Відключення телефону

Тема у розділі 'Телефонія', створена користувачем Andriy D, 24 лип 2014.

  1. Andriy D

    Andriy D New Member

    Хочу відключити домашній (стаціонарний) телефон. Не можу знайти інформації як це правильно зробити, і куди звертатись!( Хто може мені підказати, що робити? :uanew:
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    номер від укртелекому? подивіться коли у вас закінчується договір
    тре йти на Чупринки писати заяву, йти треба власнику, тому на кого зареєстрований номер, звісно тре мати при собі пачпорт
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Якщо за нього не платити, то вони самі розривають договір в односторонньому порядку.
     
  4. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    Alias,можуть позиватися до суду ! на мене колись ЛКП подав до суду за 50 грн :diablo: або передати колекторам - які за 50 грн "винесуть мозок" всім вашим родичам і колегам по роботі хто у вас у записній книжці телефону, що у вас борг !!! (спитайте у колишніх абонентів Волі, і Одеко ) Тепер Укртелеком це приватна фірма належить Ахметову , можуть почати продавати борги всяким колекторським фірмам. І навіть не сьогодні , а через 2,5 роки ;) можуть то пригадати.
    Я не кажу що цьому не можна протидіяти , але тих 50 грн не вартують тих нервів.
     
  5. Andriy D

    Andriy D New Member

    а що там на Чупринки, і який точний адрес?
     
  6. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    Центр телекомунікаційних послуг Львівської філії ВАТ ”Укртелеком”

    м. Львів вул. Генерала Чупринки, 70
    тел. 032297-1060
     
  7. Andriy D

    Andriy D New Member

    Дякую, за інфо.:drinks: буду пробувати відключати) ...правда, договору не можу знайти
     
  8. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Та ми той місяць не заплатили і вчора дзвонили з телекому.Сказали, що якщо не заплатимо, то розірвуть договір. За борг нічого не сказали :)

    Ми теж хочемо відмовитись від їхніх послуг. Стаціонарним телефоном не користуємось хіба що працює на вхідні.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)