Відпочинок в Хорватії?

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем Dr.F@ust, 19 тра 2008.

  1. Dr.F@ust

    Dr.F@ust Member

    Привіт

    Скоро літо думаю поїхати у відпустку в Хорватію. Може хто відпочивав там, може щось розказати, ціни, хороші місця, ...
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. bora

    bora Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  3. Dr.F@ust

    Dr.F@ust Member

    Відповідь: Відпочинок в Хорватії?

    я пробував шукати по форуму, але в основному йдуть загальні теми і про більше країн. Може хтось щось розкаже детальніше.
     
  4. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок в Хорватії?

    Детальніше щодо якого регіону??? Загалом вони різні. Є гірська частина Хорватії і остраівна. В цих частинах клімат теж дуже різний - в районі Дубровніку спекота близька до субтропічної, в районі острова Істра - надм"який клімат (27 градусів, та хвойні ліси над водою фактично), який дозволяє навіть о другій дня не згорати на пляжі.
    Ціни близькі до європейських. Звичайний обід нам коштував порядку 80 євро на двох. Готель на 7 діб та дворазовим харчуванням 1300 євро. Кухня - супер, краща ніж в Туреччині. Море - прохолодне,але одне з найчистіших у світі.
    З розваг - велика кількість спортивних, в т.ч. багато спорядження на прокат. Щодо дискотек - тільки в певних районах. Нерідко хорватський відпочинок називають пенсіонерським з-за того. що після 10 все закривається. Є окремі райони або готелі де є по одній дискотеці. Якщо не страшить зо 2 кілометри до них ходити - думаю будь-де знайдете таку.
    На їх відомі озера ми не їздили. проте, наймали людину щоб на автівці відвезла нас до римського колізею в Пулі.
    Це загалом.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Dr.F@ust

    Dr.F@ust Member

    Відповідь: Відпочинок в Хорватії?

    Взагалі я думав про центральну Долмацію (якщо я не помиляюсь в назві), міста називається Biograd na moru, Sveti Filip i
    Jakov i Pakoštane. Можливо щось з них.
    Їхати збираємось машинами, компанія може бути велика так що може краще буде зняти будинок (думаю так буде дешевше).
     
  6. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок в Хорватії?

    На жаль, мої знайомі, що винаймали віллу у Хорватії так і не зекономили так як готуючи самі витрачались з вілою більше ніж за путівку. Ресторанне господарство у них пішло так далеко, що обмежувати в цьому себе... ну просто злочин, адже риба та морепродукти в них так готується!! це справжнє свято їжі, а їх національні страви - в окремих ресторанах Вам просто будуть не по кишені. Але це моя думка. Тоді вже краще в Болгарію їхати, ось де економія буде.
    Враховуючи. що ці міста не великі. майте на увазі. що вони Вам можуть нагадувати місцеві великі села. Принаймні нам у невеликих містах було вельми нудно - тікали в курортний район 5 км від міста на вечір.
    Чим менше район - тим менше розумітимуть Вашу мову до речі. І англійську також.

    Додано через 8 хвилин
    Ага- і ще. Особливе узбережжя Хорватії. Воно фактичо викладене кам"яними плитами на яких неможливо лежати. Потрібно купувати матраци або винаймати лежаки (4-5 євро /день). Ну і на вілах рідко є великі басейни, в готелях від 3-х зірок такі безкоштовні є обов"язково.

    Готель

    http://org25.zorpia.com/0/3615/23141986.8947df.jpg
    http://org25.zorpia.com/0/3616/23142599.3282a7.jpg
    http://org25.zorpia.com/0/3616/23142638.366c6e.jpg
    http://org25.zorpia.com/0/3615/23142348.d1e1b7.jpg
    http://org25.zorpia.com/0/3615/23142072.5bc9f9.jpg
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. natty

    natty Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок в Хорватії?

    Я була в Хорватії 3 рази. Два з них - в м. Ловран і Опатія (Істрійське узбережжя), раз - біля Умага. Враження найкращі. Але знову ж таки, є нюанси.
    Як писала вже Бора, Хорватія дуже різна. Далмація - дуже мальовнича, там менше бетонних пляжів (як на півдні), зате сервіс не настільки розвинутий. Машиною їхати далекувато, в кінці дорога мало не серпантинна. Але це все залежить від вас.
    Я би все-таки порадила брати хороший готель з 2-разовим харчуванням, а не віллу. По-перше, хороші готелі мають свої пляжі з безкоштовними лежаками і парасолями, а платити щодня 4-5 євро за лежак і стільки ж за парасолю не дуже вигідно. Плюс до того, громадське харчування, як і самі продукти досить недешеві, ціни європейські. Не знаю, від якої ви турфірми їдете, але чула, що з віллами часто "кидають", тобто умови можуть бути не такі, як замовляли, може бути далеко до моря. громадський пляж і так далі.
    Щодо розваг - в нас недалеко від готелю був диско і коктейль-бар, непоганий, до найближчого міста було 3-4 км, там теж нічне життя бурхливе було. Там, де зосереджені готелі, завжди є багато розваг.
    Щодо ексурсій - Плітвицькі озера рекомендую, це щось неймовірне. мінус - далека дорога. Пула теж варта уваги. Ну і Дубровнік - без сумнівів, якщо будете поблизу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Toha

    Toha Active Member

    Відповідь: Відпочинок в Хорватії?

    В інтернеті багато оголошень про приватний сектор з фото і детальними описами умов проживання. Ціни виходять (кінець серпня)
    40 євро - кімната на двох;
    60 євро - кімната на чотирьох (насправді 2 кімнати з спільною кухнею).

    То так приблизно і за даними інтернету.
    http://www.adriatica.net/private/main_en.htm

    Пробував писати емейли власникам кімнат - відписують дуже швидко. Треба пробувати. Цікаво чи дуже складно туди своїм авто їхати.

    Я читав що пообідати можна і за 10 євро. Але сам там не був. То тільки теорія :)
     
  9. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок в Хорватії?

    Не знаю-не знаю. Найдешевше що вдалось попоїсти в тому регіоні де відпочивали - саме листя салату з олійкою - 8 євро. Але може і такі регіони є..там не бувала принаймні.
     
  10. Natalia

    Natalia Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок в Хорватії?

    У мене таке питаннячко виникло: а в який період їхати в Хорватію щоб було добре тепло, бо не люблю мерзнути? І наскільки там тепле море?
     
  11. lotr_an

    lotr_an Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок в Хорватії?

    Серпень

    в липні тепло але дощі падають (на півночі - Рієка - Опатія - Ловран - Медвея - як тут казали Істрійське узбережжя (півострів))



    як де там (Істра) вода тепліша ніж наприклад в ШІбеніку (наголос на "І") (коло м. Спліт) - який вже ближче до Далмації.
    то от на півночі вода бувала (липень-серпень) - 20 гр. і більше (то я на відчуття беру) - з води 2 год можна не вилазити - не змерзнете.
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  13. ivankooo

    ivankooo миється в бані

    В Хорватії дуже гарно)
     
  14. Caricatore

    Caricatore Well-Known Member

  15. Caricatore

    Caricatore Well-Known Member

а де твій аватар? :)