Відгуки про перевізників або як переслати унітаз

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем Forest, 19 чер 2012.

  1. Forest

    Forest Moderator

    Якби це смішно не виглядало, але через всю країну терміново потрібно переслати комплект з умивальника та унітаза. Проблема у тім, що це антикварна річ, фактично музейний експонат, такий єдиний в країні. Будь-яке пошкодження може бути фатальним, тому треба гаранотовано знати найкращий спосіб доставки. Найбільше усних рекомендацій та відгуків я отримав про "Нову Пошту" як найнадійнішу в плані малої ймовірності пошкоджень компанію-перевізника. Хочу запитати товариства чи це справді так, порадьте, хто знає, справа, погодьтесь, неординарна :)
     
  2. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Мене теж цікавит таке питаннє, не в плані унітазів, а в плані наприклад пересилки техніки. Єк не крути, а вантажники берут ящик і кидають його, їм без різниці - антикваріат там, чи бульба.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

     
    • Подобається Подобається x 5
  4. Кохана

    Кохана LuBimaya

    Я отримувала через нову пошту техніку - все гуд.
    І пересилала рослини! Теж живі прийшли.
    Наразі не бачу жодної альтернативи цьому перевізнику. Хіба самому везти.
    Коли ви оформлюєте пересилку, вказуєте суму вантажу - вони вантаж страхують і у разі пошкодження повертають вартість. Але від тої суми залежитиме і вартість доставки. Суттєво.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Letunka

    Letunka Well-Known Member

    Був досвід пересилки 2 мобільних кондиціонерів з Києва до Львова і потім назад (орендували для однієї події якраз минулого літа). Техніка доволі специфічна, бо її не можна перевертати при перевезенні.
    Скажу, що все приїхало назад ціле і у повнй справності, при відправці з Києва приймальники були ввічливі і допомогли все спакувати. До речі, коробки купили на тій же Новій Пошті по 15 грн.
    І ще - зручно, що приходить смс про доставку вантажу на склад.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Irren

    Irren Member

    Відправляла крихкий товар Новою Поштою, про що звісно, попередила. Все дійшло цілим :).
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. katrinache

    katrinache Member

    Відгук про Нову пошту

    Я так само пересилала Новою поштою і цінні документи, і крихці речі. Все доставили цілим і швидко, тому я їм довіряю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Dzha

    Dzha New Member

    Чого тільки Новою Поштою не передавала!
    Від телефону з інтернет-магазину до велочастин для хлопця.

    все ок, ціленьке прийшло.

    але про крихкі речі я на пошті попереджала по 100 разів. сказати ж неважко, як і застрахувати в разі чого:good:
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Obama

    Obama Well-Known Member

    Та я теж користувався НП, все добре, без проблем! Дякую їм.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Obama

    Obama Well-Known Member

    Ну то як з унітазом, я згадав так навіть цікаво, НП доставила його цілим?:morning1:
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. night

    night Well-Known Member

    Нова Пошта має свої мінуси. Не без цього. Черги, повільний або тупенький персонал. Але на даний час це єдиний перевізник яким я користуюсь. Для мене важливо щоб була кур'єрська доставка і зворотній платіж. Більшість перевізників цього не робить. Хіба ще Автолюкс. Але особисто мені до них далеко їхати. Хоча теж нормальний перевізник. Його зручність що працюють до 20.00 і в неділю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Міст-Експрес, Ін-Тайм
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Якось мені доводилось пересилати крихку річ. ТО я на коробці зі всіх сторін написала де яка сторона і ще всякі слова типу "крихке", "не перевертати", "верх". Доїхало цілим.
    Новою Поштою пересилала.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Forest

    Forest Moderator

    Перепрошую, давно не заходив. Так, скористався Вашими порадами, все відбулося на найвищому рівні. Навіть працівники відділення, звідки відсилав, намагалися приховати свої усмішки а один навіть сказав, що нести не буде так як є ризик зашпортатися. Підігнали мспеціальний візок і гарно запакували на палету. Мушу сказати, що на таке приємно дивитися, відчуваєш що Європа це таки тут. Ну і дякую всім за відгуки!
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    і так, маю прикрий випадок з "Новою поштою", відправив в п'ятницю 2 пакунки в Київ, в одному було шкло....
    побили все, причому було вказано "обережно скло"
    і на майбутнє- оціночну вартість вказуйте в 3 рази більшу, ніж є справді. бо як шось вам потлумлять то хоч гроші повернете
     
  16. Galapagos

    Galapagos Member

    Нова пошта зовсім недавно запустила новий мобільний додаток для Андроїдів. Досить зручний, як намене. Дуже простенький, можно сказати - елементарний. Ще не користувалася для пересилки, лиш погралася ним трошки. Якщо хто цікавиться, то я його скачувала тут:http://toloka.hurtom.com/viewtopic.php?t=38777
     
  17. Forest

    Forest Moderator

    І як? кошти повернули? Все ок?
    Це вже шахрайство :)))
     
  18. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    повернули, але побили в два рази більшу суму

    це відшкодування а не шахрайство, вони ж знали шо везуть
     
  19. Galapagos

    Galapagos Member

    Мною тут було залишено повідомлення про мобільний додаток нової пошти, ось даю зручніший лінк, кому то цікаво: http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=205839&st=160&gopid=15023674&#entry15023674

    Вже одна відправка була прорахована через цей додаток. Ціна, яку додаток показав, дещо відрізнялася від тої, що її у відділенні назвали. От тепер трошки розбираюся у ціноутворюючій політиці)))
     
  20. Obama

    Obama Well-Known Member

    Дякую я теж скачав, нормально НП придумала, а чи можна в ньому зберигати номер накладної? Бо я щось не знайду...
     
а де твій аватар? :)