Відпочинок у 2016

Тема у розділі 'Подорожі Україною', створена користувачем michajlo, 21 кві 2016.

  1. michajlo

    michajlo Member

    Привіт форумчани.
    Виходить так, що цього року їхати відпочивати в напрямку Одеси.

    Можете щосб порадити, поділитись враженнями, підказати якісь приватні садиби і тд в цьому напрямку....Затока - курортне і тд...
    Дякую.
     
  2. Lileto

    Lileto Member

    У нас куми так само вихопи гарячий тур за безцінь. А ми їздили в Чорноморськ, але нам добре, за житло платити не потрібно, можна зупинитися у родичів. А так да, вартість житла в цьому році підскочила щє вище. У Чорноморську з дітками можна добре відпочити, пляжі широкі, пісок чистий, море не глибоке. У місті є де погуляти. Рекомендую!
     
    Останнє редагування модератором: 15 сер 2016
  3. manur

    manur Well-Known Member

    Вам добре.... Від Тернополя до моря набагаааааааааааато ближче, ніж від Львіва....:sad:
     
  4. Redroid

    Redroid Active Member

    ездили по турции ? где были ? что можно посмотреть в турции ?
     
  5. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Эх, народ. Отдохнули хоть бы раз в туркомплексе "Ворохта"! И бюджетно и действительно прекрасно организованный активный отдых. Невозможно и сравнить с толкучкой в грязном море. Я не могу понять - ну что хорошего на Азове или возле Одессы, где дорого и похабный сервис.
    В Турции же надо только 5 звезд и всё включено, чтобы не было досадно за испорченный отдых.
     
  6. Vivian

    Vivian Member

    Зіпсувати відпочинок ви можете лише самі собі, бувала в готелях різної категорії, і навіть їжа приготовлена на воді із запахом мені відпочинку не зіпсувала. Це лише корисний досвід)

    Давайте краще поговоримо де відпочити в Україні на Новий рік? Хто куди? Бо я таки думаю за Карпати, але ще вибираю місце)
     
  7. manur

    manur Well-Known Member

    Шо тут думати? Вершина Говерли, та й всьо......
     
  8. Vivian

    Vivian Member

    Ви однозначно мужчина з гумором)) Відправляти тендітну дівчину на вершину Говерли зимою, щоб брали дрижаки. Я більше думала про щось затишне, тепленьке))
     
  9. manur

    manur Well-Known Member

    Цього року в новорічну ніч на вершині Говерли було 15 наметів і біля 130 осіб народу. В тому числі там не бракувало тендітних дівчат;)
     
  10. Vivian

    Vivian Member

    Мануре, ну все, досить))не поїду я на Говерлу))
     
    • Смішно Смішно x 1
  11. Vivian

    Vivian Member

  12. Vivian

    Vivian Member

    Ого, ну тут і лінк круто підтягує) я ту всю фразу не писала))
     
  13. manur

    manur Well-Known Member

    Я не був, але зараз перебуваю, буквально, в 7-8 км від того Таору. Думаю, що тут в Східниці не гірші точки є (якщо маєте купу "дурних" грошей). Та й Східниця - то таки Східниця, а не якесь село Турківського району;)

    В Східниці паралельно ще й Нафтусі поп"єте. Якщо в новорічну ніч сильно позловживаєте алкоголієм, то східницькі води зі свердловин 2С і 118 - то дуууууууууже помічна штука на бодун. Води, практично аналоги Боржомі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Vivian

    Vivian Member

    Я сама не п'ю, але думаю таку пораду буде кому дати))
     
а де твій аватар? :)