Відпочинок у Летичеві

Тема у розділі 'Подорожі Україною', створена користувачем MARTINI, 24 чер 2010.

  1. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Є досить цікаве місце - Летичів.

    Кажуть, що це мало не столиця рибалки в Україні.

    Тут Південний Буг дуже широкий, оскільки саме тут в нього впадає ріка Вовк

    Природа дуже гарна. Містечко має цікаву і древню історію, тут колись почалося повстання Кармалюка.

    Є відомий рибний базар.

    Питання:

    Чи є тут відпочинкова інфраструктура? Цікавить поселитися в приватному секторі в хороших умовах коло ріки.

    Чи справді тут хороша рибалка?

    Чи вільний доступ до води? (часто буває що весь берег забудований віллами)

    Чи є пристосовані для купання місця?

    Чи є що цікавого подивитися якщо погана погода?

    Словом цікавить все, де жити, куди піти, що подивитись, де поїсти, що скільки коштує...
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. syavych

    syavych копач

    Хоч би сказали де воно приблизно є :)
    Добре що вікіпедія завжди під рукою:
     
  3. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    Я в Летичеве был не раз, но проездом, действительно рыбы на базаре много , большинство местного населения копчением и солением занимается, но говорят, что рыбы много привозной. А инфраструктура неразвитая, мы как то хотели переночевать, кроме гостиницы для дальнобойщиков ничего не нашли. Сказали, что надо ехать в "Радугу" http://www.doroga.ua/hotel/Khmeljnickaya/Golovchincy/Raduga/543
     
  4. nikolas

    nikolas Well-Known Member

    Я там бував і не раз,проїздом.Розповім те шо бачив.Саме містечко - село,містечком воно було колись,але тут є католицький монастир,мабуть шо жіночий бо бачив сестер.Збереглися мури та вежі,і це єдине шо впадає в очі,в глиб містечка не заїхав,але не думаю,що там шось є цікаве.Те місце де П.Буг широкий,це результат людських рук,я так розумію його перегородили,щоб створити водоймище і воно справді велике.Риба,яка продається на ринку попри дорогу,в основному привозна,і якщо бужена,то фарбована.Я там,більше її не купую.Інші аспекти життя цього містечка,мені не відомі.Що мені там подобається,то це саме Поділля,там навіть повітря якесь не таке.Поруч Меджибіж та Хмільник.
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    Действительно, раньше у каждого во дворе коптильня стояла и дым стелился по местечку, а щас не видно. Так что это не столица рыбалки, а столица переработки рыбы
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. cuxivchanka

    cuxivchanka Well-Known Member

    Я теж там була проїздом!Заїжали ми на той їхній знаменитий базар,риби дуже багацько:wacko:

    тоді вам сюди http://www.rybalka.com/forum/forumdisplay.php?f=122,чудовий форум для рибаків....
     
  7. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Власне, на базарі тому зупиняємося щоразу як їдемо з моря, скуповуємося всякою рибкою :) Продавці стверджують , що щука, сом та інша річкова риба місцева. Але базарникам звичайно вірити на слово не варто.

    Цього року на море їхати нема можливості, але задумався про те, що можна було б відкрити для себе це місце як альтернативу шацьким озерам і карпатам.

    Минулого літа коли їхав з Криму, то питав там у базарників, чи можна тут винайняти житло, чи хороша тут рибалка, то казали що хату в селі можна мало не за 200 гривень на місяць винайняти, а риби тут море. Але хотілося б конкретніших і реальних розповідей. Хата за 200 гривень на місяць мені щось уявляється курником без світла і газу. Мене ж цікавлять садиби, пристосовані до зеленого туризму, щоб можна було комфортно поселитися та без проблем харчуватися. В Карпатах цим живе майже кожна родина, а чи є щось подібне в Летичеві?
     
  8. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    Может вам позвонить: Хмельницький обласний осередок

    Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні

    Сидорук Марія Володимирівна, голова Хмельницького обласного осередку Спілки

    смт Летичів, 31500

    вул.Котовського, 35

    тел. +38 03857 943 22, +38 067 791 25 54
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Peri

    Peri Well-Known Member

    Про рибалку:там є в основному все приватизоване,але,кажуть можна за гроші домовитись.Спеціально для відпочинку пляжів немає,але є полянки.Рекомендували місце,яке називається Кармелюкові крісла(чи крісло)в 13 км від самого Летичева.
    Базар 2 рази в тиждень - четвер і неділя,і повно на ньому всілякої риби.
    Зупинитися можна в гостинниці(але про неї нічого конкретно не сказали).
    Все це розповіла людина,яка там буває.
    Зробила такий висновок,що там відпочинок ну хіба вже дуже **по-дикому**:)

    Може ще хтось щось конкретніше скаже,бо не думаю,що можна Летичів порівнювати з Шацькими озерами і Карпатами.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    [​IMG]

    Це невеличкий хутір за селом Рудня, що неподалік Летичева. Та й хутором його можна назвати з великою натяжкою. Адже будинки є, а от жити у них нема кому( Також неймовірно красива природа, захоплюючі пейзажі... Відпочиваючи на Закоті, ніби, відриваєшся від усього цивілізованого світу і стаєш єдиним цілим з природою. Але можна і не дуже відриватись від світу) Можна винайняти невеличкі будиночки на озері, доречі за досить помірну ціну.
    http://www.letychiv.ucoz.ua/index/miscia/0-5
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Цю сторінку я бачив, нажаль, прикладної інформації там практично нема :sad:
     
  12. Vidviduvach

    Vidviduvach New Member

    Цікава тема!
     
  13. KaterinkaW

    KaterinkaW миється в бані

    А мы мечтаем в этом году семьей в Одессу съездить. Ехать планируем большой компанией, остановится решили вот здесь - Снять коттедж в Аркадии в Одессе: аренда домов «Arcadia Villa apartments». Там просторные, функциональные коттеджи в самом современном районе курортной зоны Одессы. Судя по отзывам в сети там очень классно и цена в принципе вполне приемлема, учитывая условия размещения.
     
а де твій аватар? :)