Відвоювати прибудинкову територію

Тема у розділі 'Ти маєш право...', створена користувачем Tutuka, 4 чер 2008.

  1. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    А можна, я буду першою?
    Ситуація така: три роки тому підприємцю дали в оренду під МАФ частину нашого двору (прибудинкова територія відведена купу років тому, є відповідні документи). Ділянку під МАФ не відводили, меж в натурі не виносили, мешканців згоди не питали. В договорі оренди землі прописали дивний кадастровий номер. (звідки він взагалі міг взятися?)
    На всі претензії шановна міськрада вкупі з райадміністрацією розповідала, що оскільки ми не ОСББ, вони можуть з нашим двором робити, що хочуть, а різницю між правами членів ОСББ і співвласників багатоквартирного будинку пояснити не можуть. Потім ми не хочу згадувати якою ціною домоглися ухвали міськради про скасування якогось там додатку до ухвали (фактично розірвання договору оренди). Тепер найцікавіше: ухвала є, але договір оренди ще треба розірвати через суд, і за словами міськрадівських юристів, шансів нема, оскільки їм потрібні для суду докази порушень тільки підприємця, тобто всі ті відведення, кадастрові номери і т.п. як мертвому припарки. Що би ви порадили? (варіант розстріляти те все кодло обдумували, але не підійде - вдома малі діти.)
     
  2. zenyk

    zenyk Well-Known Member

    Відповідь: Юридична консультація по ICQ 393123415 безкоштовно

    .....Ви знаєте....на сьогоднішній день в правовому полі нашої країни таких цікавих моментів дуже багато....власне на сьогодні на Україні остаточно перемогла ідея батька Махна - повна анархія....влада, чи місцева чи центральна повністю всі проблеми спихнула на суд, керуючись благородною ідеєю рівності прав, а суди, не бажаючи довго мучитись з прийняттям рішень, які відповідають тільки частині існуючого законодавства, а іншій частині суперечать, - приймають рішення "по справедливості": як в анегдоті, коли одна зі сторін судового спору надала на підтримку своєї позиції 1000$, а протилежна сторона надала 1500$. Тоді суд повернув другій стороні 500$ і прийняв рішення за законом :) ....

    ...так шо можу Вам сказати, що договір Ви напевно ціною немалих зусиль таки зможете розірвати....хоча на практиці, маючи досвід розгляду подібних справ, я б не став гарантувати позитивний результат, і не зміг би "прописати рятівну пігулку", яка б могла 100% вирішити такий спір на Вашу користь.

    Єдине шо точно можна сказати, що звернувшись до суду у Вас буде можливість заблокувати можливість встановлення МАФ, а якшо така встановлена - то можливість роботи підприємця на весь час судового розгляду
     
  3. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Юридична консультація по ICQ 393123415 безкоштовно

    Це точно... Наш закон "як дишло"... З одного боку, частину прибудинкової території, наскільки мені відомо, ні виділяти, ні здавати в оренду не можна, але як поянюють у міськраді: "ну, ви ж розумієте, якщо придиратись, то у нас з цієї точки зору всі МАФи незаконні, що ж нам - проти себе йти?"
    А підприємець мало того, що будку свою встановив, що ще й відхапав добрий клапоть двору під бетонну терасу, мабуть, планує там столик поставити... Тішить тільки те, що він так і не може добитись, щоб його буду прийняли в експлуатацію... У всякому випадку, поки ми не розслабились і не перестали закидати скаргами міськраду :)
    Тут вже вони хочуть-не хочуть, а якось реагувати мусять...
     
а де твій аватар? :)