Війна-4

Тема у розділі 'Війна', створена користувачем Ворон, 15 лют 2017.

  1. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    Якщо правда, буцім-то ця "недбалість" була скоординована із кацапами,
    то це не недбалість, але дещо інше.
     
  2. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Навіть із військової точки зору, саджати літак у регіоні, де тривають військові дії, використовується великоколіберна зброя, не провівши перед тим зачистку території, розвідку - як мінімум недбалість та недопрацювання, ймовірна співпраця вищих офіцерських чинів України і Росії, вони могли ще у совку разом закінчувати якесь військове училище.
     
  3. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Годину тому загинув самбірський хлопчина Володя Лужецький.
     
  4. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    [​IMG][​IMG]
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

  6. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Сперечався із деякими, що от засіли у Мінську, домовилися про перемиря, тепер Хлібне, були вже Пасхальне, Новорічне, шкільне, яке ще там, все одно бойові дії тривали. У кожній війні кінець це перемога чи капітуляція, нічия неможлива, піти на поступки Пуйлу і виконати його вимоги - це ще більша війна, поява нових гарячих точок і розвал за югославським сценарієм.
     
  7. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

  8. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Дмитро Ярош
    17 год ·


    Про Війну і Мир

    Колись у 2008 році я аргументовано писав про можливу агресію Росії проти України.

    На той час переважна більшість нашого народу, у першу чергу його інтелектуального прошарку, коли слухали такі тези, крутили пальцями біля скроні...

    Зараз, дивлюсь, ситуація розгортається у такому самому напрямі.

    Тобто, тези про Війну, у якій треба Перемогти, а не здати українські національні інтереси - сприймаються як ідіотські.

    Так було і навесні 2014-го. Я це добре пам’ятаю!)

    Тому, командуючи тими хто воює п’ятий рік, я закликаю всіх замислитися про Майбутнє наших дітей, онуків, правнуків...

    Давайте разом зупинено агресію Росії та зруйнуємо цю геополітичну потвору.

    Тільки ця Перемога дасть можливість розібратися нам із власними проблемами і, нарешті, здобути свою Українську Самостійну Соборну Державу.

    P.S. У мене багато знайомих і друзів, які перебувають як у владі, так і в опозиції.

    Особливо ті, що при владі, часто закривають очі та вуха на війну.

    В міру своїх можливостей допомагаючи тим, хто воює.

    Хлопці, не сховаєтеся. Ви гірко помиляєтеся...

    Велика війна, як «Зима» у «Грі престолів» з кожним днем все ближче...

    І ми - або Переможемо у цій Війні, або згинемо назавжди.

    І наші діти, і наші онуки.
     
  9. hrim

    hrim Well-Known Member

    і:
    ?
     
  10. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Не тільки Ярош, він і не на 100% самостійний.
    Колись, про агресивну Росію говорили хіба що націоналісти, багато із них сміялося. Затяті русофіли запевняли, як хтось пошле російські війська на Україну, то вони обернуться і підуть зі зброєю на того, хто дав такий злочинний наказ.
     
  11. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  12. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Що за бздури?
    Луценко не має і не може мати ніякого відношення до армії.
     
  13. hrim

    hrim Well-Known Member

    З рос. форуму:
    "Отдел кадров вчера побеспокоил-а вы почему на военном учёте не стоите?
    Я слегка удивился-работаю третий год,почему только сейчас это выяснилось?
    -Да потому что говорю там бардак-в нашем военкомате,то начальника нет,то печати,то день неприёмный...А я долг отдал-идут они лесом.
    -Нет уж,будьте добры,нужно встать,срочно (!).
    Приехал,ладно что в рабочее время-а там ребята очередь!Примерно такая как за колбасой в 90-е.

    они что,готовятся к войне? "
     
  14. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Я не знаю напевне, чи то вже, чи лише збираються ухвалити закон, згідно з яким в Росії влада (не так важливо, яка саме голова того змія буде вирішувати, одним словом - влада) матиме право брати "во врєменноє пользованіє" для військових цілей приватні автомобілі. Перевага, звичайно, надаватиметься не ладам-калинам, а позашляховикам, особливо - іноземного виробництва.
    Минобороны планирует поставить на военный учет все автомобили россиян

    А якщо їздиш на горбатому запорожці, то поки можеш бути спокійний. (І не сани, і не віз. Їхать можна, аби вліз.)
     
  15. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Щось не дуже весело. Військомати, позашляховики... Це ще якби у нас було, а до чого це Раша готуєьтся? На них ніхто не нападе, значить у самих війна у планах.
     
  16. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Китайці в них по-тихому вже півтайги відтяпали)))
     
  17. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    На пряму воювати - ядерна війна, яка може знищити планету, інша річ - як Тетчер і Рейган викинули совок на смітник історії, де йому і місце. Якщо подіє такий же метод тепер - зможуть багато народів отримати довгоочікувану свободу, у деякі держави повернутись території, що були несправедливо відібрані.
     
  18. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    )(уйлу по)(уй, що планета може бути знищена. Як він колись в одному інтерв’ю заявив: "Зачєм нам мір бєз Россії"?
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    А Світові Росія? Не будем хлєбать щі із лаптя і їздити на "Жигулях"
     
  20. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Знову, традиційно до Дня Незалежності - грандіозний військовий парад, чи настільки він актуальний?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
а де твій аватар? :)