Відгуки про перевізників або як переслати унітаз

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем Forest, 19 чер 2012.

  1. Low

    Low Well-Known Member

    Джерело інформації - https://www.facebook.com/czvl.staff/timeline - громадська організація, яка займається працевлаштуванням переселенців. Судячи зі всього, картинку робили вони, а не з НП їм надали.
     
  2. Letunka

    Letunka Well-Known Member

    Low, дякую за пояснення. До речі, гарна сторінка. Буду мати на увазі
     
  3. Bira

    Bira Well-Known Member

    Картинка дійсно не від НП. А сторінка в основному розрахована на східних, як я зрозуміла.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Low

    Low Well-Known Member

    Bira, навіть більше - лише на східняків. така собі екстрена мобільна служба зайнятості.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Finya

    Finya enjoy the silence

  6. Low

    Low Well-Known Member

    Finya, купа новин в одному тексті. Чи то про gps хотіли написати, чи то про те, що НП поступово перебирає на себе основну функцію Укрпошти - не ясно. :russian_ru:
    Але треба запам'ятати, що тепер у разі потреби у листа через них можна відправити...
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Finya

    Finya enjoy the silence

    Давно пора. Скiльки мала справи з двома цими конторами, навiть порiвнювати неможливо..
     
  8. muravey

    muravey Well-Known Member

    Хвалил Нову Пошту и дальше буду, но без "ложки дегтя" конечно не обошлось. Получил посылочку с принтером, который внутри коробки не был завернут в пакет, зато был засыпан каким-то крашеным пенопластом. Грустно, что кто-то там в Киеве додумался до такой упаковки. Написал им на фейсбучек отзыв...
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Low

    Low Well-Known Member

    Таке буває іноді у перевізника. Добре, що це більше як виключення трапляється, корпорація велика, за всіма не догледіш.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Finya

    Finya enjoy the silence

    А в чому трабл? Менi зi сторони якось видаеться, що пiнопластом - це, навпаки, краще для збереження принтера в неушкодженому виглядi:yes:
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. muravey

    muravey Well-Known Member

    Finya, вообще да, но там не совсем пенопласт был. Какая то штука, очень на него похожая, но почему-то крашеная в черный цвет. На аппарат насыпалось черной пыли, этот материал раскрошился, я маленькие частицы выковыривал потом пинцетом из-под роликов и пружин лотка. В общем, "не надо так". :)

    СММ-щики НП посоветовали накатать жалобу.
     
  12. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    я от не розумію "преклонение" (RUS) поклоніння унітазу ... одні купують золоті інші ... навіщось його замовляти звідкись ? і ще заморочуватися з перевезенням ? пішов у найближчу сантехніку чи великий будівельний супермаркет ( практікер\нова лінія\епіцентр ...) вибрав потрібний і на таксі ( або на своєму авто) привізь додому: благо вибір дозволяє від 250 грн до ... нескінченності різних розмірів та параметрів те ж стосується і біде або іспанського душу ... пішов вибрав по розміру (кольору) і все .
    Вибирати і пересилати унітаз це що надскладна техніка чи рідкісна штука яка ? чи по ціні виграти можна ? так ні ж максимум якусь 100 гривень виграєте а мороки ... Ви ще тест драйв унітаза замовте ... а що ? раптом буде зависокий для вас чи за низький ? або за маленький ? :)
    Найприродніший і найздоровіший і найпрактичніший спосіб це чаша Генуя, до речі можна як китайці сумістити з душем :) - і навіть це є в супермаркетах.
     
  13. Finya

    Finya enjoy the silence


    Ну насправдi, не може ж бути, щоб людина при здоровому глуздi, професiонал, таке зробила. Може, не знали, в що перетвориться даний упаковочний матерiал пiсля транспортування?
     
  14. muravey

    muravey Well-Known Member

    Вполне. Сейчас у них много сотрудников с бейджиками "временный" - студенты на лет видать идуть подработать. Могут и не знать о коварстве этой фигни. Но даже если б он не рассыпался, это просто нелогично, ни во что не завернуть аппарат.

    Все работает, вроде.
     
  15. Low

    Low Well-Known Member

    Їхала днями в поїзді - бачила рекламу їх нової послуги про доставку багажу. Хтось користувався?
     
  16. Finya

    Finya enjoy the silence

    Есть результат? Они, обычно, быстро реагируют на проблемы (посмотрела на ФБ страничку).
    Необъяснимо, как по мне:scratch_one-s_head: Разве что, действительно, студик отличился..:facepalm:
     
  17. Low

    Low Well-Known Member

    У мене друзі з Лисичанська дуже раділи, коли Нова пошта повернулась до них. Говорять, що зрозуміли як важко жити без нормалльного перевізника.
     
  18. Finya

    Finya enjoy the silence

  19. GalinNovikova

    GalinNovikova New Member

    Всім привіт.
    Мені подобається як працює Нова пошта та Делівері.
     
  20. Finya

    Finya enjoy the silence

    Я за їхнім сайтом бачу, як в реальності події в тому регіоні виглядають. Зараз в Щасті відновили роботу, це дуже позитивна новина. В цілому.
     
а де твій аватар? :)