Війна-4

Тема у розділі 'Війна', створена користувачем Ворон, 15 лют 2017.

  1. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    правильно, а чого військових хочуть примусити знати англійську?
     
  2. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    На рахунок пенсіонерів не знаю, а от за дитсадок і за школу скажу, бо маю школярика першого класу і дошкільнятко середньої групи :yahoo:
    Так от, хоча там ще немає обов"язкової іноземної, але діти із задоволенням відвідують добровільні заняття з інглішу. І, як для 5 - 7 років, досить непогано розуміють цю мову
    Наведу Вам ще два приклади.

    1.
    Невістка працює у Львові в європейській корпорації. Спілкування там на англійській.
    Невістка "веде" східний сектор, зокрема і їхні зв"язки з РФ.
    Так от, її колега десь з Нижнього Новгорода ніяк не могла зрозуміти, чому "бандерівка" не хоче спілкуватися з нею на язикє. Їй ніяк не могло дійти, шо Оксані легше вести розмовою англійською, бо російську вона знає відносно слабенько.
    А росіянка впевнена, що весь світ повинен крутитися довкола рашки)))

    /Тре буде спитати, чим там закінчилося/

    2.
    Мій син також працює в якійсь імпортній фірмі.
    Він вчора полетів ще з одним хлопцем в США "по роботі", підготовляти якісь там договори з замовником. Це вже другий раз за півтора року.
    Не хочу сина нахвалювати, але вибір на нього впав і тому, що він, крім розуміння роботи, досить добре володіє англійською.

    А Ви берете і кажете.



    Треба українцям тільки самим захотіти, і все буде Україна!
    @mypucm, от Ви на якій мові спілкуєтеся в побуті, в магазинах?

    Треба пам"ятати і берегти те, що є. І самим примножувати і поширювати.
    А Ви он, навіть колядок не знаєте :tongue:
     
  3. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    1) діти будуть вчити що завгодно, аби їх похвалили і дали цукерку,
    2) ви навели приклади приватного бізнесу... хай хоч на китайській розмовляють...
    я проти того, щоб вводили обов'язкове знання (будь-якої) іноземної мови як вимогу для бюджетників - чиновників, військових і т.д.
    ЦЕ - ЗРАДА! :acute:

    я ненавиджу твердження, що без знання англійської (російської, польської, турецької) мови ви не знайдете хорошої роботи...

    3) у побуті я спілкуюся суржиком, в інтернеті українською, книжки читаю російською, бо українських таких нема
     
  4. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Не зразу, що тільки Вашингтон і Брюсель будуть приказувати.
    Чому авіадеспечери мусять знати англійську. Рідна італійська чи польська у роботі не завжди актуальні.
    На якій мові можуть спілкуватися військові Туреччини з військовими Хорватії, чи військові з Естонії і військові з Іспанії?
    Принагідно, перед ЄВРО-2012 знання англійської вимагали у правоохоронців і таксистів, персоналу відомих клубів і ресторанів.
    Навіть у пострадянських країнах молодь у Грузії, Литві, Латвії, скоріше співрозмовника зрозуміє на англійській, ніж на російській.
     
  5. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Не всі.
    Є такі, котрі якщо самі не захочуть, то ніщо - ні пряник, ні батіг, ні хвальба не допоможуть.
    Вони мусять бути зацікавленими.
    Тут Ви маєте рацію :good:

    Це у Вас постсовковий синдром. Це не страшно, просто його треба пережити)))

    Ну то чо Ви так переймаєтеся тотою англійською?
    Чи Ви хочете стати офіцером ЗСУ або губером області?

    Ви задоволені своєю роботою?
     
  6. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    1)не треба наводити приклад дрібних країн, які не можуть себе захистити, тому вимушені багато чого робити...

    2)
    щось я не чув, щоб армія, наприклад, Турції, спільно діяла з армією, скажімо, Греції...
    по-перше, у навчаннях НАТО бере участь дуже обмежена кількість людей... елітні підрозділи хай собі вчать іноземну...
    по-друге, в армії існує ієрархія... дуже сумнівно, щоб під час навчань естонський офіцер віддавав накази іспанському..

    3) Євро-2012 проходило у 4 містах... всього-навсього
     
  7. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    якщо з державного бюджету буде фінансуватися не те, що насправді важливо... а іноземні мови, футбольні чемпіонати і т.д., і т.д. ... яка в людей мотивація платити податки?
    (ну просто економіка буде працювати в тіні, а держава розвалюватися далі)
     
  8. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Логіка нагадує людей Медведчука, для чого спільні військові операції з дрібними країнами - тільки РаССєюшку розстроїм.
    Не треба плутати спільні навчання, військові операції і пряме підпорядкування армії чужої країни. Тільки дрібні країни мусять бути у військових блоках, а ми, самостійно наближені до потужності США, Китаю чи Росії? Вже нейтралітетом наїджені по вуха янукоїдами і гОпо.блоком, очікуваного результату він не дав. Доречі, є нейтральна Швейцарія, її військові не знають англійської?
     
  9. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Якщо дотримуватися Ваших поглядів, то також не треба з державного бюджету фінансувати і культуру, і науку, і освіту і досліди на кроликах для створення всяких мікстур)))

    @mypucm, ми, українці, повинні зрозуміти те, що свідомі громадяни в інших країнах зрозуміли давно - якщо громадянин хоче качати державі свої права, то треба виконати перед державою свої обов"язки. Платити податки - це один з обов"язків.

    @mypucm, от Ви не гнівайтеся, /а якщо хочете, то гнівайтеся )/, але я Вас спитаюся.

    Ви недавно розносили по полях трійку для мишей. Я так розумію, що Вам за роботу заплатили.
    Так скажіть, чи сплатили Ви податок державі від заробленого?

    зі

    Тільки не кажіть, як каже Мих - що я Вам заздрю і що я рахую Ваші гроші)))
    Це питання чисто дискусійне і воно для пояснення і розуміння ситуації.
     
  10. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    знають, саме тому швейцарської вже не знають :pardon:
     
  11. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    я не казав, що не треба спільні навчання :acute:
    я не казав, що нікому не треба вчити іноземну мову :acute:
    той 1% , хто приймає участь у навчаннях, - хай вчать за державний рахунок
    АЛЕ НЕ ВСІ ОФІЦЕРИ

    хай краще українську вивчають :uanew:
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  12. manur

    manur Well-Known Member

    Якої???????????????
     
  13. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Цікаво...
    А за яким принципом відбирають на навчання? Брати слабеньких вояк, тільки тому, що знають англійську, чи досвідченим танкістам, артилеристам, максимально, перед навчанннями вивчати мову за ніч, чи бути на маневрах із тачкою словників?
     
  14. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    а шо, в нашій армії є слабенькі вояки?
     
  15. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    У Грузії мене здивувало, що майже ніхто не розуміє російської. Вихід був один - перейти на інглиш. Окремі дідки російську розуміли, але все-таки з мовою була проблема.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    У жодній сфері немає учасників одинакової кваліфікації. Як приклад, спорт - чемпіонати і змагання.
     
  17. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Щоби інтегруватись в НАТО.
     
  18. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    @mypucm, я ви мене дивно цитуєте.
     
  19. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    сам здивувся, виправив
     
  20. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    інтеграція - це рівноправне злиття, змішування?

    можна сподіватися, що інші армії будуть вчити українську - в таких же масштабах і за свій рахунок? :popcorm1:
     
а де твій аватар? :)