Війна

Війна-3

Posted by Centerer on 13 сер 2015 відповідей - 3.117
Статус теми:
Закрита.
  1. KLIBERN

    KLIBERN Status Quo

    [​IMG]
     
  2. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Хоч інша тема розмови, але ліквідація Гобліна і Костянтинова неминучі. Де одіозний зрадник Березовський - на флоті, але подалі від Криму, де військові, що легко зламали присягу - драють сортір, як ненадійні, де Теміргалієв, що отримав у Криму одіозний Колісніченко?
    Є ще дурочка Няш-Мяш, була би помолодша - могла би хоча б на шесті крутитись, а так відправиться до улюбленого кровавого Ніколашки, МотоРИЛА і Ківі.
     
  3. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Ополченец, блін.
    Вони там би хоч почитали, що таке "ополченец".
    Адже чітко сказано:
    Ватаным Татарстан 
     
  4. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Bild раскрыл тайну загадочного убийства «Гиви»
    https://inforesist.org/bild-raskryil...ubiystva-givi/
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  5. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Перекладіть, будь ласка
     
  6. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    То був жарт з мого боку.
    Я жодного слова не розумію, що там написано.
    Справа в тому, що того терориста, що приїхав воювати на чужу землю, фактично - найманця, в ролику називають ополченцем.
    Але в моєму розумінні "ополченець" - це той, що не належить до регулярних військ, але зі зброєю в руках захищає рідну землю. Наприклад, коли німці дійшли до Москви, багато жителів Москви пішли в ополчення.
    Але оскільки того трупа повезли аж в Єкатеринбург, а це десь дуже далеко, для мене то - татарські краї, я дав якусь незрозумілу цитату на татарській з підтекстом: "Розберіться ви там, у себе на Поволжжі, що означає слово "ополченець, ви ж усі там татарську знаєте".

    Сподіваюсь, я зрозуміло пояснив свій іронічний допис.

    ЗІ. Та ще й сайт називається Ватаним, що глибоко символічно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Гіву вбили свої. Більше схоже на правду.
    Відповідальність за вбивство "Гіві" взяли на себе його спільники
    Треба було б, щоб Турчинов Ігорьку грамоту вислав.

    Як співав Висоцький:

    "Только с нами был он смел.
    Высшей мерой наградил его
    Трибунал за самострел"

    Тут, правда, не трибунал, але:

    "снес подранку полчерепа выстрел
    и рога протрубили отбой"

    ЗІ Обов"язково почитайте Новую газету за посиланням. Дуже цікаво.
     
    Останнє редагування: 9 лют 2017
  8. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    «Моє волосся ще пахне тобою», - дружина загиблого бійця з Волині опублікувала зворушливе звернення

    Вагітна дружина загиблого під Авдіївкою Маріса Камінського опублікувала в мережі зворушливе звернення.


    Лист Яна Камінська оприлюднила на своїй сторінці Вконтакте.

    «Дорогі друзі, хочу подякувати щиро вам за те ,що ви розділили з нами цей біль, втрату прекрасної, світлої, щирої людини. Всі хто були поруч, та ті які молилися та тужили разом з нами я дякую вам, друзі я знаю як вас було багато, коли ми проводжали мого коханого чоловіка в останню путь. В очі не могла вам дивитись, адже очей від коханого не могла відірвати. Низький уклін, схиляю голову, моєму серцю немає покою, нікому у світі не бажаю пережити цей біль. Його не можливо виміряти.

    Хочу вас щиро попросити заради пам'яті мого чоловіка помолитися за його дитя ,яке під моїм серцем. Малюк тужить за татом і хоче жити.

    Люди цінуйте кожну прожиту мить. Біда ходить так близько. Нехай вас оберігає Бог. Робіть щасливими одне одного. адже ви не знаєте ,можливо будь який вчинок може бути крайнім у вашому житті.

    Ви знаєте, люди вік живуть і щастя не пізнають. З моїм коханим ми знайомі два роки і я сміливо можу сказати що ми пізнали щастя. Нехай моє з чоловіком сімейне життя було чотири місяці, нехай воно таке коротке, але це найсолодші роки мого життя проведені разом з ним, але найпрекрасніше ,що сталося з нами, це коли ми побралися, поєднали наші серця назавжди.

    Ти ж знаєш, коханий, навіки твоя. Сьогодні ми в останнє цілувалися і це найсолодший поцілунок за все моє життя. Цей цілунок назавжди залишиться на моїх губах. А моє волосся все ще так пахне тобою коханий, найкращий аромат у світі. Він не хотів від нас іти, але віддав своє життя за нас, щоб нарешті настав мир в нашій Україні.

