Відгуки про Креатор Буд а конкретно ЖК Квіти Львова

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Uljasuk, 11 сер 2015.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
?

Хто що знає про цю фірму і комплекс напишіть будьласка

  1. Надійні

    34 голосів
    59,6%
  2. Не надійні

    23 голосів
    40,4%
Можна вибрати зразу декілька варіантів.
  1. zalizny

    zalizny Member

    А нікого не бентежить той факт, що у Авалона на Пороховій фасад не дороблений??? Це ви називаєте здачею будинку?
     
  2. bigboss

    bigboss Well-Known Member

    Що говорять в офісі за першу чергу????
     
  3. bigboss

    bigboss Well-Known Member

    Напевно ті хто пише за авалон, влаштовує все і не дороблений фасад і якість, я взагалі не розумію як вони могли здати будинок з незакінченим фасадом, територією ( і то що протікає жахливо будинок також всіх влаштовує???? За Креатор дивно що так затримують, можливо наступні черги будуть здаватися вчасно, побачимо(
     
  4. StepanLviv

    StepanLviv Well-Known Member

    Я писав не конкретно про авалон, а про терміни здачі. Доробленість фасадів і якість робіт Креатора ще ніхто не може оцінити, так як будинок не зданий. Мені байдуже фасад готовий чи ні, головне в здачі - це видача документів про право власності на руки покупцю, так він буде на 100% застрахований від всіх негараздів( подвійний-потрійний продаж тієї самої квартири тощо). Всі пишуть про дивний договір Креатора, але ще жодна людина у Львові не стала повноправним власником житла на Стрийській. Бігбос - ви напевно "засланий козачок", так як купляти , знаючи , що будинок не буде зданий вчасно, буде або дуже сміливий, або дуже наївний(мяко, щоб не образити). Я купив у 1 черзі, так останні три місяці Квартал постійно пересуває здачу на 2 тижні-місяць-2тижні-місяць. Брешуть одним словом.
     
  5. StepanLviv

    StepanLviv Well-Known Member

    @zalizny мені байдуже на стан ззовні, головне щоб дали документи, а фасад я сам перемалюю і балкон засклю).
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  6. bigboss

    bigboss Well-Known Member

    Та ні такий самий покупець як і ви( також бентежить чого так затримують здачу, знайомі говорять і юристи що до двох місяців то це норм) а так на практиці не стикалися оскільки це перша моя купівля.... А їздили в офіс??? Конкретно щось вам говорять, чому так затягують?
     
  7. Uljasuk

    Uljasuk Well-Known Member

    На рахунок еко дому я знаю точно що затримували майже на 5 міс.чоловікова сестра купляла там квартиру на Червоної калини,тому не треба тут тріпати
     
  8. Uljasuk

    Uljasuk Well-Known Member

    Говорять що вже отримали дозвольні док.для здачі в експлуатацію,тепер діло за юристами,очікується роздача док на грудень,ну то вже почекайте трохи,ще не довго,затримка дуже часто залежить від Києва
     
  9. Uljasuk

    Uljasuk Well-Known Member

    А ви їздили в офіс,що вони вам кажуть від чого залежить затримка????
     
  10. StepanLviv

    StepanLviv Well-Known Member

    В офісі був на початку вересня-казали до кінця місяця встигнуть, в жовтні і листопада - дзвонив, та сама відповідь(. За декілька днів грудень - подзвоню знову.
     
  11. bigboss

    bigboss Well-Known Member

    дзвонила в офіс - казали що вже є декларація чи документ з державного реєстру - про здачу будинку в експлуатацію - з дня на день має вже бути в офісі
     
  12. marjankavol

    marjankavol Member

    не знаю як всім, нам при оформленні договору казали, що виготовлення дкументів займе до 2-х місяців, поки що таке і спостерігаємо, тому давайте будемо чекати все таки до грудня!
    є питання до першої черги по підвальних приміщеннях, вам телефонували і повідоляли, чи ви самі надзвонювали щоб купити підвал?
     
  13. bigboss

    bigboss Well-Known Member

    вони так і говорять що виготовлення документів по закону триває два місяці - і це вже залежить не тільки від них а від різних інстанцій , і це займає час - по другій черзі скоріш так само все буде
     
  14. StepanLviv

    StepanLviv Well-Known Member

    Не розумію причини вашого захисту компанії Креатор. Що означає "виготовлення документів протягом 2-х місяців", "нам казали при оформленні"? Вам при оформленні казали про здачу в конкретному кварталі? Якщо так, то компанія дурить людей, вони повинні враховувати процедуру погодження документації в терміни, які вказуються на договорах і розміщують в рекламі.
     
  15. xsep

    xsep Member

    що мене бентежить, так це те, що є люди які будуть підписувати документи не залежно від стану будинку. Головне, що документи є, а те що десь тече/недороблене/відпадає - та то дурниці. І інше - це заяви про зміну фасаду (балкони). Що я хотів би взнати і по можливості проконсультуюсь з юристами, як можна захистити фасад будуинку. На мою думку, якщо буде достатня кількість свідомих мешканців, то для ОСББ це підсилу. Як я це бачу: прописати в договорі з ОСББ відповідні пункти про заборону скління або розробити один проект за яким можна склити і санкції, якщо будуть порушення. Чи це можна зробити власне і потрібно уточнити в спеціалістів. І якщо можна - то треба збирати кворум. Надіюсь ми зможемо захистити гарний вигляд наших будинків
     
  16. bigboss

    bigboss Well-Known Member

    Зараз живу в новобудові, і більшість балконів посклили, не бачу нічого в тому поганого, адже кожна людина на щось розраховує, те що вам можливо достатньо вашої площі не означає що в інших так само, людина як купляє квартиру на щось розраховує, наприклад у креаторі,я б хотіла повністю засклити балкон а не його половину,мені потрібний цей балкон засклений! В договорі я не знайшла заборони на це!!!! Не розумію чим вам вікно зіпсує вигляд фасаду!але в кожного свої погляди
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  17. xsep

    xsep Member

    Вийдіть на вулицю і подивіться на наші будинки, як їх склять - це шпаківні, кожен робить що хоче і як хоче. Один підмурує, один коричневим інший білим засклить. І вже з гарного фасаду не залишилося нічого. Я ж пропоную альтернативний варіант - проект один для всіх за яким можна склити.
    Я як покупець - теж на щось розраховую, а саме на гарний фасад. За ціну шкління (трохи вищу) можна придбати комірку/підвал...варіанти ж є.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. bigboss

    bigboss Well-Known Member

    Підтримую варіант наприклад один для всіх наприклад якщо склити то аналогічно тій половині балкону який засклений, думаю фасад від цього не поміняється! А шпаківні переважно не в новобудовах!!!!
     
  19. bigboss

    bigboss Well-Known Member

    Хто хоче об'єднати кухню з балконом, чи кімнату з балконом, тому підвал зовсім не годиться для цього!!!!!!
     
  20. bigboss

    bigboss Well-Known Member

    Ви в якій черзі придбали квартиру?
     
Tags:
а де твій аватар? :)