом) - баби єсчьо нарожают.
     
  2. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    @Lanktocha, а Ви, виявляєтеся, військовий стратег! Війська он перекидаєте з місця на місце на раз-два!
    А самі берете і скромно кажете, що на ПВП Ви вчили будову циркулярки )))
     
  3. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    В нашому випадку за допомогою генераторів радіоперешкод створили умови, за якими приймач дистаційного керування БПЛА був заблокований, а сам дрон, втративши керування, впав і розбився.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  4. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Вот праклятиє біндєрафци... Толька то і умєют, что ламать. Нічіво самі ні умєют строіть і сазідать - толька фсьо крушат і ламают, что ім ат брацкава русскава народа дастаёцца....
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  5. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    А яке їхало, таке й здибало...
    Пройшла епоха БПЛА маде ін ЮеСеСА.
    Сучасні дрони виробництва Росії - літаючий мотлох.
     
  6. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    У нас в деяких моментах і такого мотлоху немає. Свого мотлоху немає, а без кацапського мотлоху не обійтися. А кацапи свого мотлоху не дають. І все закінчується тим, що останній )(ер без солі доїдаємо в деяких моментах. І зараз деякі цілі галузі стоять мертві через це (в т.ч. і військові)
     
  7. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Я не фахівець у цій справі, але в Україні щось таки в цьому плані виготовляють.
    Огляд агродронів українського виробництва. Частина 1

    А Вам раджу почитати дуже цікаву книжку про війну Дронів, щоправда, англійською. Можна почитати безкоштовно. Читать книгу Swarm, автор Evans Jon онлайн страница 1. Читать книгу без регистрации . А я років три чи більше тому навіть завантажив ту книгу на планшет і прочитав.
    Про те як кацапи (при президентові Путіну, звичайно) вирішили з Колумбії перемістити тисячі дронів, щоб потім по команді ті дрони за пару годин знищили синхронно всю енергетичну інфраструктуру США. Фантастика, звичайно. Росія, навіть якби могла, ніколи б не вчиняла таких агресивних дій. Оскільки завжди боролася за мир. В Сирії, на Донбасі, в Північній Осетії, зараз може до Білорусії добратися.

    Спочатку подумали, що то наркодилери потроху возять з Колумбії продукцію. Але потім помітили, що дрони назад в Колумбію не повертаються.
    [​IMG]
     
  8. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Не моя стратегія, а констатація факту, шановний.
     
  9. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Так я ж і кажу, що Ви в тому мілітарі шарите не по дєцкі. Он, навіть факти констатуєте :good:

    зі

    @Lanktocha, а з дерева Ви що вмієте робити?
    Бо я от обдумую такий прес, щоб тютюн пресувати в брикети.
    Ви часом би такого на заказ не зробили?
     
  10. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Не столяр. Що і вирізав з дерава, суто для себе як любитель.
     
  11. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Та й я не столяр, і в школі ходив на ПВП.
    А от дивіться, що я придумав і зробив;

    Тіпа прес
    [​IMG][​IMG]
     
  12. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    "Двадцяту добу поспіль, відколи проголошено режим припинення вогню, який вступив у силу з 27 липня, серед особового складу Об’єднаних сил бойових втрат та поранень немає. Наші захисники не втрачають пильності та готові миттєво реагувати на будь які зміни оперативної обстановки".
    Штаб ООС.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Порохоботи язик в дупу засунули, наче і нема того припинення огню..) Паря і блабларус зовсім зникли, майори дуже рідко заходять, пріуса не рахую за особистість, віддувається за всіх хомчин, служивий)
     
  14. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Хочеться вірити у мир, але, нажаль, ще не вечір.
     
  15. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    У безпековій групі були досягнуті домовленості щодо 20 ділянок розмінування в межах оновленого плану, передбаченого комюніке Паризького саміту "Нормандської четвірки" від 9 грудня 2019 року.

    Це дасть змогу просунутися у виконанні домовленостей лідерів Нормандського формату, досягнутих у Парижі, та наблизитися до проведення саміту "Нормандської четвірки" в Берліні.


    Також українська сторона підтримала необхідність розробки рамкового рішення ТКГ щодо протимінної діяльності, що допоможе оптимізувати подальшу роботу з цього питання.

    Українська делегація також підтримала пропозиції щодо чотирьох нових ділянок розведення сил і засобів
    ТКГ погодила 20 ділянок розмінування та чотири нові ділянки розведення
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Останнє редагування: 29 сер 2020
  17. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Черги, курва, нема... Жму руку, сцуко... Весело, мльять, йому...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Його тембр, його манера розмови, його сміх, його голос. Не можна це підробити.
     
  19. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Годовщина Иловайска. Сегодня Украина чтит погибших защитников
    По официальным данным, в Иловайской трагедии погибли 366 украинских воинов, 429 - получили ранения, 128 - попали в плен, 42 - пропали без вести

    Сегодня, 29 августа, в годовщину трагедии в Иловайске, пройдет День памяти погибших защитников Украины. Об этом сообщает пресс-центр Министерства по делам ветеранов.

    По всей территории страны будут приспущены фланги. К памятникам, памятным знакам и местам захоронений защитников Украины возложат цветы, на могилах защитников Украины установят уменьшенные копии госфлага.
    В память о погибших защитниках весь день будет проходить акция "Сонях пам`яті". Минветеранов призывает украинцев крепить на одежду фигурки подсолнухов.

    Правоохранители должны расследовать причины Иловайской трагедии, в которой, по официальным данным, погибли 366 украинских бойцов. Об этом сегодня заявил президент Владимир Зеленский на мероприятиях в честь памяти погибших защитников Украины.

    "Мы не должны забывать все тех, из-за кого погибли наши парни в Иловайском котле. Какой бы горькой не была правда, правоохранительные органы должны показать результат. Я знаю, что в Генеральной прокуратуре (Офисе генпрокурора, — ред.) создан департамент войны именно для того, чтобы расследовать такие громкие, к сожалению, кровавые дела", — сказал он.

    Не хочется сегодня ругать власть и прокуратуру. И я не желаю ничьей посадки по этому поводу.
    Но я хочу чтобы громко и убедительно на всю страну назвали наконец поименно главных виновников трагедии. Путина называть при этом не нужно - про него всем и всё и без того известно. Меня интересуют действия военного и политического руководства Украины и их правовая оценка.
     
  20. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Дякуємо за котел, гетмане.
     
а де твій аватар? :)