    Молю Бога щоб ця війна, яка зруйнувала сотню долей закінчилася, щоб батьки, брати, сестри та діти ніколи не ховали своїх хлопців.

    Всім кричу «Я не вдова! Я - кохана дружина героя Камінського Маріса Айдиновича». Герої не вмирають».


    [​IMG]
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Мильцев дав задню

    [​IMG]
     
  11. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Скоріш за все.
    Тому що в казочку про зломаний аккаунт якось мало віри. Якби українська сторона писала під його аккаунтом, то вже якось би обійшлась без такого:
    «СБУ за линию разграничения не переходят, ссут суки!»
    "Самі на себе" сказали б щось більш мяке.
     
  12. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Ще раз подивимося (я "тоді" не бачив) на Гіві.

    View: https://www.youtube.com/watch?v=mXXMYTq5vz8

    на 4:20 Гіві обіцяв полковнику Кузьміних бути під Житомиром. На танках.

    Може, купити у ДНР кусочок Гіві, покласти в поліетиленовий пакетик і провезти на танку під Житомиром? Щоб здійснилась обіцянка?
     
    Останнє редагування: 9 лют 2017
  13. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    гореть в аду
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  14. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  15. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Юрий Бутусов
    3 hrs ·
    Россия просит прекратить наступление ВСУ на Донбассе

    Сегодня представитель "оперативного командования" российских террористов Эдуард Басурин передал в Специальную мониторинговую миссию ОБСЕ предложения по прекращению огня на Донбассе - вслед за просьбой о "прекращении любых наступательных действий".

    После демонстративной ликвидации Михаила Толстых "Гиви", прямо на закрытой и строго охраняемой военной базе в Донецке, ни один из главарей "ДНР" уже не угрожал отомстить Украине, никто не призывал штурмовать Киев. Самое резкое заявление сделал Захарченко - о том, что будет приходить по ночам мертвым к украинским военным. Никто не записывает и не выкладывает в ютуб ролики с оскорблениями против украинцев. Главари "ДНР" и "ЛНР" не спешат разоблачить Украину и не угрожают ответными действиями, не призывают отомстить. Никто не хочет занять освободившееся место самого известного полевого командира Новороссии, никто не хочет стать героем ДНР и ЛНР. Очень интересный симптом.

    Что ж, последовательное уничтожение высокопоставленных полевых командиров - Павлова, Анащенко, Толстых, боевые действия под Авдеевкой, где шаг за шагом продолжается зачистка "промзоны", все это стало лучшим методом убеждения Кремля и российских террористов. Вот только такой язык они понимают.

    Но все их мирные инициативы пока лишь пустые слова. К сожалению, террористы продолжают удерживать украинских пленных и срывают все попытки обмена. Российские войска пока продолжают удерживать украинскую землю, в том числе территории, которые по минским соглашениям должны были находиться под украинским контролем.
     
  16. zet

    zet Дуже важлива персона

    Может сдетонировал боезапас? У них это не впервые.
    Мало того, самолет с хором, возможно, тоже взорвался по этой же причине. Это их эксперт высказался, так как вариант "ошибка пилота" не выдерживает никакой критики. Тела не были бы разорваны.
    Если это именно сдетонировал боезапас, тогда понятно почему держать в секрете.:suicide:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    З бойовиків здирають гроші на похорон Гіві
    На поховання бойовика Гіві з військових ЗС РФ у примусовому порядку проводиться збір коштів
    Про це повідомляють у Головному управлінні розвідки Міноборони.

    "Серед військовослужбовців, насамперед командного складу російських окупаційних військ, відмічається різке зростання бажаючих звільнитись, що пов’язано з вбивством 4 лютого ц.р. заступника командувача 2 АК ЗС РФ полковника О.Анащенко та 8 лютого ц.р. командира батальйону "Сомалі" М.Толстих (Гіві), на поховання якого за ініціативою командування 1 та 2 АК у підпорядкованих частинах та з’єднаннях у примусовому порядку проводиться збір коштів", - йдеться в повідомленні.

    Як уже повідомлялося, жителів Донеччини женуть на похорон Гіві.

    Додамо, Гіві поховають сьогодні, 10 лютого, в Донецьку на кладовищі, де похований інший ліквідований бойовик Моторола.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Вже поховали
    [​IMG]
    Місця багатенько залишили, щоб іншим вистачило.
    А це сестра наче. Я дивилсь відео з прощання, то вона як бідна родичка тупцювалась не знала дестати.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Ще одна показуха. Такий похорон прямо як совкові демонстрації 1 травня і 7 листопада, добровільно на таке майже ніхто не йшов.
     
  20. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    А это не Моторылы могилка? Это как в анекдоте про чукчу "морда моя, а рубашка Кешкина")
     
    • Смішно Смішно x 1
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)